Skocz do zawartości

Steve Reeves - czyli sylwetka półboga


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Steve Reeves jest Amerykaninem, który apogeum swojej kariery kulturystycznej miał w latach '50, ale wciąż (osobiście) nie widziałem, aby ktokolwiek miał tak idealne proporcje ciała, twarz - dosłownie wszystko. Mężczyzna, który wszystkie staty u siebie wymaksował 10/10. To wszystko naturalnie. Jakie jest wasze zdanie na jego temat? Dla mnie zawsze stanowił wzór i ideał męskości - szczyt tego, co każdy mężczyzna chce osiągnąć...

maxresdefault.jpg

3670342564482528865.jpg

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Boromir napisał:

Arnold Schwarzenegger lepiej wyglądał według mnie.

 

 

Ale Arnold był na koksie. :) 


Gosc wyglada bardzo dobrze, przede wszystkim zdrowo. 
 

Moim ideałem zawsze był Fran Zane

https://www.google.com/search?q=frank+zane&rlz=1CDGOYI_enPL631PL631&hl=pl&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiLmK-04YHnAhUPb1AKHU3aDxUQ_AUoAXoECA4QAQ&biw=375&bih=551&dpr=2#imgrc=83tqYsV3QWQcCM

Tyle że tego raczej naturalnie osiągnąć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Arnold lepiej, tj. estetyczniej wyglądał. Do dziś mam w garażu plakat z jego zdjęcie w szczytowej formie. Po każdym treningu porównywałem i sprawdzałem ile mi jeszcze do niego brakuje. A tak btw. skąd wiesz że był na koksie i co to jest koks Twoim zdaniem bo odżywki to żaden koks

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZortlayPL napisał:

@ZamaskowanyKarmazynnie sądziłem że w tamtych czasach w których Arnold był na szczycie były już jakieś sterydy

Rynek sterydowy raczkował, ale coś było. Nie wierz że ktoś wyglądający jak rzymski posąg jest naturalny. :) 

 

Mysle ze sylwetka która jest wyżej, dla odmiany sylwetka Zyzza z większymi nogami, jest do osiągnięcia naturalnie. Wszystko wyżej to mit. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nikt tego nie neguje, szacunek należy się nawet tym największym z ekstremalnej kulturystyki, za to ile wkładają w to serca, pracy i zdrowia. 

Ja nie wiem, czy bym dał radę, i czy nadawałbym się do tego, żeby mieć taką sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.