Skocz do zawartości

Mężczyźni są zajebiści


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry dziewczyny ale te Wasze kilometrowe ody do Waszych partnerów brzmią jakoś tak... niezdrowo (zaznaczam że nie podważam ich szczerości). Nie wiem no może ja prosty chłop jestem (a może wszystkie chłopy tak mają?) ale moje ex, te, które darzyłem jakimiś głębokimi uczuciami, mógłbym podsumować w 3-4 krótkich zdaniach każdą. Były to super dziewczyny, z niektórymi byłem mocno związany, z jedną o wiele za mocno, ale takich kwiecistych laurek to ja bym nie wymyślił.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Co by nie napisały, to i tak wszystko sprowadza się do tego: "na rysunku gruby portwel" :)

No ale w sumie przecież faceci robią tak samo, Każdy facet jak ocenia atrakcyjność kobiety, to ma pewien minimalny próg atrakcyjności,

poniżej, którego nie jest zainteresowany. Nasz obecny problem to taki, że progi oczekiwań kobiet wydają się nierealne..

A to, że kobiety patrzą na kasę, to jest syndrom naszych czasów. Skoro wszystko da się wyrazić w pieniądzach, to znaczy, że można

ograniczyć swoje rozterki do pieniędzy, no ale to oczywista pułapka mentalna jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

To nie przyslugi. Jesli ja zrobie mu obiad to tez przysługa? Tak wyglada wspólne życie.

To co innego niż jak facet wafluje do szalupy po picie bo pańci się nie chce iść to już coś jest nie tak chyba. W ogóle kto by się na to zgodził bo na pewno nie ja.

 

@deomi No oczywiście chodziło o alpha male a nie badboy. Jakoś ja nie widziałem na ulicy czegoś takiego, że nie-przegryw po coś wafluje - bo oczywiście nie musi a z jakiego powodu wiadomo a i inni ta - w środowisku męskim mówi się na kogoś takiego frajer - osobę która by być z kimś / w jakiejś grupie każdemu usługuje albo płaci za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

To co innego niż jak facet wafluje do szalupy po picie bo pańci się nie chce iść to już coś jest nie tak chyba. W ogóle kto by się na to zgodził bo na pewno nie ja

Nie rozumiesz. On to robi bo cieszy sie ze ja uszczęśliwia. Sprawia mu przyjemnosc jej usmiech gdy wróci z np czekolada ze sklepu dla niej. Takie cos zrozumieja tylko zakochani

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

Różnica jest taka, że my zamiast na kasiorę, patrzymy, a raczej głupiejemy na widok cycków. Urok bycia z natury wzrokowcem:D

Różnica jest taka, że wszyscy to mówią wprost a nie jakieś bajki bo tam kobieta wymyśli i gada liczy się to albo tamto a tak naprawdę to tylko hajs się liczy i badboye i alfa a jak ma kasę to już w ogóle. To takie coś to wiesz... jak im nie wstyd w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdety az zeby bola.

Gdyby zapytac jakie wady maja ich faceci to okazaloby sie ze nawet nie pierdza.

Wszystkie te wypowiedzi nie opisuja czlowieka z ktorym nasze kolezanki spedzaja czas pod jednym dachem a jedynie ich KOBIECY SUKCES w pozyskaniu wartosciowego samca do rozplodu.

TAAAAAAAKA RYBA !!!

Akurat...czolg mi tu jedzie...

 

Zauwazcie.. nie ma rozmnazania , koniec czulosci, dobroci i poezji. Moze byc swiety, nie mam znaczenia, ma spelnic ROLE ktora myszki maja w glowie.

 

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Gdybym przeczytał, że kobieta kocha mnie za opiekuńczość, dobre serduszko i za inne pierdy to bym się mocno zdołował 

Za to najczesciej kobiety kochają

1 minutę temu, ntech napisał:

Gdyby zapytac jakie wady maja ich faceci to okazaloby sie ze nawet nie pierdza

Pierdzenie to nie wada. To fizjologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Helena K. napisał:

Dolary? Pff, to dobre dla podrzędnych karyn ???

I dla mnie.

 

Panowie @Analconda, @ntech, @leto,

jak będziecie komentować/negować post każdej Rezerwatowiczki to je spłoszycie, speszycie i następne nie napiszą i się nie dowiemy odpowiedzi na ciekawe pytanie @StatusQuo

 

Ja doskonale rozumiem Wasze argumenty i one mają dla mnie sens. Ale apeluję, na razie zamieńmy się w słuch.

 

Dziewczęta, proszę dalej.

 

Wpie$$dalam temat do obserwowanych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekuńczość - dawanie forsy / waflowanie po produkty do sklepu, naprawa kompa, podwiezienie do alfy na sex bez gumy.

 

Teraz do facet ma za to? Miłość? XD

No jak związek to 1:1 a nie, że facet się dokłada więcej. Jakbym miał sam dać więcej niż wziąć to bym od razu taką znajomość kończył i to się tyczy każdego i chyba każdy facet tak postąpi bo to się nazywa pasożytnictwo.

Teraz, ntech napisał:

To za co przestaja ?

Jak się beciak przegryw zbuntuje i przestaje dawać i chce coś wzamian.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.