Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę, kartacz oraz olejek.

Nasmarowałem bródkę, wyczesałem i lepiej, teraz wyglądam jak prawie Feliks , Dzięki

• Like 1

Czołem Bracia.

Tak jak wyżej olejek,kartacz i polecam szampon do brody(nie myjemy brody szamponem do włosów).Ze względu na zawód potestowałem trochę produktów do brody(Burboneska cyrulików i Buletin Borbon Pana Drwala świetne nuty zapachowe).

Jak macie jakieś pytania walcie jak w dym 😎😅.

Edited by colossus
  • Like 1

No, wyczesany, asączony, znowu wyczesany, zajebiście.

Sierść dzika, szorstkość wpływa dodatnio na samopoczucie,

nawet jak bym nie miał tej pseudo brody, to i tak bym się miział tym kartaczem.

Dzięki.🙂

• Like 1

W dniu 14.01.2020 o 21:44, colossus napisał:

Jak macie jakieś pytania walcie jak w dym 😎😅.

Najlepiej podrzuć co wg Ciebie jest ok - olejek + szampon. Zwłaszcza to ostatnie, bo stosuję zbyt krótko i szukam coś, co zagości u mnie na dłużej.

14 godzin temu, Adolf napisał:

Sierść dzika, szorstkość wpływa dodatnio na samopoczucie,

nawet jak bym nie miał tej pseudo brody, to i tak bym się miział tym kartaczem.

Mizianie kartaczem uzależnia ;) Dbanie o brodę to swoisty rytuał.

Jak dawno temu na studiach próbowałem zapuścić sobie brodę to po pierwszych siedmiu dniach drapałem się namiętnie. Trzeba przywyknąć a swędzenie samo minie.

Cześć @Azizi,szampony do brody są fajne i przystępne cenowo z Pana Drwala(są nuty zapachowe komponowane przez polskich barberów,Szulca i Ferajny z Warszawy).

Dobra pomada/balsam to Mr.Bear(Szwedzka marka ,nastawiona na naturalne składniki)lub reuzel(tu jest trochę małe opakowanie).

Olejki ,tak jak pisałem wyżej.

Jest też fajny condycjoner do brody(Percy Nobelman )i świetna odżywka w piance z reuzela .

Od siebie dodam ,że nie ma się co bać pojemności produktów.Wydajność musi isć z jakością w parze.

Pozdrawiam.

• Thanks 1

Kobieta w lekkich żartach nalega abym zgolił brodę, zastanawiam się z jakich pobudek to robi.

Na początku jej się podobała, 'siwizna dodaje Ci powagi', ale jak zauważyła że nasi znajomi reagują pozytywnie na mój wizerunek,

zmieniła zdanie. Moje zdanie jest takie że zachowuje się tak dla tego że doszła do wniosku że jestem zbyt interesujący, dla tego tak.

Mówi coś o tym że wyglądam jak nie domyty, ciekawe to, sama lubi poszarpać sobie za tą bródkę i ma 'maślane' spojrzenie.

Ja wiem o co chodzi, a wy się domyślcie.😀

Nie chcąc zaśmiecać forum niepotrzebnym tematem, chcę się zapytać o gęstość zarostu i włosów na klacie.

Mam 26 lat, mój zarost przypomina patyki powtykane w g... Podobnie jest z włosami na klacie. Coś tam rośnie, ale nie to co miał ojciec.

Czy mi toto zgęstnieje czy się mam godzić?  

Genetyka panie. Nic na to nie poradzisz 😁 Ja co prawda zarost mam gesty, ale za to włosów na klacie brak praktycznie 😁 A mam kilka lat więcej 😉

48 minut temu, bernevek napisał:

Nie chcąc zaśmiecać forum niepotrzebnym tematem, chcę się zapytać o gęstość zarostu i włosów na klacie.

Mam 26 lat, mój zarost przypomina patyki powtykane w g... Podobnie jest z włosami na klacie. Coś tam rośnie, ale nie to co miał ojciec.

Czy mi toto zgęstnieje czy się mam godzić?  

Wiele wskazuje na to, że gęstość zarostów w większości zależy od czynników na które nie ma się wpływu. Jak napisał @typiarz genetyka.

Przykładowy wywiad na ten temat:

https://www.businessinsider.com/beards-facial-hair-men-cant-grow-dermatologist-testosterone-2018-11?IR=T

The reason some men can't grow full beards, according to a dermatologist

Gęstość mieszków włosowych i to jak reagują na dihydrotestosteron wydają się być głównym czynnikiem tego, jaki będzie zarost.

Istnieje jakaś szansa, że w późniejszym wieku się trochę zagęści, ale jest to jednak raczej mało prawdopodobne.