Skocz do zawartości

Film "365 dni"


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hogen napisał:

Sęk w tym, ze jak już taki dla nich jesteś to jest tylko "ała", "nie tak mocno", "to boli", "nieee w dupe niee", "wgl nie jesteś delikatny", "ze mną trzeba jak z porcelaną", "ciagniesz mnie za włosy, boli", "myślisz tylko o sobie"....

 

Testowałem na kilku kobietach. Zawsze to samo

Co Ty mówisz... ja tak nie miałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/15/2020 at 8:51 PM, hogen said:

Testowałem na kilku kobietach. Zawsze to samo :)

Jest to być może problem ze zbyt małą próbką w Twoim osobistym badaniu naukowym :D No i na pewno jakaś forma błędu selekcji. Analogicznie, gej mógłby się dziwić, że żaden mężczyzna nie chciał z nim uprawiać seksu waginalnego. Może nie chciał, bo takich partnerów sobie ten gej wybierał - nie posiadających waginy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mnie tylko fascynuje, że można wypromować i zarobić na takim gniocie jakim jest ta książka "365 dni" . No i jeszcze książka ta została bestsellerem Empiku 2019 w kategorii obyczajowa. Bez komentarza.

Teraz film i już niedługo gadżety w sexshopie brandowane logiem "365 dni" w cenie 3x....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 16:50, Strusprawa1 napisał:

Wkrótce ma wyjść głośna produkcja filmowa wprost dla polskich kobiet - "365 dni". Ogarniałem temat, wiem, że tematyka filmu tylko wprost nakieruje Polki na egzotycznych panów

Zamiast się obrażać, trzeba nakręcić film o zapalonych Wloszkach na wakacjach w Polsce, które wracają do ojczyzny wprawdzie niemiłosiernie zmęczone, ale przecież uśmiechnięte od ucha do ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 16:57, leto napisał:

Kiedyś jedna laska mnie namówiła na obejrzenie "Her". Uległem. To był pierwszy i ostatni raz w życiu, gdy zostawiłem decyzję co do repertuaru w 100% w rękach kobiety :D

Porównywanie Her do 365 to jak argentyński antrykot do mielonego z biedronki. Her to jest kawał kina, obejrzyj kiedyś jeszcze raz może.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piękna kobieta namówiła mnie na oglądanie któregoś filmu Vegi. Kino wiadomo jakiej klasy, przed oczywiście zapewnienia, że to kicz itd, że ona takich filmów nie ogląda (intelektualistka). Żebyście widzieli z jakimi wypiekami na twarzy oglądała. Proste, mocne emocje, one tego potrzebują jak ryba wody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.