Skocz do zawartości

Lajkujesz = przegrywasz – Wpis o pompowaniu kobiecego ego


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierć Marata (obraz Davida), Dawid czy Pieta (rzeźby Michała Anioła) są piękniejsze niż te całe wasze kobiety. Jeśli obraziłem czyjąś żonę/dziewczynę/kochankę to przepraszam, ale no co poradzę że tak myślę.

 

Jak by pod Pietą był licznik lajków to bym kupił miliard fejkowych kont od hindusów żeby je nabijać.

 

A w ogóle zapomniałem jeszcze o Etiudzie Rewolucyjnej.

Edytowane przez leto
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Frank89 napisał:

Niestety zdarza mi się lakować zdjęcia kobiet tylko z powodu ich wyglądu. Umnie to działa jak z automatu widzę ładną buzię to czemu nie dam lajka. Wiem że jest to bezsensu ale jest taka chwila zachwytu w której się o tym nie myśli. Dodam że argumenty przeciw robieniu tego są dla mnie rosądne.

 

To następnym razem daj negatywną ocenę ale bez komentowania. Kobiety na portalach społecznościowych czy na Reddicie mają pochlebstw aż za dużo a potem im się zaczyna wydawać że mogą oczekiwać jakiegoś przystojniaka a nie gościa w swoim zasięgu jeśli chodzi o urodę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Ktoś pamięta fotka pl? Już kilka ładnych lat temu była tam festiwal białorycerstwa i piesków napaleńców. Gdy tylko napisałeś coś realistycznego, były blokady i "czarne listy" dla niespermiarzy. 

Panie niedawno miałem tam konto co tam się odpierdala...festiwal spermiarstwa i białych zbroi. Do tego masa typa wysyłających zdjęcie fiuta w 1 wiadomości. 

O dziwo poznałem tam 2 kobiety w miarę normalne. No ale nie miały zdjęć więc zaryzykowałem, o dziwo nie były to pasztety. ?

Konto usunąłem bo w sumie i tak portal ten jest praktycznie martwy już, nic się nie dzieje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shambler napisał:

mają pochlebstw aż za dużo a potem im się zaczyna wydawać że mogą oczekiwać jakiegoś przystojniaka

 

Tak swoją drogą, to ostatnio widziałem na mieście parkę. On - 6/10 nie powinno być tutaj przesadą, ona - 2/10 daję i to raczej jeszcze z grzeczności. Ja kojarzę ich z tzw. widzenia, nie są raczej wysokich lotów, to są klimaty podstawowych błędów ortograficznych, odbycia więcej niż jednej kadencji w tej samej klasie w gimbazie, ona w pakiecie bombelki niewiadomego pochodzenia i tak dalej. Rozumiem skrajne wyposzczenia faceta i desperację, ale tego moja wyobraźnia już nie przemieliła. Żeby było ciekawie, to się okazuję, że ona ma jeszcze wybór, bo nie jeden amant do niej wzdycha. Jak to zobaczyłem to stałem i nie wierzyłem co się tutaj wydarza właśnie, coś nieprawdopodobnego. 

 

Zasada jest taka, że jak facet ma wybór, to niech wybrzydza, bo inaczej to jest psucie rynku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Morgan86 napisał:

Panowie nie zapominajcie, że dobrym komentarzem możecie pozamiatać system, np. "Nie wciągaj brzucha" jak rakietka chce lepiej wyjść czy "Można oddychać" jak stoi spięta jak baranie jaja. ? Oj, ile ja tak punktów zebrałem... oczywiście w rzeczywistości te same teksty i spójność charakterologiczna.

Często takie obniżanie wartości, właśnie najlepiej działa, na te najładniejsze i najbardziej pewne siebie.

Wyróżnia z tłumu zdesperowanych "misiów lubisów", mężczyznę, który nie boi się powiedzieć prawdy w zaczepny sposób. 

17 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Ktoś pamięta fotka pl? Już kilka ładnych lat temu była tam festiwal białorycerstwa i piesków napaleńców.

Nie tylko tam. Sprawdzałem kiedyś jak to wygląda również na datezone. Zdjęcie samej kobiecej nogi, widać że bardzo otyłej. Pod nim ponad sto serduszek i komentarze typu "boska", "piękna", itd. :lol:

Możliwe że ściągnie gdzieś z internetu. Czytałem, że większość tych kobiecych profili na datezone to fejki, do naciągania na płatne opcje VIP.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.