Skocz do zawartości

Pani spotyka ścianę - przykład z matrixa


Rekomendowane odpowiedzi

To nie ja się obsesyjnie zastanawiam nad przeszłością (ilu miała) i przyszłością (czy mnie zdradzi) seksualną moich partnerek.

 

To nie ja się zastanawiam nad tym, "jak sprawić żeby kobieta nie odeszła" - pytanie, które wypływa na forum z tego, co widzę, średnio raz na miesiąc.

 

To nie ja się zastanawiam, na co kobiecie "pozwalać", a na co nie.

 

Ja Wam po prostu tłumaczę co macie w głowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, leto napisał:

To nie ja się obsesyjnie zastanawiam nad przeszłością (ilu miała) i przyszłością (czy mnie zdradzi) seksualną moich partnerek.

 

To nie ja się zastanawiam nad tym, "jak sprawić żeby kobieta nie odeszła" - pytanie, które wypływa na forum z tego, co widzę, średnio raz na miesiąc.

 

To nie ja się zastanawiam, na co kobiecie "pozwalać", a na co nie.

 

Ja Wam po prostu tłumaczę co macie w głowach.

To miło z Twojej strony :)

Przeciętny facet pomyśli jak mogłem się co do niej tak mylić. Jak mogłem nic nie widzieć, a Ty tu piszesz, że sobie pomyśli: nie byłem dobrym kochankiem, inny ruchał lepiej hehe, no naprawdę Ty masz w wielu postach taką perspektywę, że czuje się jakbym z koleżanką pisał, a nie z jakimś gościem. Po prostu dymi mi z czachy, styki mi przepaliło.

Edytowane przez Reinmar von Bielau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, leto napisał:

 

To nie ja się zastanawiam, na co kobiecie "pozwalać", a na co nie.

 

Też mnie zastanawiają teksty o "pozwalaniu"

Niby jak miałbym małży czegoś zakazać? Np.wyjścia do restauracji na urodziny koleżanki?

Przywiązywać ją do kaloryfera?

Nie jesteśmy w związku z niewolnikiem tylko drugim, wolnym człowiekiem.

Podobnie ja-żona nie mogłaby mi zakazać wyjścia z kumplami na piwo. Wszystko zależy od wspólnych, ustalonych zasad: umawiamy się, że nie robimy tego czy tego, bo jest to dla drugiej strony nieakceptowalne.

Jedyne co możemy, to się rozejść jeżeli nam postępowanie drugiej strony nie pasuje.

Zakazać to mogę najwyżej psu wyżerać mi z talerza ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 13:18, Adams napisał:

Po kolegach z klasy widzę , kto jak sobie w życiu poradził i wtedy rysuje się obraz: kto był bystry poradził sobie lepiej od tego, kto był tępy.

Niestety mam dokładnie odwrotne doświadczenia. Ale to dowód anegdotyczny.

 

Dowody angedotyczne z automatu można sobie wsadzić. Musisz przeprowadzić badania socjologiczne - ale nie JAKIEŚ badania, tylko cholernie precyzyjne badania: musisz uwzględnić odpowiednią próbę kontrolną, chyba, że wyraźnie zaznaczysz, że badania dotyczą osób z konkretnej grupy społecznej) i udowodnić, że istnieje rzeczywista korelacja.

 

Finalnie - musimy zgodzić się, że pasuje nam stosowana w wybranym teście miara inteligencji, a to jest kolejny śliski temat.

 

W skrócie: to wcale nie jest proste i nie polecam nikomu babrania się w tym, bo można dostać świra. Większość ludzi nie ma w ogóle aparatu naukowego, by oceniać kompetencje oraz metodę badawczą badacza bądź zespołu badaczy, a wtedy jesteśmy skazani albo na ślepą wiarę w "amerykańskich naukowców", albo w negowanie wszystkiego.


Dlatego nie zamierzam polemizować, ani przedstawiać wyników konkurencyjnych badań - nie czuję się dostatecznie ogarnięty w temacie, by podjąć polemikę. Nie sądzę, by ktokolwiek na tym forum był dość kompetentny, by takową podjąć, tak na marginesie.

 

Godzinę temu, Nocny Konwojent napisał:

Niby jak miałbym małży czegoś zakazać?

 

Możesz wyrazić niezadowolenie i poprzeć argumentami. Zakazywać nie musisz, ale nie ma co przeginać w drugą stronę i godzić się na wszystko.

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Januszek852 napisał:

 

Możesz wyrazić niezadowolenie i poprzeć argumentami. Zakazywać nie musisz, ale nie ma co przeginać w drugą stronę i godzić się na wszystko.

Dokładnie. Mogę wyrazić niezadowolenie, w skrajnym przypadku nawet odejśc ale zakazać się nie da, o tym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 10:59, jerry napisał:

Pięknie rozłożone na czynniki pierwsze :D klasyka gatunku można powiedzieć.

 

Zastanawia mnie tylko jedno. My faceci w miarę jakoś przekazujemy sobie wiedzę czy to przez internet czy to w toku rozmów (nawet na linii ojciec->syn) na temat kobiet. Potrafimy się jednoczyć itp.

 

Skoro niezaprzeczalnie schemat i cykl życia kobiety (a już na pewno kobiety imprezowiczki) przebiega mniej wiecej w podobny sposób, dlaczego one się nie ostrzegają wzajemnie? Że tak to wygladą. Ze istnieje ściana itp.

 

Wynika to z tego że kobieta kobiecie solą w oku?

Coś w tym jest, myślę, że to zazdrość, przeież żadna kobieta nie chce, żeby inna kobieta miała lepiej :D.

Poza tym która się przyzna, że jeździła na karuzeli kuta*ów? Przecież każda jest święta i miała tylko 1, góra dwóch partnerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.