Skocz do zawartości

To tyle w temacie męskości... :)


Hidalgo

Rekomendowane odpowiedzi

Klucze i telefon. Zwłaszcza telefon, kluczy już niejednokrotnie zapomniałem. A forsa luźno w kieszeni jak napisał @Ace of Spades bo szanuje innych ludzi i nie wyciągam portfela przy kasie i nie grzebie w nim. Swoją drogą za takie coś powinna być cena x2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfel jest wielki, tracisz portfel tracisz dokumenty szmal i karty.
Jak trzymasz po kieszeniach to stracisz co najwyżej część + łatwiejszy dostęp. No chyba, że  masz słuchawki razem z sianem w kieszeni to powodzenia, albo klucze z telefonem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Analconda napisał:

szanuje innych ludzi i nie wyciągam portfela przy kasie i nie grzebie w nim. Swoją drogą za takie coś powinna być cena x2. 

Oooo właśnie. Uwielbiam jak ktos wyciąga portfel w momencie gdy kasjer mówi kwotę. No na prawdę nie wiedzieli że trzeba bedzie zapłacić :P

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Ja nawet mimo upływu lat do dzisiaj jak gdzieś jadę ciopągiem to cały dobytek mam schowany po kieszeniach, telefon, ładowarka, kabel, słuchawki, klucze, kesz i karta

Dokładnie to samo. Nigdy mi nikt nic nie zajebał dzięki temu ani nie zgubiłem. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.