Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pierwsza rozprawa sądowa z jednym z hejterów, serdecznie zapraszam

Recommended Posts

Bardzo chętnie ale ponad 600km. mimo wszystko trening spokoju i pamiętaj wodzu: nie jesteś oskarżonym tylko poszkodowanym.

Relaksuj się Marku, jak tylko możesz. Nie wiem, jak to ogarniasz. Gratuluję postępów w walce. 

Nie dojadę z zagranicy. 

@Marek Kotoński Życzę siły i spokoju i będę śledził jakieś relacje na Forum. 

Marku jak mógłbyś podesłać konkretne info co do terminu bo jako kot szarobury nie mam możliwości...A myślę że pamiętasz z lajwów m.in.moją chęć wsparcia wspólnie z chłopakami

W najbliższych dniach dowiem się czy dostane urlop by móc się stawić na rozprawę.

Jeśli wszystko pójdzie cacy to każdy zobaczy nagranie jak Włosacz będzie odprowadzany do aresztu haha. (żartuje)

• Like 1

Hejterka "Osz" twierdzi że będzie wspierać Włosimierza na rozprawie, by "koledzy Marka" go nie prowokowali. Niezłe jaja. Czy ta pani zapomniała jak Włosimierz pisał że napluje Markowi na twarz w sądzie? Zaproście te pannę do rezerwatu, dogada się z Androgeniczna bo też chyba żyje w innym wymiarze. Lol. 

• Haha 2

Ta ona przyjdzie - zastanawia mnie czy w ogóle ktoś przyjdzie łącznie z Włosaczem. Bo on taki "prawilny" a się rozpruł jak pluszowy miś. Niestety prawilny to on jest tylko w internecie - kary nie uniknie i tak.

• Like 1

Jak już musisz jechać to "nakarm zmysły". 

Panorama Racławicka - niewiele rzeczy zrobiło na mnie takie wrażenie w życiu

SkyTower - nie byłem, ale zamierzam przy najbliższej okazji.

Witam braci i guru, z racji tego, że jestem z Wrocławia, mogę zaoferować pomoc swoją obecnością i wsparciem, jeżeli oczywiście nie będzie to kolidować z terminami. Tutaj może moja nazwa nie jest znana, lecz na yt jestem pod nickiem "złoty atom", avatar taki sam. Jeżeli Marku jesteś zainteresowany, to proszę, zostaw wiadomość. 

Pozdrawiam. 

1 godzinę temu, Xymitys napisał:

z racji tego, że jestem z Wrocławia, mogę zaoferować pomoc swoją obecnością i wsparciem

Tuż koło ciebie będzie skraj "Żółtego Pasa Śmierci" więc nie wiem.

• Haha 1

16 minut temu, wroński napisał:

Tuż koło ciebie będzie skraj "Żółtego Pasa Śmierci"

Rozwiń, jeśli możesz, bo nie rozumiem.

Teraz, Patton napisał:

Rozwiń, jeśli możesz, bo nie rozumiem.

A tak mi się skojarzyło z przepowiednią z filmiku w temacie "co byś cośtam gdyby była wojna".

No.

I tam jest, że białe ptaki z pustyni będą rozpylać taki żółty proszek, który będzie zabijał wszystko.

No.

I się będzie ten teren gdzie one to będą rozpylać nazywał "Żółty Pas Śmierci".

Tak mi się geograficznie skojarzyło jak @Xymitys napisał, że jest z Wrocławia :)

Widzimy się na rozprawie, już się nie mogę doczekać... 😀😀

Panie Marku, studiuję we Wrocławiu dobrze znam miasto, mogę przyjść i potowarzyszyć Panu tego dnia, oczywiście jeżeli Pan sobie tego życzy. Jeżeli nie, rozumiem i życzę powodzenia w wojnie z hejterami.