Skocz do zawartości

Pani spotyka ścianę - przykład z matrixa


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy na ostatnim etapie białej cywilizacji więc w sumie pozostaje tylko korzystać i modlić się do Allaha by nie złapać jakieś choroby zakaźnej, po księciu z Afryki. 

Jak czytam jak obcokrajowcy przyjeżdżają i pukają Polki i się chwalą na stronkach o tym to smutno mi się robi ale cóż, to resztki głupich wyobrażeń i wierzeń. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Jak czytam jak obcokrajowcy przyjeżdżają i pukają Polki i się chwalą na stronkach o tym to smutno mi się robi ale cóż, to resztki głupich wyobrażeń i wierzeń.

No ba! Największa tragi-komedia to są ludzie starszej daty dziadkowie albo rodzice, szczególnie gdzieś głęboko na prowincji i na wsi, oni myślą, ze córeczka/wnuczka się pilnie uczy na studiach albo ciężko pracuje, martwią sie że nie ma jeszcze męża i dzieci, jak wraca na swoje zadupie to w niedziele musowo odpierdala spektakularną szopkę w kościele na mYszy, bardziej spektakularny byłby tylko wybuch nuklearny!

  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Ace of Spades said:

W sumie to nie rozumiem tych kobiet, dobrze się bawią, imprezy, wakacje na cudzy koszt, co tydzień inny kutas, BiałoRycerze zapindalają w pocie czoła, w dzisiejszych czasach nawet takie średniej urody babsko po 40-tce z nadwagą jak odpowiednio ubierze i trochę poudaje dominującą sucz to znajdzie tylu chętnych frajerów, ze głowa mała, ale to wszystko za mało i mało, kurłła bardzo ambitne te kobiety świat leży i kwiczy pod ich nogami a one zrzędzą i marudzą. To tak jak z takim małym dzieckiem, któremu rodzice nakupowali łan milion wszelakich zabawek a to dale drze ryja, że to za mało, że to nie to bo ono by wolało tamto sramto. Naprawdę żeby w dzisiejszych czasach urodzić się w świecie Zachodu mężczyzną to trzeba mieć kurłła pecha jak chÓj!

Nie każda taka jest to pierwsze. Drugie jeśli widzisz że laska bazuje na swojej urodzie musisz przy niej zachowywać się tak że nie robi to na tobie wrażenia - wtedy one głupieją i myślą o ten jest inny. Zbijasz jej pewność siebie i ona zaczyna się starać (będziesz miły to przegrasz). Jak widzisz że to nie działa hmmm np.Narcyzka - Uśmiech i  jedziemy dalej. Jak chcesz popukać zlewasz i jeszcze raz zlewasz.
Kiedyś na randce kobieta pyta się czy jej się podobam .... Myślę (ładny shit test) - Odpowiadam : Nie znam Cię jeszcze nie patrzę tylko na wygląd, druga sprawa prawdziwą urodę oceniam gdy kobieta jest bez makijażu i ubrania (ona już wtedy powinna wizualizować sobie to jak leżycie nadzy )...... Widzę wtedy te zdziwnienie w jej rozszerzonych źrenicach i lekkiego buraczka ?

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ace of Spades

 

Smutne to jak chuj wszystko.

Ciekawe czy babcie wyczuwają, że ich wnuczka jest lampucerą i robi dobrze a nawet bardzo dobrze kolegom z zza granicy mówiącym Guten Morgen z brązowym odcieniem koloru skóry (Wiadomo gości trza dobrze obsłużyć, z tego jesteśmy znani) 

Szczególnie brązowych bo to teraz takie modne.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexmark82 napisał:

Nie każda taka jest to pierwsze. Drugie jeśli widzisz że laska bazuje na swojej urodzie musisz przy niej zachowywać się tak że nie robi to na tobie wrażenia - wtedy one głupieją i myślą o ten jest inny. Zbijasz jej pewność siebie i ona zaczyna się starać (będziesz miły to przegrasz). Jak widzisz że to nie działa hmmm np.Narcyzka - Uśmiech i  jedziemy dalej. Jak chcesz popukać zlewasz i jeszcze raz zlewasz.
Kiedyś na randce kobieta pyta się czy jej się podobam .... Myślę (ładny shit test) - Odpowiadam : Nie znam Cię jeszcze nie patrzę tylko na wygląd, druga sprawa prawdziwą urodę oceniam gdy kobieta jest bez makijażu i ubrania...... Widzę wtedy te zdziwnienie w jej rozszerzonych źrenicach i lekkiego buraczka ?

Wiem, wiem - problem w tym, ze do takiej zabawy trzeba mieć urodę, ja takowej nie posiadam, mogę gadać i robić, cuda, szopki odpierdalać a efektu nie będzie, trzeba być przystojniakiem to może coś tam wyjdzie, ja korzystam głównie z dziwek - szybciej, taniej.

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

(Wiadomo gości trza dobrze obsłużyć, z tego jesteśmy znani) 

Gość w dom - Bóg w dom - taka polska, katolicka tradycja ;) Wiem, ze to wszystko smutne jak chÓj, dlatego trzeba mieć swoje życie, swoje pasje itd, tak jak kiedyś w wywiadzie powiedział gitarzysta Black Sabbath - że jeśli otaczający Cię świat jest kompletnym koszmarem, to musisz sobie stworzyć swój alternatywny szczęśliwy świat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Czyli w rzeczywistości w tym roku dała dupy jakieś 30 razy

O w mordę, a mamy dopiero 10 stycznia.

 

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

pracuje w kancelarii, dość renomowanej - zdziwilibyście się

Nie zdziwilibyśmy się, jesteśmy dobrze poinformowani o rzeczywistości.

 

46 minut temu, Ace of Spades napisał:

W sumie to nie rozumiem tych kobiet

Hahaha normalne.

 

Życie opisanych tu kobiet to katastrofa, mają w nim chaos, który doprowadzi je do nędzy. Sam uwolniłem się od jednej takiej i jej życie to dalszy ciągły chaos, już beze mnie, bezrobocie, szpitale psychiatryczne, brak ubezpieczenia, zero dbałości o najprostsze rzeczy. A ma wyższe wykształcenie i zrezygnowała z dobrej przyszłościowej kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurwa dałbym każdemu okejkę ale mi się skończyły wszyscy macie rację. Mam kilka znajomych uderzają w okolice 30tki :d i co widzę a no, że im starsza tym więcej zdjęć wrzuca jedna z drugą tylko sprawdzają co jeszcze mogą ale jakoś słabe wyniki lajkowanej atencji i co roku jakby mniejsza. Przypomnę, że na fb to matki/żony/partnerki kochające swoich partnerów. Echh dużo z nich jest z gośćmi z obcych "rejonów,miast", którzy nie mają pojęcia co robiły gdy miały po 17-22 lata. Ja w młodzieńczym czasie pucowałem torpedkę i składałem silnik od komarka bo dla nich byłem niewidzialny :D.Teraz w sumie jestem wdzięczny za ten stan ogarnięte życie finanse itp. Po 11 latach widzę jakieś uśmieszki, komentarze, od czasu do czasu podpytujki "co tam u mnie?" niestety role się odwróciły i nie jestem nimi zainteresowany nawet na wtykanie bo mogę mieć ładniejszą chociażbym miał za to zapłacić gotówką. Oh jaka szkoda co to się staneło się ? 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, trochę tu marudzimy... Tylko mi brakuje słynnego: "kiedyś to było..." :P

Kobiety są różne, nie generalizujmy. Tak jak i faceci.

Tak jesteśmy skonstruowani, że samica ma wieksze możliwosci seksualne, bo to SAMIEC ma potrzebę rozsiewania genów. I wykorzystuje okazję. Ofkoz panie nie powinny puszczać sie na lewo i prawo bo to przede wszystkim IM szkodzi! Tylko część z nich tego nie ogarnia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imbryk napisał:

Życie opisanych tu kobiet to katastrofa, mają w nim chaos, który doprowadzi je do nędzy.

No nie wiem, jak jest jakaś tępa dzida to może tak, ale większość to cwane i wyrachowane sucze, zawsze znajdą sobie jakiegoś frajera, któremu zakręcą przed oczami dupą i już jest ugotowany, takie baby często spadają na cztery łapy jak kot, nie bez powodu kobiety luba koty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imbryk napisał:

Kurłła, kiedyś to było :(

Zawsze było to samo tylko jesteśmy teraz znacznie bardziej świadomi niż faceci jeszcze 20 lat temu.

Aniołki stały się diabełkami, iluzja się rozprysła tylko i aż tyle. 

 

Panie wiedzą, że wygląd się kończy bo patrzą codziennie w lustro po 4h.

Więc działają i są pragmatyczne na tyle ile jeszcze wygląd pozwoli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, SzatanKrieger said:

Smutne to jak chuj wszystko.

Ciekawe czy babcie wyczuwają, że ich wnuczka jest lampucerą i

Myślę że czują i to bardzo. Moja śp. Babcia mówiła mi tak chciałbym abyś uważał bo możesz trafić na żonę zołzę. Potem dodawała że moja to się jeszcze nie narodziła ?.

 

10 minutes ago, Imbryk said:

Rzaczej ona Tobie.

Racja

 

46 minutes ago, Ace of Spades said:

Wiem, wiem - problem w tym, ze do takiej zabawy trzeba mieć urodę, ja takowej nie posiadam, mogę gadać i robić, cuda, szopki odpierdalać a efektu nie będzie, trzeba być przystojniakiem to może coś tam wyjdzie, ja korzystam głównie z dziwek - szybciej, taniej.

To zagraj na pewność siebie to na kobiety też działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexmark82 napisał:

Gość traci czas i zasoby. Szkoda typa.

Jakby ruchał to by nie tracił czasu i zasobów z taką laską?

10 minut temu, Garrett napisał:

Kobiety są różne, nie generalizujmy. Tak jak i faceci.

Zgadzam się. My po prostu musimy wiedzieć w jaką grę gramy, umieć w nią grać i akceptować stan rzeczy. A niby każdy z nas wie co to matrix i z niego wyszedł. Tutaj widzę dużo rozgoryczenia, mimo że mielony temat od początku chyba forum, jakby niedawno jakaś laska Was porobiła i trzeba na nie ponarzekać.

 

Cały czas jest przytaczana tutaj legendarna ściana o którą obijają się kobiety. Spotykam się teraz z 24 latką. Jest wszystko cacy, wszyscy zdrowi. Ale ona też w końcu walnie w tą ścianę, więc mam ją już teraz zostawić czy może jak zacznie okazywać symptomy?

 

Są kobiety które są jebnięte, zaburzone, szony, płytkomyślne, mało interesujące, tak samo jak mężczyźni. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lexmark82 napisał:

To zagraj na pewność siebie to na kobiety też działa ?

Ja już mam swoje lata, wiele lat zmarnowałem na bezsensowne małżeństwo ale dzięki Bogu, Partii i Związkowi Radzieckiemu się z tego wymiksowałem, ja generalnie wiem o co kaman, testowałem, próbowałem ale to wszystko działa jak masz urodę albo hajs, po przeliczeniu wszystkich kosztów i zysków doszedłem do wniosku, ze najtaniej wychodzą takie dziwki-cichodajki, taka bardziej kameralna i ludzka wersja prostytucji, ustawiasz sie z panią na stały układ, ona wie co lubisz, do tego gadka śmichy-chichy przy kawusi, nÓrmalnie jak w u siebie w domu. Ty jesteś pewnie jeszcze młody to Ci się chcę produkować i wysilać, a jak masz urodę i hajs to możesz nawet gadać od rzeczy a panna i tak ci obciągnie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alfa_sralfa napisał:

One wszystkie myślą  o sobie "inna niż wszystkie". Do tego białorycerstwo je w tym utwierdza. 

Ci biali rycerze psują rynek. Na portalach randkowych, czy nawet erotycznych to jest porażka. Masa frustratów i stulejarzy. Najlepsze są teksty pod zdjęciami pań typu "ale jesteś piękna", gdzie nawet nie widać ich twarzy... Nic dziwnego że później paniom odpierdala. Sam kiedyś napisałem na fb do znajomej jeszcze z gimnazjum celem umówienia się na spotkanie i nie była zainteresowana, choć dałbym jej co najwyżej 6/10. Olałem więc temat. I dobrze zrobiłem, bo widzę że jej jedynym hobby jest czytanie jakichś bzdur internetowych typu: "jeśli urodziłaś się w maju to spotka cię to i to".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Januszek852 napisał:

 

Czemu ma walnąć w ścianę? "Ściana" dotyczy kobiet, które żyją atencją, kupczą dupą i urodą.

Bzdura. Każda kobieta walnie w ściane, jedna mocniej druga słabiej i nie ma nic w związku z prowadzeniem się a po prostu z upływającym czasem i przemijającą urodą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cst9191 napisał:

. Na portalach randkowych, czy nawet erotycznych to jest porażka. Masa frustratów i stulejarzy. Najlepsze są teksty pod zdjęciami pań typu "ale jesteś piękna", gdzie nawet nie widać ich twarzy...

Hmmm, może dlatego udaje mi się umawiać z tak wieloma bo nigdy tak nie robię i nie komplementuje od razu urody? ?

 

Ale wracając do tematu to nawet te kobiety które nie były "puszczalskie" i były w długim związku który się rozpadł mają problem ze stworzeniem nowej poważnej relacji. Zazwyczaj sa wtedy koło 30stki właśnie. Spotykam się często z takimi. Niekiedy to fajne kobiety. Ale za Chiny ludowe nie mogą sobie ułożyć tej sfery od nowa. Nie wiem za bardzo z czego to wynika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.