Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
StatusQuo

Jaki wiek kobiety uważają za idealny do urodzeia dziecka, a kiedy to już ostatni dzwonek?

Recommended Posts

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

gdzie różnica wieku to od 3 do 7 lat gdzie kobieta jest starsza. 

Ja bym nie chciał choćby o rok starszej kobiety.

W dniu 14.01.2020 o 10:13, tamelodia napisał:

ja tak myślę i nie tyram za średnią krajową na wypizdowie. No i powtarzam- dobrze jest sobie myśleć, że się zarobi na własne mieszkanie za 10 lat z punktu widzenia faceta, który może. Inaczej kiedy jest się córką biednych rodziców :)

Weź nie pierdol. Biedna, bo jej rodzice mieszkania nie kupili. Myślisz, że Tobie jednej?

Przepraszam, muszę zabookować wizytę u onkologa od czytania tego gówna. 

Aha, jak nie jesteś w stanie znaleźć w jednym z największych polskich miast dwupokojowego mieszkania za mniej niż 500 koła plus 200 koła na wkład i remont (skąd ta kwota O.o), to za drobną opłatą (wystawiam faktury VAT) zrobię to za Ciebie. Proponuję uczciwie - zapłacisz mi za to wyrównanie do kwoty 400 koła, i tak 100 będziesz do przodu, co Ty na to? ;)

W dniu 14.01.2020 o 10:16, SSydney napisał:

Licząc 500k za mieszkanie to wkład własny około 50k do kredo plus remont 50m to według mnie można zamknąć w 30-50k, więc nie wiem skąd wzięłaś 200k??

Małe mieszkanko to pewnie 50m2 w promieniu max 3 kilometrów wokół centrum, skromne wykończenie za 100 koła, żeby dziewczyna nie musiała się taniochą z ikei zadowolić. 

W dniu 14.01.2020 o 10:36, SSydney napisał:

Fakt ceny poszły do góry ale nie aż tak, żeby mieszkanie na zadupiu kosztowało 10k za metr! Tyle to się płaci na Wrzeszczu w Gdańsku, czy na Woli w Warszawie.

W jednym z największych polskich miast nabyłem w zeszłym roku 50 m2 na wynajem za 300 koła z miejscem w garażu podziemnym, nie na jakimś przesadnym zadupiu. Wykończenie po taniości, ale nie największej, razem z kosztami ekipy 60 koła. O czym my rozmawiamy :D

• Haha 1

4 godziny temu, Patton napisał:

Ja bym nie chciał choćby o rok starszej kobiety.

Ja też bym nie chciała choćby o rok młodszego. Spotykałam się z młodszym rok i dwa lata. Masakra