Skocz do zawartości

Witajce


Kawaler do wzięćia

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, miło mi przywitać się z wami. Mam na imię Wojtek, audycji Marka słucham od 2017 roku, co ciekawe trafiłem na nie po którymś z filmów p. Popko (proszę mi nie mówić, że nic nie dzieje się bez przyczyny). Ogromnym przeoczeniem z mojej strony jest literówka w nick'u, czy mógłbym poprosić kogoś kto ma taką możliwość o zmianę nicku na poprawnie pisane "Kawaler do wzięcia"? Z osobistych wynurzeń pragnę jeszcze nadmienić, że jestem fanem Kobietopedii, potwierdziła moje wcześniejsze obserwacje kobiecej natury i poszerzyła spektrum postrzegania tego zjawiska. Sam na ten moment jestem niespełna trzydziestoletnim kawalerem, który obserwuje ogromne zmiany jakie zaszły na rynku matrymonialnym przez ostatnich 5 lat - kurde, kiedyś było łatwiej! Przez te wszystkie lata szukałem z mniejszym lub większym skutkiem swoich patentów na sukces w relacjach damsko-męskich, liznąłem nieco literatury PUA. Sądzę, że koncepcja całościowego rozwoju własnej osoby w pożądanym, wartościowym kierunku uzupełniona wiedzą o naturze kobiet i podrywie jest kluczem do sukcesu. Na ten moment to tyle na temat mojej skromnej osoby. Dziękuję i pozdrawiam :)  

Edytowane przez Kawaler do wzięćia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kawalerze.

Brzmi to, jak coś, co by mogła powiedzieć stereotypowa babcia.

 

Fajnie, że do nas dołączyłeś.

Z chęcią zapoznam się z twoimi obserwacjami.

Czekam na twój udział w tematach.

 

Polecam tego short'a, wszystkim nieobeznanym:

Jak to powiedział Kung Fury do nazistów, "Tank you".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.