Skocz do zawartości

Pani spotyka ścianę - przykład z matrixa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym łapał za słowo bo sam tego nie lubię i nie zmieni to nic w temacie ale, żeby spotkać scianę potrzeba troche samokrytyki i nie być totalnym narcystycznym tępakiem, żeby w ogóle to ZAUWAŻYĆ.

 

One co najwyżej rozpierdalają te ściany głowami i idą dalej z pogruchotanymi czaszkami tak to u nich wygląda.

 

Tak na marginesie zachodzę w głowe co będzie Panie z roczników 98 i wyżej wejdą w wiek 35+. Myślałem, że moje były ostre ale mileniaski swoim kurestwem i tępactwem przeskakują wszystko co jestem sobie w stanie wyobrazić.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ace of Spades napisał:

Kiedyś to kurłła! Panie nawet telewizji nie było!

Panie, kiedyś to nawet ludzkości nie było!

 

PS. Z tego co pamiętam za komuny, jak potrzeba było zwiększyć przyrost naturalny to wyłączano prąd na osiedlach wieczorami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bekę z takiej jednej na insta co kiedyś do niej zagadałem ale potem mnie olała nawet się raz nie spotkaliśmy , bo ona szuka wysokiego przystojnego ekstrawertyka ja pierdole krzyżyk na drogę taką świętą i kochaną zgrywa a co weekend Sopot :lol: a w komentarzach i obserwatorach white knight-ów więcej niż długu publicznego w Polsce :lol:

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Januszek852 napisał:

Dla mnie to chyba starzenie się, a nie ściana. No, ale może nie umiem jeszcze dobrze posługiwać się terminologią redpillową. Jeśli coś pokręciłem, to przepraszam ;)

Tak, to jest starzenie, naturalny proces.

 

Sciana to punkt w życiu kobiety, w którym jej wyobrażenie o własnej atrakcyjności jest większe niż rzeczywiste. Najcześciej w okolicach 30stki. Potem  jest już tylko gorzej.

 

Jest to taki szok dla kobiety, jakby uderzyła w ścianę.

Edytowane przez jerry
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dzięki za poprawkę, rzeczywiście inaczej rozumiałem to pojęcie :)

 

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Tak na marginesie zachodzę w głowe co będzie Panie z roczników 98 i wyżej wejdą w wiek 35+

 

Pokolenie insta będzie chyba bardzo ciężko znosiło to, że młodsze wyrzucają je ze świecznika. Wszak niektóre z tego żyją (donejty, kasa z reklam z YT, etc.). ?

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jerry napisał:

Potrafimy się jednoczyć itp.

Brzmi pięknie, ale spójrzmy: jednoczymy się? Chyba tylko w internecie, komentując jakieś red-pilowe filmiki, czy artykuły, a w realnym życiu, to w ogóle, czego przykładem jest choćby różnica w wieku emerytalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Taboo said:

Jakby ruchał to by nie tracił czasu i zasobów z taką laską?

On tracił czas bo ona nie traktowała go poważnie od początku. Sama mi o tym mówiła

5 hours ago, Ace of Spades said:

Ty jesteś pewnie jeszcze młody to Ci się chcę produkować i wysilać, a jak masz urodę i hajs to możesz nawet gadać od rzeczy a panna i tak ci obciągnie.

Tylko znajdź mi taką która umie dobrze obciągnać ?, 2/3 kobiet nie ma o tym pojęcią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Mam wrazenie, że faceci w moim wieku wolą kobiety, które mają 18-20 lat.

Jakież będzie zdziwienie tej pani, kiedy zarówno za 5, jak i za 10 lat ze zgrozą stwierdzi, że jej rówieśnicy ciągle wolą dwudziestolatki :D Ten statek powoli odpływa. Powoli, ale systematycznie, z roku na rok odpływa...

23 hours ago, alfa_sralfa said:

One wszystkie myślą  o sobie "inna niż wszystkie". Do tego białorycerstwo je w tym utwierdza. 

W pewnym przewrotnym sensie białorycerstwo jest zemstą na nieumiejących za młodu dobrze wybrać kobietach. Wpędza je w czarną dziurę samotności. A jak już pani przekroczy te 30-35 lat (w zależności od genów ściana przychodzi wcześniej lub później), to nawet nosiciele najbardziej wypolerowanych zbroi nie chcą już ich do niczego więcej, niż roli materaca co kilka dni.

18 hours ago, Król Jarosław I said:

Tak na marginesie zachodzę w głowe co będzie Panie z roczników 98 i wyżej wejdą w wiek 35+.

No ja widzę co powoli dzieje się z milenialkami, tymi co teraz mają powiedzmy 25-28 lat. Większość ciągle w trybie insta/wóda/kariera/ons. A uroda powolutku zaczyna lecieć w dół, górka już za nimi. One ciągle w zaprzeczeniu. Obawiam się, że obudzą się z ręką w nocniku grubo po 30. No cóż, każdy jest kowalem swojego losu.

 

Nie wiem czy czytaliście komentarze pod tym wpisem na ich forum. Rozwalają mnie takie teksty typu

Quote

Jesteś mądrą kobietą. Masz jakiś ustalony świat wartości.

albo

Quote

Koralikowo2 do 40-stki masz dużo czasu.

Ja pierdole! To serio brzmi tak, jak by inne kobiety otwartym tekstem próbowały wykosić konkurencję, utwierdzając autorkę w tym, że nie ma absolutnie problemu. W chuj smutne w sumie. Albo nie wiem, wszystkie są bezdennie głupie, ale ponieważ statystycznie IQ kobiet jest takie samo, jak mężczyzn, niestety, należy tutaj wg mnie założyć złą wolę, a nie kretynizm.

Edytowane przez leto
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leto napisał:

 

Nie wiem czy czytaliście komentarze pod tym wpisem na ich forum.

Nie chciałem nabawić się jakiejś choroby, więc wolałem tego nie czytać ? Kto by tam pańci wygarnął prawdę? Będzie klepanie po pleckach i utwierdzanie w słuszności decyzji jak na netkobietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, leto said:

Albo nie wiem, wszystkie są bezdennie głupie

Biorąc pod uwagę początek Biblii to coś w tym jest. Samotna kobieta w wieku 35 lat szukająca równolatka do jakiejś poważnej relacji sama siebie oszukuje. W tym oszustwie utwierdzają ją inne kobiety i białorycerze zachwycający się jakimś wystawionymi podrasowanymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Ona myśli, że jest taka sama jak 25 latka. Kiedyś rozmawiałem z jedną i ona powiedziała, że 35 lat to najlepszy wiek dla kobiety. Najlepszy może jeżeli chodzi o ruchanie bo starzejący się organizm chce wydać potomstwo puki jeszcze ciało w miarę młode i dlatego chce jak najwięcej stosunków seksualnych (Kobiety mają wtedy swój szczyt libido). Do tego hipergamia tak im zasrywa mózg, że w tych poszukiwaniach lepszego genetycznie samca rozwalają tzw. małżeństwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leto napisał:

Nie wiem czy czytaliście komentarze pod tym wpisem na ich forum. Rozwalają mnie takie teksty typu

albo

Ja pierdole! To serio brzmi tak, jak by inne kobiety otwartym tekstem próbowały wykosić konkurencję, utwierdzając autorkę w tym, że nie ma absolutnie problemu. W chuj smutne w sumie. Albo nie wiem, wszystkie są bezdennie głupie, ale ponieważ statystycznie IQ kobiet jest takie samo, jak mężczyzn, niestety, należy tutaj wg mnie założyć złą wolę, a nie kretynizm.

 

Babskie pieprzenie i łechtanie swojego ego pokazując samej sobie jaka jest wspaniała i dobra. Moja matka to samo mi zawsze wymyślała jak byłem całkiem młody i nigdzie mnie rodzice nie chcieli wypuszczać jaki to młody nie jestem i czasu mam na wszystko. Teraz to się 40stolatkom mówi że są młodzi i prawie dzieci jeszcze. Jest moda na to, że rodzice uniemożliwiają wyrywającym się z domu młodym rozwój, w telewizjach śniadaniowych się nasłuchają pierdów psycholoszek i świat na głowie stawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji i lekko offtopując koledzy, nie macie wśród znajomych kobiet, które np. w liceum wygladały beznadziejnie, a koło 30-tki mega o siebie zadbały (jednak kasa b. dużo zmienia) i wyglądają dobrze, naprawdę atrakcyjnie?

 

Bo ja mam co najmniej kilka takich. Przypadek najbardziej jaskrawy: dziewczyna w wieku 16 lat miała zeza rozbieżnego, syfy i grube ciało. Teraz jest lekarką, i to taką konkretnie zarabiającą. Zez zlikwidowany. Cera gładka. 10 lat siłowni. Teraz to bym zapiął z dziką chęcią, a gdy miała 16-25 to nawet spojrzeć się na nią nie dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 12:11, Mattmi napisał:

Zauważcie, że te laski przy ścianie jak już sobie kogoś znajdą, to zawsze z innego miasta lub kraju. Wiedzą, że na miejscu się już tyle naodpier...ło, że w końcu coś wyjdzie,

Tak na szybko.

1 krążą pogłoski że "pracowała" w Wa-wie, była kochanką żonatego policjanta, teraz ma męża z miasta odległego ok 70km. 

2 ma Włocha i tam żyją razem, jak na razie jest ok.

3 miała również Włocha, ale po odchowaniu dziecka do wieku nastoletniego, rozstali się, wróciła do kraju, ale dziecko zostało we Włoszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leto napisał:

wszystkie są bezdennie głupie

Tak i na tym mogłeś zakończyć zdanie ;)

 

9 godzin temu, leto napisał:

ale ponieważ statystycznie IQ kobiet jest takie samo, jak mężczyzn

nie kolego statystycznie mężczyźni maja większe IQ Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Januszek852 napisał:

Tak przy okazji i lekko offtopując koledzy, nie macie wśród znajomych kobiet, które np. w liceum wygladały beznadziejnie, a koło 30-tki mega o siebie zadbały (jednak kasa b. dużo zmienia) i wyglądają dobrze, naprawdę atrakcyjnie?

 

Bo ja mam co najmniej kilka takich. Przypadek najbardziej jaskrawy: dziewczyna w wieku 16 lat miała zeza rozbieżnego, syfy i grube ciało. Teraz jest lekarką, i to taką konkretnie zarabiającą. Zez zlikwidowany. Cera gładka. 10 lat siłowni. Teraz to bym zapiął z dziką chęcią, a gdy miała 16-25 to nawet spojrzeć się na nią nie dało...

Znam kilka takich. Serio w klasie maturalnej wyglądały jak szkapy- obciachowe fryzury, ciężkie buty, powyciągane swetry, a teraz dzięki hajsowi- opalone, zgrabne, zadbane... fakt, to juz "czterdziechy" i to widać z bliska ? ale i tak 2-3 znane mi z ogólniaka panie wyglądają dziś o niebo lepiej niż ponad 20 lat temu ?

Edytowane przez Nocny Konwojent
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto To jest prawda dla średniego IQ.

Nieco inaczej jest na krańcach rozkładu - w przedziale debili więcej jest mężczyzn. Podobnie w przedziale geniuszy. Po prostu rozkład IQ wśród kobiet jest smuklejszy.

Zobacz ten przykład:

Kurtoza_-_rozklad.png

Rozkład IQ wśród kobiet reprezentuje krzywa purpurowa (magenta jak kto woli), a wśród mężczyzn granatowa, albo nawet błękitna. Średnia dla wszystkich rozkładów jest taka sama, ale widać, że im dalej od średniej, tym większa nadreprezentacja granatu i błękitu. To też częściowo tłumaczy, dlaczego jest mniej kobiet na najwyższych stanowiskach - takie stanowiska obejmują zwykle ludzie grubo ponadprzeciętnie inteligentni, a w tym przedziale jest znacznie więcej mężczyzn. Podobnie jest w przypadku skrajnych idiotów - w tej lidze również dominują mężczyźni, tylko ten fakt rzadko jest wspominany, bo jego wartość marketingowa jest niewielka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, leto napisał:

statystycznie IQ kobiet jest takie samo

Według tego poniżej od 3 do 6 punktów na korzyść mężczyzn:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16823409 ?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20066931

 

Dla przykładu 80 nie równa się 83 lub 86, tak więc nie jest takie samo.

 

23 minuty temu, leto napisał:

Wg aktualnego stanu wiedzy IQ kobiet nie odbiega statystycznie istotnie od IQ mężczyzn.

Nie kręć:D Jakiej sztuczki retorycznej byś nie użył nie jest takie samo i nieco odbiega nawet statystycznie. Są to wartości powyżej błędu statystycznego.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.