Skocz do zawartości

Astrologia wedyjska.


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Bracia, mam do Was pytanie, a mianowicie czy jest tu ktoś kto zna się na Astrologii wedyjskiej?

Chciałbym się dowiedzieć czy jest to warte zachodu? Prawda czy fikcja? 

Zaciekawił mnie temat, ale nie wiem czy jest to warte zachodu.

Aktualnie dla mnie temat jest co najmniej ekscytujący, ale może ktoś mnie ochłodzi i powie czy warto wkładać czas na ogarnięcie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nefiEkspertem nie jestem, ale coś tam wiem. Przerabiałem różne systemy od psychologi, astrologi, ezoteryki. Czy warto się zainteresować, jak najbardziej bo wiele odsłania. Zależy też co chcesz z tego wynieść/uzyskać, czy ma to być wytrych do rzeczywistości czy bardziej zgłębienie siebie? 

 

Temat jest bardzo szeroki, i dla "typowego" człowieka będzie ważne jedno, w horoskopie wedyjskiskim, a mianowicie w jakich Domach znajduje się Rahu, tzn. z jakim celem tu jesteśmy (można się cholernie zdziwić). Może zamów sobie na początek, horoskop urodzeniowy wedyjski. 

 

@Quo Vadis?Dla mnie słaba ta książka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Quo Vadis? napisał:

@józekk Mi otworzyła oczy w niektórych kwestiach ale w części również się z nią nie zgad

Nie sprecyzowałem, słaba bo większoś z zawartej tam wiedzy była mi już dużo wcześniej znana. Jak ktoś dopiero rozpoczyna podróż w tych rejonach to jak najbardziej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.