Skocz do zawartości

FWB - uczyć się, czy odpuścić


Asekurant

Rekomendowane odpowiedzi

14 hours ago, Asekurant said:

Akurat osoba o której piszę jest nimfomanką i nie tylko. 

Czyli kim jeszcze? Ma męża że wraca na noc do siebie? Ile z nią jesteś? 

Umiesz ją zdominować? One tak lubią. 

Ja i mój dobry znajomy(wytrzymał jakieś 4 miesiące i odpuścił) stwierdziliśmy kiedyś że nimfomanki są nie do przerobienia... 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asekurant

 

Zadaj sobie pytanie czy potrzebujesz takich emocji w życiu.

 

Jeśli tak - kontynuuj.

 

Jeśli nie i chcesz spokojnego i stabilnego czasu - nie wchodź w to.

 

Jeśli ona jest nimfo jak mówisz, za pewne jeszcze inni ją zapinają, a Ty zaczynasz angażować się emocjonalnie, nie jest to dobre połączenie, nie uważasz?

 

Miałem w życiu dwa FWB które trwały dłużej, ale to naprawdę nie można się angażować w to, uczucia wyłączone. Jak się skończyły to spłynęło to po mnie, ale wszystko skończyło się w normalnych warunkach, zero żali itp. Z perspektywy czasu stwierdzam że nic mi to nie dało, zupełnie, zero jakiś wartości dodatnich do mego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

@Asekurant

 

Zadaj sobie pytanie czy potrzebujesz takich emocji w życiu.

 

Jeśli tak - kontynuuj.

 

Jeśli nie i chcesz spokojnego i stabilnego czasu - nie wchodź w to.

 

Jeśli ona jest nimfo jak mówisz, za pewne jeszcze inni ją zapinają, a Ty zaczynasz angażować się emocjonalnie, nie jest to dobre połączenie, nie uważasz?

 

Miałem w życiu dwa FWB które trwały dłużej, ale to naprawdę nie można się angażować w to, uczucia wyłączone. Jak się skończyły to spłynęło to po mnie, ale wszystko skończyło się w normalnych warunkach, zero żali itp. Z perspektywy czasu stwierdzam że nic mi to nie dało, zupełnie, zero jakiś wartości dodatnich do mego życia.

Dzięki Taboo, to jedna z bardziej rozsądnych odpowiedzi. 

 

4 godziny temu, Lexmark82 napisał:

Czyli kim jeszcze? Ma męża że wraca na noc do siebie? Ile z nią jesteś? 

Umiesz ją zdominować? One tak lubią. 

Ja i mój dobry znajomy(wytrzymał jakieś 4 miesiące i odpuścił) stwierdziliśmy kiedyś że nimfomanki są nie do przerobienia... 

Nie chciałbym wchodzić w szczegóły za bardzo, ale ma pewne nietypowe upodobania seksualne i jak najbardziej wiążą się one z tym, że ja ją dominuję.

Znamy się od paru miesięcy, ale tylko na zasadzie spotkań co jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.