Skocz do zawartości

Konkurs na następcę samiecweb - nagrody!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Portal samiecweb zostanie stworzony od nowa, na innym silniku. Wszystkie konta jakie założyliście na nim, zostaną zachowane. Prawdopodobnie będzie wymagane żeby zmienić hasło, a może i nie będzie, jeszcze zobaczymy.

 

Chciałbym przeprosić za zamieszanie, ale popełniłem wiele błędów i teraz trzeba je naprawić jeśli chodzi o ten portal. Raz że zostało zrobione złe założenie początkowe, dwa że nie jestem w stanie sam ogarnąć takiego portalu, a nie stać mnie na pracownika - trzy, projekt nie był przyszłościowy.

 

 

 

Co ulegnie zmianie?

 

1. Wygląd portalu, będzie nowoczesny i tak jak wcześniej chcieliście.

 

2. Zmieni się jego nazwa, by przyciągnąć nowych użytkowników.

 

3. Będą reklamy, ale postaramy się by orbitowały wokół naszej społeczności. Niestety, czeka mnie wiele rozpraw sądowych, w tym roku co najmniej kilka, a adwokaci kosztują krocie. Muszę w końcu zacząć zarabiać. Po prostu nie mam już wyjścia.

 

 

W związku z tym szukamy nowej nazwy portalu, domeny internetowej, którą wykupię. Ma być fajna, wpadająca w ucho i głowę, modna. Portal ma być miejscem, gdzie wklejamy newsy, dokładnie to co teraz samiecweb.

 

Poniżej zasady, żeby nie było awantury jak przy ostatnim konkursie:

 

1. Czas trwania - ok. tygodnia, jak coś mi się spodoba to wtedy zamknę.

 

2. Trzy nagrody: 1 - dowolne nagranie + dowolny ebook, 2 - dowolne nagranie, 3 - dowolny ebook (oprócz poradników prawnych).

 

3. Jeśli znajdę inną, moim zdaniem lepszą nazwę, nie wybieram tej z forum - ale nagrody oczywiście pozostają.

 

4. Moderatorzy nie mogą brać udziału - żeby nie było posądzeń o kolesiostwo. 

 

5. Dla konkursowej nazwy musi być wolna domena PL do wykupienia, żeby była brana pod uwagę i mogła otrzymać nagrodę (propozycje, których się nie da wykorzystać nie wygrywają).

 

6. Zero offtopów i rozmówek na inne tematy, każde złamanie skutkuje 24h ostrzeżeniem.

 

7. Nie liczą się lajki i to co ktoś uważa, że jego nazwa była najlepsza, tylko mój wybór, niestety jest to kwestia gustu i może mi się spodobać coś, co ktoś uzna za dziadostwo. Wtedy będzie moja strata.

 

 

Liczę na waszą pomysłowość, bardzo mi pomogliście z domeną skleu (wygrała strefasamca.pl) więc teraz też liczę że pokażecie na co was stać. Dziękuję z góry za udział w konkursie.

 

 

NAZWA NIE MOŻE BYĆ ZWIĄZANA Z SAMCAMI!!!

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • przeklejamy.pl;
  • tubki.pl (w sensie, że tubki z klejem; przeklejanie linku ze strony na stronę, każdy news mógłby być tubką, a system oceniania byłby na zasadzie przyklej (news ląduje na głównej), odklej (news znika), logiem strony byłaby tubka z klejem);
  • gluetube.pl;
  • gluebook.pl;
  • glooty.pl;
  • klejbay.pl;
  • klejbook.pl;
  • klejwall.pl;
  • teslerzy.pl (od twórcy funkcji kopiuj-wklej Lawrence'a Gordona Teslera); 
  • sinews.pl (gdy coś jest "si", to jest dobre; również gra słowna - fonetycznie brzmi jak "si-n(i)us", czyli funkcja trygonometryczna w trójkącie przyprostokątnym; illuminati itd.);
  • przerzutka.com (domena .pl jest zajęta, ale że ostatnia sylaba "ka" ładnie łączy się z "kom" - "prze-rzut-ka-kom", to podaję);
  • przerzootka.pl;
  • tossanews.pl / tosanius.pl (toss a news = wrzućże newsa; od motywu piosenki z serialu "Wiedźmin" pt." Toss a Coin to Your Witcher", ze słowa tosanius można utworzyć nazwę własną, tak jak zrobił to inny popularny portal);
  • erupcja.pl (motyw wulkanu, link plusowany? Wulkan wybucha; link minusowany? Wulkan zastyga);
  • linkostrada.pl;
  • linkosfera.pl;
  • linkoziemia.pl;
  • infowrzuta.pl;
  • czwartorzed.pl;

  • quaternary.pl;

  • kwaternarium.pl;

  • actualnie.pl;

  • zdarzylosiewczoraj.pl;

  • niuspejper.pl;

  • newsarka.pl / niusarka.pl / newsarze.pl / niusarze.pl;

  • newsarium.pl / niusarium.pl;

  • temporarium.pl;

  • tentutego.pl;

  • vvvvv.pl (Vi Veri Vniversum Vivus ViciBy the power of truth, I, while living, have conquered the universe);

  • vx5.pl;

  • dwaczterysiedem.pl.

Edytowane przez Ważniak
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.