Skocz do zawartości

Lajkujesz = przegrywasz – Wpis o pompowaniu kobiecego ego


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy wpis na blogu Adepta, o pompowaniu kobiecego ego, do granic absurdu. O tym, jak skrajni białorycerze i desperci, sami pogrążają siebie i innych mężczyzn, swoim zachowaniem. Brak godności i stawianie kobiet na piedestale, za samo zdjęcie. Wychwalanie nawet brzydkich kobiet i adoracja, za pokazanie nogi.  #lajkujeszprzegrywasz

Sam nie lajkuje żadnych kobiecych zdjęć już od dłuższego czasu. Czytając komentarze niektórych znajomych i widząc ich desperację, jest mi czasami wstyd, za mężczyzn białorycerzy.

Czy zdarza się Wam Bracia lajkować zdjęcia kobiet tylko z powodu ich wyglądu?

 

Lajkujesz Przegrywasz – Jak Zniszczyć Swoje Szanse u Dziewczyny

napisany przez Adept 8 stycznia 2020
 

Znam świetną metodę, aby utrudnić sobie(i innym)  życie i poznawanie – zauraczanie kobiet. Ten obłędny sposób – to lajkowanie seksownych fotek kobiet na Fejsie i Instagramie. Drugi to pisanie komentarzy pod ich fotkami „Jesteś cudowna Aniu”, „Bogini!!”, „Bóstwo!!”, „Piękność”, „Twój mężczyzna to będzie miał szczęście!”.

Tak jak Ci idioci na pierwszych z brzegu fotkach z FB.

luzerzy-1.jpg

luzerzy2-768x535.jpg

Wystarczy przejrzeć Instagrama, czy Fejsa atrakcyjnych koleżanek i zobaczyć co piszą faceci w komentarzach, by przypodobać się kobietom. Jak w przegięty sposób wyrażają swój podziw. To co kiedyś było swego rodzaju sympatyczną adoracją, teraz jest wodospadem podziwu napędzającego młyn kobiecego EGO.

Oczywiście, że te wszystkie lajki i komenty są to niezdarne (nieskuteczne) pomysły na zwrócenie swojej uwagi. Efektem jest  pompowania kobiecego ego i samooceny do granic absurdu. Nawet średnio atrakcyjne kobiety (lub minimalnie powyżej średniej) mogą liczyć na duże grono insta-masturbatorów.

Jeśli widzisz taki komentarz pod jej fotką, to wiedz że to nie ten facet spędza z nią upojne noce. Tak po męsku – to nie z nim ona się pieprzy tak, że po wszystkim, to sąsiedzi  zapalają papierosy.

  • Czy tylko tam? Oj nie. Wystarczy, że być w internecie kobietą i nagle wszyscy faceci dostają małpiego rozumu, zachowując się tak, jakby nigdy nie mieli kontaktu z płcią przeciwną i robili wszystko, aby go nawiązać. Takie zachowania zmieniają psychikę kobiet – już od najmłodszych lat.
  • Czy dziewczyna ma bardziej zadarty nosek, gdy ma 300 „adoratorów” czy gdy ma 30? a co gdy ma tylko 3?
  • Czy będzie miała inne wymagania na randkach lub w związku?
  • Czy będzie bardziej niemiła i opryskliwa, gdy na co dzień na swoim profajlu, pod fotką znajdzie 3 nowe lajki czy 300?

Red pillersi płaczą, że kobiety stały się zbyt wymagające, roszczeniowe, pyskate i niedobre – ALE CZYJA TO WINA?

To Twoja WINA seryjny „lubisiu”, to Twoja wina „lajkerze”. A może wprost – idioto.

Kto jest bez grzechu i nigdy nie polajkował fotki ładnej dziewczyny niech pierwszy tu się podpisze.

Oj chyba tylko ja. Bo od samego początku to było dla mnie jasne. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek sam polajkował fotki seksownej  dziewczyny. Jedyne takie przypadki jakie znam, to gdy moja dziewczyna ładowała się na moje konto FB lub Insta i hurtem lajkowała swoje fotki ?

 

Badanie OKCupid jako jedno z wielu obrazuje omawianą sytuację. Kobiety większość mężczyzn oceniają… negatywnie. Większość kobiet umawia się na randki z mniejszością facetów. I to fakt jasny jak słońce dla minimalnie już doświadczonego PUA. Kobiety ze względu na zwiększone ryzyko związane z ciążą muszą być bardziej wybiórcze, jeśli chodzi o partnerów do seksu.  To jasne. Tylko, że obecne czasy social mediów, dają za sam wygląd kobietom ZBYT DUŻO „adoracji”. Stawiają urodę kobiet na piedestale postawionym na szczycie Himilajów.

 

„Adept, co więc mam robić w tych mrocznych czasach XXI wieku?”

Nie lajkować fotek ładnym dziewczynom, na których prężą się w seksownych pozach. Nie pisać komentarzy, w których ubóstwiasz jej urodę i zazdrościsz jej chłopakowi. Nie klikać serduszek na Insta. Nie pisać debilnych wiadomości, tego typu:

78661610_1042144122797455_64621792620938

 

Nic Ci te wszystkie lajki nie dadzą. A są tylko wodą na młyn kobiecego ego.

Komentuj i lajkuj fotki, na których „widzisz” osobowość dziewczyny, ciekawy styl życia (nie, siedzenie półnago na basenie na Malediwach z drinkiem w ręku, to nie to), ambicje i inne imponujące rzeczy NIE ZWIĄZANE z JEJ WYGLĄDEM.

https://www.uwodzenie.org/lajkujesz-przegrywasz-jak-zniszczyc-swoje-szanse-u-dziewczyny/

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 29
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem dam jakiegoś lajka za ciekawe zdjęcie, poze, scenerie, cokolwiek - ale nie daje lajków zdjęciom z wystawionymi kobiecymi atutami. A komentarzy to w sumie nigdy nie pisałem i nie zamierzam, w sumie śmieje się z tych wszystkich spermiarzy którzy piszą te wszystkie komentarze pod zdjęciami seksownych dziewczyn. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz W punkt. Osobiście nigdy nie dałem kobiecie ani jednego lajka na portalach społecznościowych.

 

Często jednak nie omieszkam pochwalić, polubić  fotki swojego dobrego znajomka, kolegi, ponieważ  pragnę zwyczajnie podwyższyć jego samoocenę której osobniki męskie zazwyczaj  posiadają tylko małe ilości.

 

Czy to działa ? Mam nadzieję że chociaż ciut ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to co zawsze piszę - nie warto się wysilać w relacjach z kobietami, szkoda prądu, kiedyś mnie kumpel oświecił - "jedziemy tramwajem, przystanek, motorniczy zamyka drzwi i chcę odjeżdżać a tu nagle podbiega młoda blondynka i drzwi się otwierają, blondynka wsiada, drzwi się ponownie zamykają, tuż za blondynką podbiega koleś, drzwi już się nie otworzyły, tramwaj odjechał, mówię do kumpla "zobacz, blondynkę wpuścił a kolesia olał" na to kumpel "no i co z tego, zwykły frajer, przecież i tak mu dupy nie da!" - wszystko w temacie!

  • Like 6
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to tylko raz w życiu w szkole średniej. Napisałem koment do zdjęcia laski, która mi się wówczas podobała. Coś w stylu "słodka kocica ?". Taka logika, myślałem, że mnie bardziej polubi. Dzisiaj się tego wstydzę, spowiadam i wyje.. na to puszczalskie szmacisko. To była mega porypana relacja i laska ulicznica bujająca się ze skejtami. A wyszedłem na totalnego desperata bo pisałem do niej dużo i się nakręcałem. Ona mi zdawkowo i robiła łaskę typu "niech to będzie zaszczyt, że pani ci w ogóle odpisuje". Ale młode tak robią z mało doświadczonymi, uczciwymi i spokojnymi chłopakami. Sama się żaliła bo jakiś bad boy jak się okazało przystojniak ją zostawił. Ogólnie życie przez social media strasznie się spatologizowało i utrudniło. Gdyby życie było tylko w realu nie dochodziło by do takich chorych sytuacji. Nie dość, że pompuje ego pań w kosmos to dla młodego chłopaka taka laska kreuje się na bóstwo kiedy sam jest samotny. W dodatku manipuluje aby utrzymać jak najdłużej atencje/ tampon od swoich piszących orbiterów. Z perspektywy czasu widzę jak bardzo zostałem upokorzony ale to już taki wiek. Wśród młodych jest to na pewno bardzo powszechne.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez sensu, jeżeli nie jest się zupełnym debilem, albo relacje z kobietą nie są na zasadzie "ja królowa, kontra Ty - piesek".

 

Ci ludzie z góry to są debile. Idioci. Nie mają pojęcia jak dobrać się do kobiety, zamiast wprowadzać powoli flirt, wprowadzają na salony swój debilizm.

 

Jeżeli technicznie planujesz czy dać lajka kobiecie rozważając tysiące zmiennych, to znaczy że jesteś na prostej drodze żeby przegrać tą relacje. Nie widzę luzu, humoru i spokoju w relacji jeżeli czyiś mózg tak planuje każde posunięcie w interakcji z kobietą w taki sposób, a właśnie te wymienione rzeczy są niesamowicie istotne:
HarmoniousReadyFlyingfish-small.gif

Kiedyś stałem z moim znajomym przed jego domem. Z daleka widział swoją koleżankę. Mieliśmy się zbierać, ale on na siłę stał tylko po to, żeby powiedzieć jej cześć, przez co traciliśmy czas. Poszliśmy do niego załatwić pewne sprawy, dopiero jak ona nas minęła.. I on tak robił zawsze, gdy miał okazje - był przyjemnie lepki względem kobiet, musiał porozmawiać, poflirtować, powiedzieć coś miłego, i co gorsza - lajkował laskom zdjęcia na facebooku! Jednocześnie, jest to jedna z osób która miała panien w życiu masakrycznie wręcz dużo.
 

Osobowość atrakcyjną prezentuje się inaczej niż w ten smutny sposób, żeby celowo nie dać komuś lajka na facebooku, albo wprowadzać gierki, które czasem kobiety widzą z daleka.. ? A jeżeli ktoś jest brzydkim i smutnym kartoflem, to taka dziewczyna może nawet nie zauważy czyjegoś braku uwagi. Czyżby najsłynniejszy "uwodziciel" (pozdro dla kumatych) w Polsce tego nie wiedział?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spartan napisał:

Wysyp postów pod tytułem: "ja nie dałem nigdy lajka żadnej lasce !" za trzy, dwa, jeden.....

 

A nie kurwa, za późno ! :D

 

Przecież wiadomo, że laski sobie te lajki kupują :D

Myślę że możesz nie mieć racji. To  forum  "zbiera" w pewnym sensie elitę mężczyzn - świadomych kobiecych zachowań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to chrzanienie. Danie lajka nie ma nic wspólnego z tym czy masz u laski szansę. Wyciągasz błędny wniosek na podstawie tego, że po prostu lajki dają ci goście, którzy nie umieją inaczej lub nie widzą zainteresowania swoją osobą przez kobiety lub są po prostu nieśmiali. Ci którzy potrafią lub dobrze wyglądają nie tracą na to czasu. Jeśli jednak taki wymiatacz dałby lasce lajka to i tak by ją potem na luzie miał. Zresztą... Jak będę chciał poznać kogoś to nie będę się zastanawiał nad takimi pierdami czy lajk komuś zwiększa moje szanse czy zmniejsza, chuj z tym.

 

Inna sprawa, że globalnie ego lasek idzie w górę do niebotycznych rozmiarów i od tej atencyjnej rzygowiny i wrzucania postów właśnie po te lajeczki chce się srać. Sam prawie nigdy nie daję, mam to w dupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kiedyś znajomej koment który de facto był zjebką za to, że jest ładna. Długa i skomplikowana historia, w każdym razie nie mogłem już czytać jej wysrywów i jej prosto z mostu napisałem coś w stylu "pierdolisz głupoty bo masz dobre geny". Z jednej strony no przyznaję, trochę mnie poniosło, z drugiej - do dziś się szczycę tym czarnorycerskim zagraniem lvl expert. Nigdy więcej się do mnie nie odezwała :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bassfreak said:

Kto nie zrobił chociaż raz w życiu czegoś takiego niech pierwszy rzuci kamieniem :lol: 

Ja, ja, ja

A teraz chcę nagrodę-niespodziankę ?

 

Jestem ogólnie aspołeczny bo nie mam kont na żadnym z tych social-media-gówienek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ZortlayPL napisał:

Mordko a wiesz że jest taka możliwość prawda

Udam swoje zaskoczenie - NAPRAWDĘ ?! ;)

 

W dzisiejszych czasach można kupić praktycznie wszystko, są strony, takie jak na przykład ta: https://cheap-social.com/ - tam możesz kupić lajki, sypukcje i followersów :D Pewnie niejedna pato - influencerka tam zajrzała.

 

Odchodząc na chwilę od tematu, mnie bardziej ryje banie fakt, że są ludzie, którzy są święcie przekonani, że dając lajka albo komcia pod jakimś żebro- postem typu: "daj łapkę w górę niech jak najwięcej ludzi się o tym dowie" albo "robimy zbiórkę na budowę studni w Afryce, w wiosce Kokodżambo, dajcie lajka !" - faktycznie komuś pomagają. A potem idą takie ciemne masy, całe stada Januszy i Grażyn w niedzielę w pewne miejsce "by porównywać ubrania" (ach, nieśmiertelny George Carlin) ale też przekrzykiwać się głośno, kto więcej pomógł.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajki to jeszcze idzie przeżyć, bo i tak dostają je w makabrycznych ilościach, ale jak czytam niektóre komentarze pod zdjęciami atrakcyjnych lasek... Tragedia. Do tego dochodzą wiadomości od spermiarzy na Tinderze i taka Julka z instagrama myśli, że jest panią świata. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Misie lubisie

Też mi się spodobało, oby weszło do slangu. :lol:

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

A co za podpis dostanę ?

Musisz pytać autora artykułu. ;)

2 godziny temu, self-aware napisał:

Moim zdaniem to chrzanienie. Danie lajka nie ma nic wspólnego z tym czy masz u laski szansę.

Częściowo tak. Jednak jeżeli u kobiety 4/10, pokazującej duży dekolt, pojawia się nawet 100 lajków, to ego rozsadza brzydką banię.

Na tych 100, zawsze iluś napisze jeszcze żenujące:

„Jesteś cudowna Aniu”, „Bogini!!”, „Bóstwo!!”, „Piękność”, „Twój mężczyzna to będzie miał szczęście!” 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Morfeusz - od tego się wszystko zaczyna.

Oczywiście, są panie, które i bez takiej ilości wszelkiej maści "wyróżników" miały by wysokie ego ale to margines.

Problemem jesteśmy w dużej części my jako mężczyźni (zwłaszcza nieświadomi), którzy prowokujemy takie sytuacje i sami stawiamy się w pozycji petenta.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.