Skocz do zawartości

"Nie daj sobie ponownie złamać serca"


Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za tym, żeby w miarę szybko weryfikować, ale nie słownie, tylko po 2,3 spotkaniu całujesz i masz pewność, jak się odwróci, czy coś, to jej strata :P Raz mnie koleżanka chciała na siłę swatać z jej znajomą to miała pretensje, że odpuściłem po dwóch spotkaniach, że zepsułem, żebym z nimi do niej jeździł to się przekona do mnie (??!!) czujecie tą naiwność, jadą na piwo do tej znajomej, ona mnie nie zaprasza, ale oni mnie ciągną, żebym z nimi tam jechał, żenada haha :) To jej w końcu powiedziałem, że ja koleżanek nie szukam :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma racje ale jego myślenie wg mnie jest bardzo życzeniowe.

Uwazam, ze każdy dorosły człowiek zdaje sobie sprawę, ze spotkanie 1 na 1 jeżeli nie znamy drugiej osoby jest randką. Oprócz spotkań biznesowych oczywiście. Powiedzenie na chłodno dziewczynie, ze nie szuka się koleżanki jest słabe. Ale przykładowo jak się ktoś lekko droczy to spokojnie można powiedzieć: „Gosiu patrzę się w twoje oczy i my raczej nie będziemy kolegami” daje do zrozumienia o co nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.