Skocz do zawartości

Czy pamiętasz swoje kolonie?


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pamiętacie Swoje pobyty na koloniach w kraju jak i za granicą. Jeśli tak to poczytajcie. Ja tego już  nie ogarniam.

 

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/sekskolonie-polskich-nastolatków/ar-BBE0kZb?MSCC=1579036912&ocid=spartandhp

 

Edytowane przez Rodanek
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Rodanek napisał:

Czy pamiętacie Swoje pobyty na koloniach w kraju jak i za granicą. Jeśli tak to poczytajcie. Ja tego już  nie ogarniam.

Ja pamiętam, teraz bardzo miło wspominam, pierwszy pobyt za granicą. Czasami chciałbym cofnąć się i przeżyć to jeszcze raz.  Link jest o nastolatkach, ja jeździłem, jak byłem dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rodanek napisał:

Czy pamiętacie Swoje pobyty na koloniach w kraju jak i za granicą. Jeśli tak to poczytajcie. Ja tego już  nie ogarniam.

Dokładnie tak, jak w artykule - wszystko się zgadza. No może prócz tego rozdziewiczania - to mnie ominęło. Jako biały rycerz pamiętam tylko lizanie się i leżenie pod kołderką z moją kolonijną dziewczyną (ach, jakie ona miała cycki). Ale reszta się zgadza - jaraliśmy, chlaliśmy, kolega gej łowił z grupy chłopaczków do zabawy i ponoć się z nimi zabawiał. Z głośników ostentacyjnie napierdalał Scyzoryk Liroya. Zdarzało się i chlanie w autobusie. Alkohol konfiskowano nam kilka razy.

 

To było dokładnie 27 lat temu, w 1993 roku. Młodzież niewiele się zmieniła. To my czasami nie pamiętamy swoich popisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.