Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Strusprawa1

Steve Reeves - czyli sylwetka półboga

Recommended Posts

Steve Reeves jest Amerykaninem, który apogeum swojej kariery kulturystycznej miał w latach '50, ale wciąż (osobiście) nie widziałem, aby ktokolwiek miał tak idealne proporcje ciała, twarz - dosłownie wszystko. Mężczyzna, który wszystkie staty u siebie wymaksował 10/10. To wszystko naturalnie. Jakie jest wasze zdanie na jego temat? Dla mnie zawsze stanowił wzór i ideał męskości - szczyt tego, co każdy mężczyzna chce osiągnąć...

maxresdefault.jpg

3670342564482528865.jpg

• Like 2

22 minuty temu, Boromir napisał:

Arnold Schwarzenegger lepiej wyglądał według mnie.

Ale Arnold był na koksie. :) 

Gosc wyglada bardzo dobrze, przede wszystkim zdrowo. 

Moim ideałem zawsze był Fran Zane

https://www.google.com/search?q=frank+zane&rlz=1CDGOYI_enPL631PL631&hl=pl&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiLmK-04YHnAhUPb1AKHU3aDxUQ_AUoAXoECA4QAQ&biw=375&bih=551&dpr=2#imgrc=83tqYsV3QWQcCM

Tyle że tego raczej naturalnie osiągnąć się nie da.

Moim zdaniem Arnold lepiej, tj. estetyczniej wyglądał. Do dziś mam w garażu plakat z jego zdjęcie w szczytowej formie. Po każdym treningu porównywałem i sprawdzałem ile mi jeszcze do niego brakuje. A tak btw. skąd wiesz że był na koksie i co to jest koks Twoim zdaniem bo odżywki to żaden koks

Edited by ZortlayPL
  • Like 1

Bez kasy nawet z taka sylwetka huja zdziałasz na dłuższą metę. Ino tylko poruchasz o ile będziesz miał gdzie 😂

Godzinę temu, ZortlayPL napisał:

@ZamaskowanyKarmazynnie sądziłem że w tamtych czasach w których Arnold był na szczycie były już jakieś sterydy

Rynek sterydowy raczkował, ale coś było. Nie wierz że ktoś wyglądający jak rzymski posąg jest naturalny. :) 

Mysle ze sylwetka która jest wyżej, dla odmiany sylwetka Zyzza z większymi nogami, jest do osiągnięcia naturalnie. Wszystko wyżej to mit. :) 

21 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ale Arnold był na koksie. :) 

Nie zmienia faktu, że obaj wyglądają jak Bogowie, jak byli w szczycie swojej formy.

• Like 1

2 godziny temu, Boromir napisał:

Nie zmienia faktu, że obaj wyglądają jak Bogowie, jak byli w szczycie swojej formy.

Nikt tego nie neguje, szacunek należy się nawet tym największym z ekstremalnej kulturystyki, za to ile wkładają w to serca, pracy i zdrowia. 

• Like 1

8 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nikt tego nie neguje, szacunek należy się nawet tym największym z ekstremalnej kulturystyki, za to ile wkładają w to serca, pracy i zdrowia. 

Ja nie wiem, czy bym dał radę, i czy nadawałbym się do tego, żeby mieć taką sylwetkę.

On 1/14/2020 at 12:08 AM, ZamaskowanyKarmazyn said:

Kazdy kulturysta który występuje na scenie jest na koksie większym bądź mniejszym

Skąd to wiesz, że Reeves był na koksie?

3 godziny temu, wrotycz napisał:

Skąd to wiesz, że Reeves był na koksie?

Nic nie mówiłem o Reevesie, może był naturalny, miałem na myśli Arnolda. Sylwetkę Reveesa można w sumie osiągnąć naturalnie. 

@wrotycz W dzisiejszych czasach, raczej każdy. Są wyjątki, ale raczej nie osiągniesz nic bez koksu.

• Like 1