Skocz do zawartości

Opuszczona willa partyjnego dygnitarza- urbex PKR


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli chodzi o opuszczone fabryki i inne duże obiekty, to raczej od dawna duża część została zaorana.

Cieszę się, że na te lata 2005-2008 się załapałem, gdzie jeszcze trochę ciekawych rzeczy było, żeby trochę wchłonąć tego klimatu.

Jednak widzę, że zdarzają się jeszcze ciekawe opuszczone wille/pałacyki itd.

Ten jest jak na polskie warunki w nie najgorszym stanie tzn. nie został rozszabrowywany do końca, spalony, czy zniszczony w inny beznadziejny sposób

przez mentalnych gimbusów czy innych przygłupów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 22:03, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Jeżeli chodzi o opuszczone fabryki i inne duże obiekty, to raczej od dawna duża część została zaorana.

Cieszę się, że na te lata 2005-2008 się załapałem, gdzie

Polecam tobie odwiedzić Czarnobyl, jak lubisz takie klimaty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Kiedyś o tym myslałem. :) 

Minus, że po wyemitowaniu serialu HBO o Czernobylu, zrobiło się to miejsce dosyć "mainstreamowe" i sporo więcej ludzi tam zjeżdża[ło].

Też jakieś grupy ukraińców celowo demolowały ten obszar, tam, gdzie to było możliwe. Jakieś materiały na yt oglądałem w temacie, ale ciężko byłoby to znaleźć.

 

Teraz spojrzałem, że nawet jakieś marne prowa w klimacie lgbt pojawiają się, które niszczą klimat tego miejsca. ? 

 

https://www.wykop.pl/wpis/44285139/lewaccy-wandale-dotarli-do-czarnobyla-bekazlewactw/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Może wiosną/latem się uda epizodycznie reaktywować stare hobby i znaleźć coś ciekawego.

BTW widzę, że strona opuszczone.net znowu działa i jest aktualizowana co jakiś czas:

https://www.opuszczone.net/galeria

 

Ostatnio przeglądając mejla znalazłem w załącznikach jedno stare foto pstryknięte komórką, zrobione gdzieś w 2007/2008, szkoda, że więcej nie mam zarchiwizowanych

 

CJa2uNE.jpg

 

☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się do Czarnobyla przejechał. To jak radioaktywne spa. I do Ramsar w Iranie, gdzie poziom promieniowania jest rzędu 260[mSv/rok]. I ludzie tam żyją i mają prawie dwa razy mniej uszkodzeń genetycznych niż przeciętny człowiek. Dla porównania - w Polsce średnio, 2,4[mSv/rok], 200 metrów od sarkofagu czarnobylskiego reaktora nr 4: 47[mSv/rok], w Prypeci: 8,4[mSv/rok].

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarajevo o ile nie cała Bośnia jest bardzo dobrym celem dla fanów urbexu. Dużo olbrzymich budynków stoi pustych nawet w samym mieście, a jak się pojedzie gdziekolwiek poza nie to można się natknąć na kolejne dziesiątki, w tym takich jak opuszczone skocznie narciarskie czy hotel olimpijski

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.