Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
RENGERS

Wazektomia to nie żona

Recommended Posts

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem.

Inwestując jednorazowo 2000 złotych miałbym spokój na zawsze, ewentualnie kiedyś mógłbym poddać się rewazektomii.

Jednak na dzień dzisiejszy i w całym moim życiu nie planuję dzieci, chcę coś osiągnąć, skupić na sobie i cieszyć się seksem bez strachu że po wódce w przypływie namiętności zapomnę o gumce.

Część kobiet z którymi się w życiu spotykałem miała zrobione badania od A do Z i myślę że w przyszłości nie byłby to problem dogadać się z partnerką w tej kwestii ( odnośnie badań na choroby weneryczne ) 

Co o tym myślicie ? Czy któryś z was jest PO zabiegu ? 

Gorąco wszystkich pozdrawiam i z tego miejsca pragnę podziękować za serdeczne przyjęcie na tym forum ( dziś mija miesiąc od mojej rejestracji)

PS: Najbardziej nie ukrywam kręci mnie fakt, że po tym zabiegu mógłbym zalewać ciepłą, ciasną cipkę bez przykrych konsekwencji swoim nasieniem i nie żyć po tym fakcie w strachu, że Pani spóźnia się okres :)

2 godziny temu, RENGERS napisał:

miałbym spokój na zawsze

Nie istnieje takie coś jak "spokój na zawsze"

mógłbym poddać się rewazektomii

Dobry pomysł lecz niekoniecznie skuteczny

Jednak na dzień dzisiejszy

Trochę to abstrakcyjnie brzmi ale OK

i w całym moim życiu

Hm.. chyba jesteś młody i/albo mało świadomości/pokory. 

Spokojnie, nadrobisz :)

chcę coś osiągnąć

To dobrze, że coś chcesz. Pod warunkiem, że określiłeś sobie te, mierzalne "coś".

dogadać się z partnerką

Nie istnieje takie coś jak "dogadać się", bo w zależności od dnia i godziny warunku "dogadania" ulegną zmianie lub/i zostaną usunięte.

Gorąco wszystkich pozdrawiam

Wzajemnie :)

nie ukrywam kręci mnie fakt

To dobrze, ale to i tak się może inaczej skończyć.

ciepłą, ciasną cipkę

Czy ciepła...? To relatywne.

Czy ciasna... patrz wyżej. 

• Like 2

Odwrócenie wazektomii czasem bywa nieskuteczne.

Jak dla mnie super metoda, jeżeli jesteś na 100% pewien, że nie chcesz mieć dzieci lub więcej dzieci, niż masz.

Ale Ty jesteś chyba dość młody i może Ci się odmienić. 😄

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By RENGERS
      Witam wszystkich !

Tak jak planowałem wszedłem niedawno ( około tydzień temu) w relację damsko- męską natury romantycznej.

Stało się to w ten sposób że na drugiej już randce, po seksie leżymy sobie przytuleni i Pani wyskakuje z propozycją związku ze mną.

Cóż, zgodziłem się bo chciałem spróbować od dłuższego czasu jak to jest.

Pani zaproponowała układ który przebiliśmy dłonią  ( jak przy zakładzie o coś ), w ramach układu oczywiście były wymieniane rzeczy typu. wierność, wzajemne staranie się o siebie itd. itp.

Laska ostro nastawiona na związek.

Po zatwierdzeniu naszego " paktu" zaczęliśmy być parą, chodzić za rękę, przytulać się w miejscach publicznych itd.

Nie odczuwam z nią żadnego haju hormonalnego.

Pani jest fajna.

Pisze do mnie zazwyczaj pierwsza, na randkach się nie wykosztuję - płaci za siebie.

Seks nie jest mega petardą, jednak jest zajebiście uległa i robi to o co ją proszę - ma takie ciało 17 letniej nastolatki ( małe piersi, ciaśniutka brzoskwinka), dziewczę jednak ma 20 +

Ogólnie czuję się z nią przyjemnie, jednak nie ma jakiegoś wielkiego "łał " 

Jest po prostu fajnie. 

Zaprosiła mnie do klubu na sylwestra, pragnie również żebym poznał jej matkę, znajomych.

Póki co mam wrażenie że pierwszy mój w życiu związek z babą więcej mi daje aniżeli odbiera - Pani bardzo mnie polubiła, mega się stara, robi herbatkę, robi loda mimo że nie lubi itd.

Po jakim około czasie spodziewać się pierwszych jazd emocjonalnych  i związkowego ' spierdolenia" ?

Pozdro i z góry dzięki chłopaki.

• By RENGERS
      Wiadomo wszyscy lubią co najmniej kilka z powyższych, proszę jednak o wybranie "najulubieńszej" czynności.

Pozdrawiam
    • By Figurantowy
      Witam,
      Przeczytałem przed chwilą artykuł o prężnie rozwijającej się branży sztucznej inteligencji, VR i robotów celem zaspokojenia seksualnych popędów ludzi. Czy waszym zdaniem w dobie kryzysu instytucji małżeństwa i rewolucji seksualnej takie wynalazki będą się stawać popularniejsze? Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.