Skocz do zawartości

Rynek pracy mnie zweryfikował


rejdi

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Już na rozmowie Ci powiedzieli, że Cię przyjmą? To gratki, bardzo rzadko się to zdarza w korpo. 

Z jego mowy można było odczytać, że po prostu dobrze rokuje. Powiedział mi ze po rekrutacji sie ze mna skontaktuje i podał nawet w jakich dniach. Po prostu spotkają się jeszcze z kilkoma osobami. Pewności nie mam, to normalne (dlatego piszę, że prawdopodobnie), ale jestem dobrej myśli.

 

To nie jest typowe korpo. Jest to średniej wielkości firma - zatrudniająca 70 pracowników i 1 pracownika z dziale controllingu (można domniemać, że raczkuje to u nich, stąd propozycja dla mnie).

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rejdi napisał:

Z jego mowy można było odczytać, że po prostu dobrze rokuje. Powiedział mi ze po rekrutacji sie ze mna skontaktuje i podał nawet w jakich dniach. Po prostu spotkają się jeszcze z kilkoma osobami. Pewności nie mam, to normalne (dlatego piszę, że prawdopodobnie), ale jestem dobrej myśli.

 

To nie jest typowe korpo. Jest to średniej wielkości firma - zatrudniająca 70 pracowników i 1 pracownika z dziale controllingu (można domniemać, że raczkuje to u nich, stąd propozycja dla mnie).

To chyba wszędzie tak mówią. Ludzie, zwłaszcza kobiety mają wytworzony nawyk wchodzenia w 4 litery i za plecami narzekają, a jak z Tobą gadają to możesz pomyśleć, że jesteś najlepszym pracownikiem, a z kim innym to, że już nie wiedza jak Ci przemówić do rozumu i że może Ciebie będzie trzeba zwolnić :D Tak trochę wyolbrzymiając ale wcale nie dużo.  Dlatego też ciężko bez znajomości gdzieś wejść jak Cię nikt nie prowadzi. Chyba, że jesteś po IT i się dobrze znasz na konkretnej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reinmar von Bielau napisał:

To chyba wszędzie tak mówią. Ludzie, zwłaszcza kobiety mają wytworzony nawyk wchodzenia w 4 litery i za plecami narzekają, a jak z Tobą gadają to możesz pomyśleć, że jesteś najlepszym pracownikiem, a z kim innym to, że już nie wiedza jak Ci przemówić do rozumu i że może Ciebie będzie trzeba zwolnić :D Tak trochę wyolbrzymiając ale wcale nie dużo.  Dlatego też ciężko bez znajomości gdzieś wejść jak Cię nikt nie prowadzi. Chyba, że jesteś po IT i się dobrze znasz na konkretnej robocie.

Grunt, że dwie rozmowy już za mną. Zbieram doświadczenie i są pierwsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiedzcie mi. Czy stanowisko asystenta działu rozliczeń to stanowisko branży finansowej? Dostałem zaproszenie na rozmowę. Miałbym przetrwać w excelu duże ilości danych sieci 600 sklepów. Dodatkowo wymagana jest znajomość VBA. Naliczane byłyby jakieś bonusy w sklepach. Ponadto na podstawie naszej pracy wystawiane byłyby faktury. Ale niestety podczas rozmowy wszystkiego niedoprecyzowałem i rekruter też.

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.