Skocz do zawartości

My story - Potrzebny kop na opamiętanie


Rekomendowane odpowiedzi

   Twoja historia z damą jest krótka, lekka i pouczająca. Twarzy nie straciłeś w żadnym momencie, człowiek uczy się na błędach. Dużo sam już wywnioskowałeś, za co chcesz tego kopa, bo nie rozumiem? Dopóki nie pokazałeś się przy tym autobusie jest w miarę dobrze :D Takie myśli będą się pojawiać. Ogólnie dużo emocji targa człowiekiem po rozstaniu, co wpływa na ocenę sytuacji, dodatkowo jesteś jeszcze prawdopodobnie w stadium haju hormonalnego. Czas jest potrzebny, bo w momencie kiedy zejdą emocje i hormony na wierzch wyjdzie racjonalna ocena sytuacji. Panienka z tego co piszesz jest dosyć mocno toksyczna, szkoda czasu na jakieś gierki, żeby wywrzeć na niej wrażenie. 

Edytowane przez salt0
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bracia, zaczęły się telefony od byłej gdy byłem w pracy. Nie odbierałem z początku, ale w końcu zdecydowałem się odebrać. Pytam się „O co chodzi?” Ona do mnie ze dzwoni bo koło mojej pracy jest jakimś tam sklep i chciałaby żebym coś sprawdził ale już pewnie jestem po pracy i nie ważne (był koniec zmiany) zapytałem „Tyle?” Ona „Tak tyle” i ja na to „No to cześć” po czym się rozłączyłem. Mieliście racje ze będzie kombinować choć nie wierzyłem w to znając ją i jej dumę. 
 

Kiedyś po jakimś czasie milczenia po pierwszym „rozstaniu” tez tak dzwoniła z pretekstem a ja głupi wtedy rozkrecilem gadkę co doprowadziło do spotkania i powrotu. 

Edytowane przez Duelist
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest prosta, tym bardziej że minęł dopiero miesiąc.

Myślę że ta pewność siebie o której mówisz była pozorna, zbudowana na słabych podstawach, dlatego rozsypała się jak domek z kart. Miałem/mam to samo po dwóch miesiącach od rozstania.

 

Tutaj chyba jedynym skutecznym antidotum jest czas, ewentualnie poznać koleżankę do zbliżeń. Ale nic na siłę. Pozwól żeby to naturalnie przyszło do Ciebie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.