Skocz do zawartości

Bardzo odważna, bardzo rozmowa. Niczym nieskrępowana


JudgeMe

Rekomendowane odpowiedzi

Moją główną słabością jest przeglądanie się w każdym lustrze oraz szybie, poprawiając przy tym włosy. Czasami w trakcie rozmawiam z innymi, ale cała uwaga skupiona jest na mnie. Ja jestem takim typem człowieka. Czasami ludzie nie chcą się ze mną spotykać, szczególnie ci o słabym wnętrzu, gdyż nie mogą się później pozbierać, tylko muszą się iść napić. 

Mam klika takich osobowości podobno. Bliskie mi osoby doliczyły się aż trzech mnie. Zależy od dnia i godziny, która strona akurat się ujawni. Dziecko, kobieta fatalna, egzystencjalistka. Ja, jako trzy różne osoby. W pierwszej, to się potrafię nawet śmiać, ale ogólnie, to dość szyderczy śmiech przyświeca wszystkiemu, czego tknie się mój umysł. 

Szkoda mi tego wszystkiego utraconego na rzecz mojego egocentryzmu. 

Dużo analizuję, a kiedy nie wiem o czym aktualnie myślę, zaczynam myśleć o tym, o czym myślałam wcześniej. 

Lubię: dobre jedzenie, dobrą muzykę, szybką jazdę motocyklem i morze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @JudgeMe.

 

Leczysz się gdzieś? Bo twoja własna wizja o sobie, wygląda niepokojąco.

Każdy zakłada różne maski, jednak nie każdy posiada odrębne osobowości.

 

12 minut temu, JudgeMe napisał:

Czasami ludzie nie chcą się ze mną spotykać, szczególnie ci o słabym wnętrzu, gdyż nie mogą się później pozbierać, tylko muszą się iść napić. 

Masz na myśli byłych partnerów czy osoby, z którymi się spotykałaś?

Jeśli tak, nie wiń ich za to. Problem możesz mieć ty, nie każdy gotowy jest nieść jeszcze kogoś.

W drodze jakim jest życie. Szukamy partnera do wspólnej wędrówki, nie obciążenia.

 

Tyle, jeśli chodzi o ocenienie ciebie, z tak małej ilości informacji.
Raz jeszcze witaj na forum, mam nadzieję, że się tu odnajdziesz.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dakota napisał:

Leczysz się gdzieś?

Ach tak. Lata temu uświadamiałam mojego psychologa, że to on leczy mnie, a także, że ja mu płacę za leczenie mnie. 

A nie przyszłam z nim dywagować na tematy. Następnie uleczył mnie Sartre i dobre jedzenie, gdyż borykałam się swego czasu również z anoreksją. Kolejną moją terapeutką była kobieta, lecz zbyt kusił mnie jej mąż. Z racji konfliktu interesów musiałam odpuścić sobie... terapeutkę, rzecz jasna.  

 

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Ale jesli jesteś ateistką to chuj z tym.

Jestem, ale chciałabym być katoliczką i chodzić do kościoła. Klękać wieczorami, zapalać świeczkę, oplatać sobie ręce różańcem i modlić się. 

Godzinę temu, hogen napisał:

Skąd? Możemy sie zmierzyć na charaktery. Zobaczymy kto pierwsze pójdzie się napić

Lbn.  

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, JudgeMe said:

Dziecko, kobieta fatalna, egzystencjalistka. Ja, jako trzy różne osoby.

A to nie jest tak że ty jako jedna osoba jesteś zlepekiem tych trzech?

 

1 hour ago, JudgeMe said:

Szkoda mi tego wszystkiego utraconego na rzecz mojego egocentryzmu.

To może czas coś zmienić? Popracować nad sobą. A nie wróć, ty jesteś kobetą i nie musisz...

 

....dzień dobry też szkoda napisać...za to patrzcie biedna/zajebista ja ( niepotrzebne skreślić ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rozpoznanie osobowości wielorakiej?

Są dyskusje na ten temat czy rzeczywiście ma to rację bytu, czy to zaburzenia osobowościowe na innym tle, niemniej ciekawe, znam jeden przypadek z takim rozpoznaniem, większość to była jednak bordeline.

Może zechcesz coś więcej na ten temat opowiedzieć?

Panowie mają próbę generalną przed real life, dobrze, że jesteś?.

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helena K. a to co piszesz to wszystko efekt wyparć. Po duchowemu wystąpienie przeciwko temu co dane od Boga.

 

Też mi sie tak wydaje po tym co ona pisze.

 

Pozostałe osobowości albo odpały przy border line to nic innego jak elementy wyparte świadomie lub przeoczone narzucające się z nieśwadomości czyli kompensacje.

 

Autorka po prostu bardzo mocno wyparła sie jakiejś części siebie i tak to wraca.

 

Potrzebna:

praca z cieniem - negocjacje i kompromisy z elementem wypartym gdyż jak wszystko dany jest od Boga.

 

modlitwa - skrucha (ale nie żal - to grzech), wertowanie całego życia każdej obrazy, żalu, zazdrości, przygnębienia, nienawiści, przywiązania i przebaczanie. Ja wizualizuje sobie, że odczuwałem wtedy jednak coś dobrego i przepraszam - pomaga.

 

świadomość wyższych praw rządzących wszystkim, którym człowiek nie podporządkowawszy się kończy jak Nietzsche wpierdalając kupy w psychiatryku ileś lat wstecz pierdoląc jak autorka tematu.

 

Ale jak na postepową ateistkę przystało sprowadziła wszystko do różańca i świeczki więc dałem spokój.

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Nietzsche wpierdalając kupy w psychiatryku ileś lat wstecz pierdoląc jak autorka tematu.

Ostatnio rodzice też mi tym zagrozili, kiedy im powiedziałam, że będę spała, gdy ksiądz będzie chodził po tak zwanej "kolędzie". 

Też nie wprost, tylko przy kolacji nade mną debatowali, kiedy w osobnym pokoju czytałam Rozważania dotyczące rozumu ludzkiego, obwieszczając przy tym wszystkim, że to dla mnie najlepsze jest towarzystwo.

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe

 

Błagam nie sprowadzaj Boga i praw rządzących wszechświatem do ziemskich przejawów sekty katolickiej bo sie zrzygam. Rozumiem, ze podeptałas większość archetypów, wyparłas sie jakiejś przynajmniej części siebie stawiajac umysł [i zapewne inne ziemskie dobra] na piedestale.

 

Ale chociaż nie mieszaj Boga w kościół tyle dla mnie zrób.

 

Ps. Ta spina z rodzicami słaba na poziomie liceum. Ja kilka razy podpierdalałem hajs z koperty i ojciec św. szedł z pustą a potem w akompaniamencie wyzwisk zwracałem pieniądze do domowej kasy ;]

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.