Skocz do zawartości

Jaka fryzura na mój kształt twarzy


damiant94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zasięgnąć porady od ludzi, którzy znają się trochę na fryzurach. Jaka fryzura pasowałaby do mojego kształtu twarzy i jakie wytyczne dać fryzjerowi przy następnej wizycie, żebym wyglądał w miarę męsko i wyjściowo. Dodam, że jestem szczupły. Chętnie posłucham waszych opinii i z góry dzięki za pomoc ☺️

IMG_20200113_155851abc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę tylko tyle doradzić że jak mnie ostrzyże babka to patrzę w lustro i czuje się dobrze.

A jak mnie ostrzyże właściciel (facet) tego przybytku to patrzę w lustro i czuję że trzeba dupę ruszyć, bo za duże chucherko jestem na ten fryz.

Ale autosugestia albo uprzedzenia, bo teoretycznie to dokładnie to samo... Albo babki po prostu strzygą detale na synusia :)

 

Od tego jest fachowiec żeby pozwolić mu pracować. Mechanikowi też mówisz jak Ci ma auto naprawić? Jak po strzyżeniu nie czujesz się źle z tym że nie pompowałeś dzisiaj to zmień fachowca i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W sumie to podzielam pogląd przedmówcy - dobry fryzjer; czy fryzjerka i coś masz załatwione... 

Ewentualnie możesz temat na szybko zgooglować przed - np. tutaj są jakieś wytyczne... czy podstawy tutaj

Wpisz w google coś a'la fajne męskie fryzury; czy modne męskie fryzury - i masz jakieś podstawy...

Dwa - to rozmowa przed strzyżeniem - co chcesz osiągnąć (googlowanie na pewno nie przeszkodzi; a czasami może pomóc - bierzesz dany wzór i drukujesz i do zakładu fryzjerskiego). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Barber obowiązkowo!!!

40-60zl co 2-3tyg Ale warto.

Po wizycie siebie nie poznasz.

Boki do skrócenia+profil góra.

Taka moja porada idź do faceta,jeszcze nie spotkałem kobiety która by sobie poradziła z moimi włosami.

 

Pochwal się rezultatem to ci najwyżej powiem czy dobrze wybrałeś:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.