Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym kołczu i jego szkoleniu?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.01.2020 o 11:49, Anonim84 napisał:

 ma dwójkę dzieci. Ma partnera, ale nie męża

Chłopie ty nie wchodź  na takie tematy, z nowo poznaną osoba, nie ważne czy to koleś , czy dziewczyna. Chciała twój numer ok. Zdarzało mi się, że dziewczyna mówiła, ze ma chłopaka, potem okazywało się, że go nie ma, albo spotykała się z gościem na zasadzie jest bo jest. To, ze ma partnera i 2 dzieci, i okaże się to prawda, ja bym się oddalił, nie nalezę do tych, którzy odbijają czyjeś żony, narzeczone i to jeszcze jak mają dzieci razem. No chyba, ze chcesz być kolega, i może mieć fajne, wolne koleżanki to ok :) 

Edytowane przez Boromir
Za duży cytat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Boromir napisał:

Chłopie ty nie wchodź  na takie tematy, z nowo poznaną osoba, nie ważne czy to koleś , czy dziewczyna. Chciała twój numer ok. Zdarzało mi się, że dziewczyna mówiła, ze ma chłopaka, potem okazywało się, że go nie ma, albo spotykała się z gościem na zasadzie jest bo jest. To, ze ma partnera i 2 dzieci, i okaże się to prawda, ja bym się oddalił, nie nalezę do tych, którzy odbijają czyjeś żony, narzeczone i to jeszcze jak mają dzieci razem. No chyba, ze chcesz być kolega, i może mieć fajne, wolne koleżanki to ok :) 

No może się w ogóle nawet nie odezwać. A czy to jego dzieci, czy jest po rozwodzie, to też nie wiem. No ale czy tak, czy tak, to tylko co najwyżej na romans rokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 00:30, LSD napisał:

czy PUA masowymi podejściami zepsuli rynek? Być może z rocznika 85-95 tak, bo pamiętam, że w czasach mojego liceum i studiów taktyka PUA była znana. Teraz, gdy jestem przed trzydziestką, a interesują mnie kobiety z roczników 95-00, dostaję sygnały, że mężczyźni ich nie zagadują, bo wszyscy siedzą na tinderach ;) 

Jeśli dziewczyna jest atrakcyjna i to bardzo, to chyba kolesie za bardzo niechcąca do niej podchodzić, bo wtedy uruchamia się mechanizm, co o na sobie o mnie pomyśli, albo zagadują i  już nie robi to na niej wielkiego wrażenia. Warto wiedzieć że dziewczyny w rocznikach 95 -00 trzeba zagadywać, tylko jest problem wściek macicy ;) i buzujące hormony.

2 minuty temu, AdamPogadam napisał:

Paulina, Ula i Ala.

Wiesiek Heniek I Bożena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boromir napisał:

Czytam rożne opinie, jeśli miałbym się zdecydować na kogoś, , to kogo byście mi polecili, jeśli przyjmując, że każdy jest ch8jowy, to najmniej ch8jowy. Ale tęż mogą znaleźć się wartościowi coache ludzie, których  nie znam.

Ja to już jestem przeładowany wiedzą z tego PUA i bez kitu nie wiem jak nawet zatrzymać pannę, żeby to miało ręce i nogi i żeby się nie wystraszyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

Wiedza jest bardzo ważna, ale najważniejsza jest praktyka.

Podszedłeś kiedyś wogule ? 

Tak Boromirze, ale nic z tego nie wychodziło, najgorzej mam problem z początkiem jak zatrzymać żeby nie wystraszyć, jak rozpocząć, później jakoś się kręci. Nawet jak dostawałem numer to bezwartościowy bo nie odbierały później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ZortlayPL napisał:

Tak Boromirze, ale nic z tego nie wychodziło, najgorzej mam problem z początkiem jak zatrzymać żeby nie wystraszyć, jak rozpocząć, później jakoś się kręci. Nawet jak dostawałem numer to bezwartościowy bo nie odbierały później.

Jak to wystraszyć? Mnie się to nie zdarza. Wystraszyłem raz tę dziewczynę, która miała chłopaka, ale ona była zamyślona i przejęta. Poza tym nigdy wystraszone nie były, rozmawiają normalnie. "Cześć" mówię i tyle. I coś tam dalej, że ją zauważyłem jak idzie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Anonim84 napisał:

Jak to wystraszyć? Mnie się to nie zdarza. Wystraszyłem raz tę dziewczynę, która miała chłopaka, ale ona była zamyślona i przejęta. Poza tym nigdy wystraszone nie były, rozmawiają normalnie. "Cześć" mówię i tyle. I coś tam dalej, że ją zauważyłem jak idzie itp.

 

Pogrzeb troche w necie, tej wiedzy jest multum, tylko poszukaj czegoś najbardziej wartościowego, prawdziwego, nie sztucznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 14.01.2020 o 01:32, ZortlayPL napisał:

kurs, bo mam i czeka aż dojdę w miarę do siebie.

Jak teraz oceniasz tą zamknięta grupę ? Ten cały kurs po tylu miesiącach ?

W dniu 16.01.2020 o 14:10, Zdzichu_Wawa napisał:

Atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiety to trzy czynniki: Money, Status, Look (kasa, status i wygląd).

Prawda, jednak nie zmienia faktu, że trzeba dawać sobie szansę. Nie każdy będzie przecież kierownikiem, prezesem, milionerem, pisarzem, informatykiem ani nie będzie miał wyglądu Brada Pitta, Zakościelnego, ani ustawionych, zamożnych rodziców, którzy na starcie dadzą ci mieszkanie, dom zbudują, a wujek załatwi tobie dobrze płatną pracę blisko domu od poniedziałku do piątku.

W dniu 22.01.2020 o 21:36, ZortlayPL napisał:

Tak Boromirze, ale nic z tego nie wychodziło, najgorzej mam problem z początkiem jak zatrzymać żeby nie wystraszyć, jak rozpocząć, później jakoś się kręci. Nawet jak dostawałem numer to bezwartościowy bo nie odbierały później.

Tez tak miałem, ale jednak musisz wziąć pod uwagę, że dziewczyna mogła mieć zły dzień, biegła do sracza wysrać się, albo zbyt szybko zrezygnowałeś, zrobiłeś głupi gest, byleś nachalny, zamiast powoli mówić, robić pauzy to ty waliłeś do niej słowami jak z kałacha, walnąłeś głupi tekst. Zastanów się czasami co mówisz, jak chcesz zagadać do dziewczyny.

Albo po prostu spieszyła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trochę w tym siedziałem, od siebie mogę polecić Rafała Żubera i Jamesa(taki z blizna na boku głowy nie pamietam jak jego kanal miał)

Wczesniej dużo słuchałem Frywolnego ale dwaj poprzedni sa od niego dużo lepsi według mnie.

 

Chodzi mi głównie o filmy, jest tam troche fajnej wiedzy... ALE! 

Ta wiedza jest totalnie bezużyteczna jesli stale sam nie podchodzisz i nie uczysz sie na własnych doświadczeniach, wazne zeby mieć do tego też zdrowe podejście i chłodną głowę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wincenty napisał:

wazne zeby mieć do tego też zdrowe podejście i chłodną głowę;)

Oraz rozumiał system. Jednak dodatkowy problem ze mną jest jeszcze, że za często nie jestem w mieście, a wiadomo większe skupisko ludzi, większa możliwość, żeby pannę poznać, mieszkam na zadupiu. To też mam z tym problem, pozostaje internet.

 

O tego Jamesa ci chodzi ? Jeśli tak to fajnie gada, tylko, ze koleś widać, że jest przystojny z racji tego kobiety, jak podrywa gdzie-bądź lepiej będą na niego reagowały, niż na kolesia, który nie jest, dodatkowo fajną furę ma. Więc z racji tego obawiam się, że mógłbym sobie zaszkodzić.

 

 

W dniu 16.01.2020 o 14:44, Ksanti napisał:

Również co chwila widzę reklamy tego gościa, głównie na yt. Jednak nie mam już złudzeń, że w internecie to co piszesz ma raczej marginalne znaczenie.

To tez zależy gdzie studiujesz, jak pielęgniarstwo, położnictwo jesteś jak rodzynek w cieście. Ja uważam, ze to jest super miejsce. Raczej ma duże tez znaczenie, twój profil, jak walisz tekstami do dziewczyn jak większość kolesi, masz dupowate zdjęcia, to już cię to skreśla, bo większość gości ma nie za fajnie opisany profil, pisze takie same teksty jak wszyscy, dodać do tego, czy masz symetryczność. I wówczas możesz być bardzo szybko skreślony( przy okazji pieniądze status społeczny).

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Boromir napisał:

Oraz rozumiał system.

To z pewnością, trzeba to czuć, no ale to nabywa sie wlasnie podejściami

 

Tak to on, co z tego ze jest przystojny? 

Jesli ktoś nie jest to niech sie wezmie za siebie, ćwiczenia, trochę dobranych fajnych ciuchów(nie musza byc drogie), jakis fajny perfum i masz dwa oczka w atrakcyjnosci więcej :)

 

Wiec zostaja Ci albo apki albo wypady do miasta na podchodzenie(tylko na chlodno i bez napinki!) lub na jakies imprezy(na początku to nawet mozesz po prostu pojsc do klubu na piwo i powiedziec jednej lasce cześć) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wincenty napisał:

To z pewnością, trzeba to czuć, no ale to nabywa sie wlasnie podejściami

Tak to on, co z tego ze jest przystojny?

Ale wiesz chyba, że kobiety reagują na przystojnych facetów lepiej, albo na tych któzy mają pieniądze, status społeczny to swoją drogą i zastanawiam się z racji tego, że kobiety nigdy go nie zlały, nigdy nie powiedziały mu wypierdalaj, albo , ze wiecznie nie ma czasu może miał coś takiego, ale nie tak, jak koleś, który jest mało przystojny i dodatkowo nie ma statusu, on będzie podchodził do dziewczyn z racji wyglądu 10 weźmie numer, podejdzie chłopak, który jest gruby, nieforemny, z dziwną człekokształtną czaszką do tych samych, powie to samo i każda go zleje. Obawiam się, ze może nie znać do końca tematu i do końca nie będzie w stanie mi wytłumaczyć tego całego procesu tudzież uwodzenia. I jeszcze nie przeżył zawodu miłosnego, jak chłopak, który ma małe powodzenie albo wcale u dziewczyn.

A z racji wyglądu, szybko znajdzie inną dziewczynę, inne będą kręciły się wokół niego a jeśli chodzi o gościa mało ładnego już nie.

I zapomniałem status społeczny, pieniądze.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Wincenty said:

Tak to on, co z tego ze jest przystojny? 

Jak to co z tego? Wygląd to mega dużo. Jest kolosalna różnica między wysokim przystojniakiem a niskim przeciętniakiem i nie ma co udawać, że jest inaczej.

 

39 minutes ago, Wincenty said:

Jesli ktoś nie jest to niech sie wezmie za siebie, ćwiczenia, trochę dobranych fajnych ciuchów(nie musza byc drogie), jakis fajny perfum i masz dwa oczka w atrakcyjnosci więcej

A co jak ktoś jest najlepszą wersją siebie i dalej jest brzydki? To jest ciekawe zjawisko, że zawsze jak ktoś twierdzi, że ma niską atrakcyjność wizualną to sugeruje mu się, że nic ze sobą nie robi :) Czasami po prostu jest chujnia i co Pan zrobisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, self-aware napisał:

Jak to co z tego? Czasami po prostu jest chujnia i co Pan zrobisz.

Zapomniałeś dodać np. niepełnosprawny lub 160 cm i gruby dodatkowo z kwadratowym łbem, łysy, o przeciętnym statusie społecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Boromir said:

Zapomniałeś dodać np. niepełnosprawny lub 160 cm i gruby dodatkowo z kwadratowym łbem, łysy, o przeciętnym statusie społecznym.

Akurat to, że ktoś jest gruby to nie problem bo można schudnąć. Najgorsze są rzeczy niezmienne. Wzrost, morda, chujowa budowa, np jak masz malutkie dłonie i nadgarstki i przykoksujesz łapę to masz wygląd totalnie nieproporcjonalny. Rozwiązaniem jest więc być chudzielcem albo nieproporcjonalnym kolesiem i nic tu nie wymyślisz bo dłoni i nadgarstków nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Boromir napisał:

Ale wiesz chyba, że kobiety reagują na przystojnych facetów lepiej

Ja tego nie neguję, wiadomo że przystojny gość ma zawsze łatwiej, ale czasem co z tego skoro przystojniak może być cipą, wtedy to ogarniety przecietniak ma dużą przewagę, nie powinno odbiegać sie w skrajności, ktoś jest niepełnosprawny? Okey wtedy ma mega ciężko, w sumie to czasem ma szanse tylko w gronie osób z "ubytkami"

 

W każdym razie!

Nie wolno się poddawać, chcesz podupczyć to podupczysz prędzej czy później ale czasem trzeba włożyć w to trochę pracy nad soba lub obniżyć wymagania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Wincenty said:

ale czasem co z tego skoro przystojniak może być cipą, wtedy to ogarniety przecietniak ma dużą przewagę

Wg. @HodowcaKrokodyli jest chyba (sorry jak coś pomyliłem) jednak inaczej i przystojna cipa ma dalej znacznie łatwiej niż ogarnięty przeciętniak. A on akurat na laskach się zna bardzo dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wincenty napisał:

 lub obniżyć wymagania ;)

Lepiej nie, mój znajomy zaliczył wpadkę z brzydką laską i ma przerąbane. A chciał sobie pociupciać, mógł iść do pani do towarzystwa za 150 złotych. Nie chciał z nią związać. A starzy tej dziewczyny teraz go dojeżdżają.

25 minut temu, nosferatu napisał:

Btw, śmieszny filmik o nim nakręcił Spysiński, miałem bekę x

Co ty Spysińskiego oglądasz ? Nie rób sobie jaj, konkrety chcę a nie jakiś prześmiewczych youtuberów, którzy potrafią tylko szydzić a sami nie potrafią nic innego zaproponować, albo sami coś podziałać, stworzyć np: napisać jakąś książkę na dany temat, polecić coś. Nie mam na to czasu.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wincenty napisał:

To z pewnością, trzeba to czuć, no ale to nabywa sie wlasnie podejściami

Tylko, żeby podchodzić, to przydałaby się jakaś elementarna wiedza, jak się jej nie ma, to można się mocno sparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.