Skocz do zawartości

Mężczyźni są zajebiści


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, JudgeMe napisał:

Zakochałam się w nim z jednego powodu - ignorował mnie i ranił. 

Poza tym był niezwykle przystojny. Miał kręcone włosy, szare oczy. Piękne usta i nos. Wystające jabłko Adama. Długie palce. 

Nigdy się ze mną nie patyczkował. Raz do niego przyszłam, bo całkiem serio chciałam być potraktowana, i zrobił mi herbatę. Wzięłam dosłownie łyka, po czym zabrał mi ją dosłownie z rąk, żeby później mnie rozebrać. 

Zawsze przechodził do rzeczy, bez zbędnych ceregieli. Nawet, kiedy się opierałam.  

 

9 minut temu, Dakota napisał:
22 godziny temu, JudgeMe napisał:

(...) ignorował mnie i ranił. (...)

Zawsze przechodził do rzeczy, bez zbędnych ceregieli. Nawet, kiedy się opierałam.

Specjalnie zignorowaliście ten fragment?

Bo mnie ścina krew w żyłach, jak jad.

Rycerzu! Leć! Pewne persony medialne mówiły "gdyby Pan choć trochę znał się na kobietach, to wiedziałby Pan że zawsze się trochę gwałci"... no, zawsze trochę. A kto broni trochę bardziej? Zwłaszcza kiedy jest się tym któremu wolno trochę więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nicolas napisał:

 

Rycerzu! Leć! Pewne persony medialne mówiły "gdyby Pan choć trochę znał się na kobietach, to wiedziałby Pan że zawsze się trochę gwałci"... no, zawsze trochę. A kto broni trochę bardziej? Zwłaszcza kiedy jest się tym któremu wolno trochę więcej?

Poczytaj sobie posty tej użytkowniczki. Ona jest albo wymyślona albo ma typowe zachowania, charakter itp kobiety ktora nadaje sie tylko do seksu. Na takie kobiety to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam raz noc, kiedy psychicznie trochę nie wytrzymałam. Może nie psychicznie, lecz fizycznie osłabiona byłam jakoś.

Od razu przerwaliśmy całą zabawę. Kiedy powiedziałam definitywne - nie. 

Natomiast pisząc - nawet, kiedy się opierałam.  

To miałam na myśli np. ostatnią sytuację, gdyż pomimo tego, że minęło 5 lat odkąd się rozstaliśmy (mówię, to była moja pierwsza miłość), a więc ostatnio się spotkałam z nim, niecały miesiąc temu. Tak się składa, że obecnie jest w innym mieście, ale ma mieszkanie, które miał. Stoi puste, Więc spotkałam się tam z nim.  W zasadzie sama siebie oszukiwałam, że do niczego nie dojdzie, i mówiłam to przypinając pończoszki do pasa, i nakładając satynową sukienkę.  Autentycznie tak było, że sobie rzekłam, iż do niczego nie dojdzie. 

A więc tak sobie rozmawialiśmy, aż w końcu zaczęliśmy słuchać muzyki, już wtedy byłam w niego wtulona.  A potem jego dłoń powędrowała na moje biodro, a potem niżej na udo.  Pochyliłam się, żeby przełączyć piosenkę, i tak jego ręka powędrowała na moje plecy. Kazał mi się ponownie pochylić, i w taki sposób się zaczęło.  

Powiedziałam mu jasno:  to jest takie niemoralne (ma żonę). Ma jej zdjęcie na tapecie w telefonie, i w ogóle, jak mi uzasadniał, że to osoba do której chce wracać. 

To nie wiem, chyba w tamtym momencie straciłam rozum. I powiem szczerze, że po tych słowach automatycznie zabrał ręce z moich pleców. Ale potem i tak jego ręka znowu znalazła się na moim udzie, kiedy się zorientowałam, to moje paseczki oplatały już jego palce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Androgeniczna napisał:

harakter itp kobiety ktora nadaje sie tylko do seksu. Na takie kobiety to działa

A to akurat nieprawda. 

Mam marzenia, pasje i zainteresowania. Plany. 

Mam przyjaciół. Mam znajomych. Co weekend jestem zapraszana na wspólne wyjścia ze znajomymi (inna sprawa, że zwykle nie mam ochoty).

Często się uśmiecham, a przyjaciele dziękują mi za wsparcie, i to nie tylko słowem, ale również innymi rzeczami. A ostatnio nawet otrzymałam informację od mojej koleżanki, że w roku 2019 byłam osobą, która najwięcej wniosła w jej życie. 

Inna sprawa, że kocham tylko moich rodziców i moich braci.  A druga sprawa, że nie uważam moich przyjaciół za przyjaciół, nie czuję tego, a wiem, że oni oczekują wsparcia, a nie ciągłego im dopieprzania na każdym kroku. 

A to, że mężczyźni widzą we mnie obiekt seksualny, to nie wiem z czego wynika, nigdy nie ubieram się wyzywająco na randki, a ostatnim razem założyłam celowo różowy sweterek i dziewczęcą spódniczkę, żeby nie było żadnych seksualnych skojarzeń. Poruszaliśmy może za bardzo drażliwe tematy związane ze światopoglądem. A i tak koleś zaczyna mnie dotykać po udzie. Dziwne. Sama nie wiem w końcu, czy to ja mam problem, czy trafiam na osoby, którym zależy tylko na seksie. 

A nie, nie są to kolesie z Internetu, lecz ze studiów, pracy. Znajomi znajomych.  

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JudgeMe napisał:

A to akurat nieprawda

Cieszy Cię bycie kochanką, uprawiasz seks z żonatymi, bujasz w obłokach, lubisz jak mężczyzna Cie nie szanuje i ma tylko do seksu.

To definiuje Cie jako kobiete która nadaje sie tylko do seksu

7 minut temu, JudgeMe napisał:

, czy to ja mam problem, czy trafiam na osoby, którym zależy tylko na seksie

Ty masz problem bo mężczyźni odbierają Cie jako puszczalska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Androgeniczna said:

, charakter itp kobiety ktora nadaje sie tylko do seksu.

Och, Ty też się mylisz.

 

To, że czyjś promiskwityczny lajfstajl nie przystaje do Twojego wąskiego wyobrażenia o zdrowej seksualności, nie znaczy, że ta osoba ma w sobie mniej esencji od Ciebie.

 

Powinniście wszyscy zrobić krok wstecz i zastanowić się, czy na pewno wiecie, o czym piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Tu nie o to chodzi raczej, po prostu pani uwielbia emocje jest od nich uzależniona.

Podam przykład:

Jeśli ktoś mi kupi nie wiem puzzle, to ja powiem spoko a na @JudgeMe to nie zrobi wrażenia nic a nic - u niej muszą być przekraczane mocno granice by coś poczuła, dlatego też takie akcje i sprzeczne sygnały, normalny facet wysiada natomiast ktoś z pogranicza lub, ktoś kto potrafi manipulować emocjami jest dla Pani @JudgeMe kimś idealnym do relacji. Przy takim zwiazku lęcą wiury emocji ale jest jak w brazylijskim serialu, jak coś nie idzie rzucają w siebie szklankami i łyżkami, potem seks potem poduszkami się podduszają, odchodzą na 2 dni od siebie by umówić się na grę w Moonopoly by 20 min po tym uprawiać kopulację na bankotach 5, 10, 20, 50 i chyba 100 oraz 500 dolarów jeśli dobrze pamiętam :D 2Q==

monopoly-longest-game-ever-version-thumb

 

Także nie ma co oceniać, po prostu normalny człowiek by się wyhuśtał dosyć szybko.

 

A Ty @JudgeMe 

Masz dosyć duży problem z jednym, bo jest Ci zapewne bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto sprawiłby byś wariowała.

Masz w mojej ocenie również syndrom po alfie lub coś w ten deseń.

No i @leto ma rację, po prostu u niej te liczniki są na maks nastawione czy tam prawie maks.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nicolas podaj lance, Sancho!

 

Nie jestem tu by komuś pomóc, ale

Znalezione obrazy dla zapytania trying to be the shepherd gif pulp fictions

To niemożliwe, jeśli ktoś nie chce pomocy(zmiany).

 

@leto możliwe. Nie jestem przekonany, do realności, tego konta.

Znałem dziewczyny takie jak ona. Każda skończyła w własnym piekle, starannie przez siebie przygotowanym.

 

@Androgeniczna tak(na wszystko). Doskonale wiem co imponuje takim dziewczyną.

Co nie oznacza, że powinniśmy propagować takie postawy. Wręcz przeciwnie.

 

@JudgeMe to dobrze, że kontrolujesz sytuację.

Powiem ci to samo co powiedziałem Ewie. "Uważaj, kiedyś spotkasz kogoś, kto się nie zatrzyma. (...) a gdybym tego chciał, to byś nie dała rady mnie powstrzymać".

 

Nie jestem przekonany, to ciebie. Przeczysz sama sobie. Wystarczy przybliżyć niemal dowolne dwa (twoje) posty.

Co do spania, "z kim popadnie":

W dniu 25.11.2019 o 22:52, Dakota napisał:

Łatwo się sypia z innymi. Żaden to wyczyn, żadna przygoda.

Jeśli nie zaczniesz szanować samej siebie, nikt nieznacznie.

 

@SzatanKrieger chyba coś wcześniej, poszło już nie tak. Brak wpływu ojca w rodzinie?

Nie jest trudno, gdzieś źle skręcić w życiu. Ciężej jest zawrócić.

Edytowane przez Dakota
Jeśli nie zaczniesz szanować samej siebie, nikt nieznacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux jest subtelna różnica między pustką a brakiem możliwości /trudnością przeżywania własnych emocji. Borderzy są często bardzo emocjonalni wewnętrznie.

 

Miałem oczywiście na myśli psychopatię. 

 

O czym oczywiście @JudgeMe, jako osoba inteligentna, na pewno przynajmniej raz w życiu pomyślała, ale zapewne wypiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

Ty masz problem bo mężczyźni odbierają Cie jako puszczalska.

A Ty z czym masz problem? 

Bo piszesz tak, jakbyś miała z tym, że nikt Cię nie chce porządnie wypieprzyć.  

31 minut temu, leto napisał:

i zastanowić się, czy na pewno wiecie, o czym piszecie.

Ja wiem, bo o sobie piszę.  

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JudgeMe napisał:

A Ty z czym masz problem

Bo piszesz tak, jakbyś miała z tym, że nikt Cię nie chce porządnie wypieprzyć.   

Zastanów sie co piszesz. Wczesniej napisałaś ze nie wiesz czy ty masz problem czy faceci którzy traktują Cie czysto seksualnie. Stąd moje stwierdzenie ze ty masz problem a nie oni.

Dobra szkoda komentować...

Jeszcze zarzut ze nie mam seksu :):):):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.01.2020 o 22:53, JudgeMe napisał:

Żeby sobie przypomnieć, to muszę powrócić do mojej pierwszej miłości. 

Zakochałam się w nim z jednego powodu - ignorował mnie i ranił. 

Poza tym był niezwykle przystojny. Miał kręcone włosy, szare oczy. Piękne usta i nos. Wystające jabłko Adama. Długie palce. 

Nigdy się ze mną nie patyczkował. Raz do niego przyszłam, bo całkiem serio chciałam być potraktowana, i zrobił mi herbatę. Wzięłam dosłownie łyka, po czym zabrał mi ją dosłownie z rąk, żeby później mnie rozebrać. 

Zawsze przechodził do rzeczy, bez zbędnych ceregieli. Nawet, kiedy się opierałam. 

Poza tym, że mnie ignorował, to nie robił absolutnie nic. Ale i tak uwielbiałam do niego wracać, choć zdawałam sobie sprawę, że tylko seks nas łączy.

Potem już nikogo nie pokochałam. Nie byłam w stanie, poświęcali mi zbyt dużo czasu. Było widać, że się starają i tracą siebie na rzecz mnie. Nie podobało mi się to. Wkurzało mnie to, że musiałam wkraczać w ich życie prywatne. W rzeczywistości interesuje mnie to, co chce wiedzieć. Wtedy pytam. 

 

Brakuje mi tej tajemniczości w mężczyznach. Bycia wrednym. Mam słabość do takich osób. Nic mnie tak nie cieszy, jak przeświadczenie, że osoba może mnie wyprowadzić z równowagi. A to się rzadko zdarza, bo jakaś jestem czasami bez emocji. 

Więc, jak mi już ktoś dopieprzy, to jestem zadowolona i podniecona jednocześnie, gdyż kłótnie bardzo mnie motywują do działania. 

Przypominam sobie w tym momencie jednego chłopaka, z którym kręciłam swego czasu. Dobry był, ale mnie uraził i to porządnie. Wtedy definitywnie powiedziałam mu, żeby wypierdalał.

I tak zrobił. Choć oczywiście chciałam, żeby został.

Szalony był, trochę dziwny (za dużo prawdopodobnie się naczytał Ulissesa), i innych takich. Bardzo pewny siebie. Miał też piękne oczy. I ogólnie był dość złośliwym człowiekiem. 

 

Wydrukować i powiesić sobie na ścianie, z podpisem: czego pragną kobiety. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości i wizje rodem z romantycznych filmów...

Edytowane przez darktemplar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.