Skocz do zawartości

Związek z innym mężczyzną?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, już od pewnego czasu miałem taką rozkmine i chciałem się kogoś poradzić, a niedawno odkryłem to forum.

Najpierw trochę kontekstu. Miałem już w swoim życiu 2 dziewczyny i każdy związek to była jakaś katastrofa, obie były oczywiście ładne, ale głupie że ja pierdole. Zdecydowanie gorsza była ta druga, pierwsza była głupia jak to kobieta, ale przynajmniej siedziała cicho, druga natomiast cały czas prawiła mi jakieś lewackie ideały, które łagodnie znosiłem żeby móc ŁASKAWIE z nią spać. Kiedy się dowiedziałem że zarywała do mojego kumpla z podstawówki który dostał pracę w korpo to rzuciłem ją od razu Od jakiś 4 lat chodzę już na siłkę i ostro tam trenuję, ostatnio robię tak 3-4 godzinne sesję tylko w weekendy bo jestem zawalony pracą na uniwersytecie. Poznałem tam też kilku kumpli z którymi nawiązałem całkiem spoko przyjaźń, razem ćwiczymy, asekurujemy się na sztandze, czasami po siłce rozmawiamy o spoko filmach etc. No i właśnie wczoraj właśnie się dowiedziałem że jeden z tych kumpli jest gejem i ostatnio singlem. Nigdy do mnie oczywiście nie zarywał, ani nie próbował wciskać jakiegoś lewicowego szajsu, jak to że islam to religia pokoju (paradoksalnie ma mniej przeżarty mózg od tej laski).

Naszła mnie od tego taka refleksja czy związek z facetem nie jest w sumie lepszy? Nie mówię oczywiście o zabawie w jakiegoś homosia z dildo na głowie tylko poważny kontakt z innym mężczyzną?
No bo kurde spotykasz się z kimś kto dla odmiany dzieli twoje poglądy i zainteresowania, nie musisz się myśleć czy twoja Marysia czy inna Karyna nie daję komuś dupy i nie musisz się na co dzień użerać z tym całym damskim pedalstwem jak kupowanie butów, czy znoszenie okresu laski.

Co o tym sądzicie? Czy seks z facetem może być paradoksalnie mniej pedalski? Rzymianie lub Spartanie to w końcu byli jedni z największych historycznych kozaków, a często się spotykali między facetami.

  • Haha 7
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skołp wiem o co pytasz ale ci nie odpowiem bo nie znam odpowiedzi, ale też się nad tym zastanawiam. Może nie nad jakimś związkiem z facetem ale trochę mi szkoda tego że te relacje z kumplami z młodzieńczych lat, już nie wrócą. Rozumieliśmy się bez słów, skakaliśmy za sobą w ogień... a teraz mają dosyć swoich żon i pewnie gdyby nie dzieci i przyzwyczajenie i wiek, sami by odbili jak najdalej... Cierpimy, ale trwamy w cierpieniu, a bo to nie wypada, a bo tak trzeba, a bo co będzie.

Natomiast jeśli myślisz o drugim facecie jak o kimś do łóżka, to z tego co wiem geje też są roszczeniowi i zazdrośni, a jeśli się zniechęciłeś do kobiet, to to miejsce pokaże ci jeszcze dobitniej ich oblicza, o których nawet nigdy nie słyszałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie było :D 

 

Podoba Ci się kolega ze siłki?

Jeśli wiesz, że jest gejem a Cię to kręci to może spróbuj z nim porozmawiać o hot dogach, może odkryjesz w sobie coś nowego.

Kto nie próbuje ten nie je. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skołp czujesz pociąg do mężczyzn czy to taki luźny eksperyment myślowy?

 

Rafał Olszak z Ocal siebie, o tym mówił (nie pamiętam w którym filmie).

Część osób, rozczarowana związkami (lub ich brakiem) z przeciwną płcią. Próbuje spróbować związków homo.

Tylko wtedy odkrywają, że po drugiej stronie płota jest podobnie. Zaczyna się narzekanie na cechy swojej płci.

W twoim wypadku na mężczyzn, jak kobieta.

 

@SzatanKrieger

 
Podobny obraz
  • Like 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nicolas napisał:

Panowie, a jak autora wątku znajomy z siłowni rzuci to też udzielamy wsparcia, czy to już poza jurysdykcją tego forum? :)

Musimy pójść w nowoczesność i stworzyć nowy dział, "byłeś dla niego za miły, mówiłem Ci Zenek, że rama to podstawa, przeczytałbyś  "Mężczyzna racjonalny dla mężczyzny nieracjonalnego" to byś wiedział o czym mówię. Trzeba było wybierać na podstawie charakteru i osobowości a Cię poślady wciągnęły, masz za swoje! ?

 

Oczywiście autorze nie obraź się, po prostu może naprawdę chciałbyś spróbować tego sportu od drugiej strony, Da vici nawet kombinował w ten sposób, nie zastanawiaj się bo może to jest coś co Cię kręci albo jest opcja, że coś Ci się w czajniku przestawiło od patrzenia na facetów na siłce.

 

A kobiety są jakie są, jedne są takie drugie takie, byłeś z nimi dla ich ciał, a nie dla tego kim są - następny raz wybierz inteligentne. 

34 minuty temu, Skołp napisał:

Co o tym sądzicie? Czy seks z facetem może być paradoksalnie mniej pedalski?

To już jest wyższa filozofia, za późna godzina na to jak dla mnie.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie jakby się zastanowić, to ciekawe nawet. 

Tzn nie pod względem, że ktoś by mnie smyrał swoim Jacksonem, bo to mnie obrzydza jak mało co ale z punktu widzenia facet i facet. 

Jakby się dogadywali, gdzie by były spiny - nie było by problemu ze sedesem :) itp, coś się popsuje to idziesz do swojego Hefajstosa i próbujecie naprawić, kurrrłaaa może też pójdę tą drogą. ?

No ciekawa w sumie zagwozdka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecy uważali, że prawdziwa miłość występuje wyłącznie pomiędzy mężczyznami. Temat jest bardzo ciekawy, ale pominąłbym kwestie seksualne.

 

Tam, gdzie występują kwestie seksualne tam rodzą się określone energie. Ktoś musi przejąć energię damską, a ktoś męską. Postawę uległości i postawę dominacji.

 

Przyjaźń męska to największe złoto i coś, o co warto walczyć moim skromnym zdaniem bardziej niż o związek z kobietą i tutaj bym się podpisał. Najczęściej z mężczyznami, których znam od lat miałem takie potężne rozminy, najbardziej pozytywne emocje i przeżycia niż z jakąkolwiek kobietą.

 

Nie wiem, czy to jest trolling, ale pytanie całkiem ok. Kobiety męczą mnie również pod tym względem i rozumiem ten dylemat. Spędzać czas z totalnym tłukiem, aby poruchać, czy przerzucić się na mężczyzn. Niestety podejrzewam, że w każdym przypadku trzeba iść na zgniły kompromis i nie ma układów idealnych, szczególnie kiedy jedna strona jest napalona, a druga nie bardzo.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nieironicznie też o tym myśle od jakiegoś czasu

złotym środkiem byłoby ruchać kobiety ale żyć w miłości z mężczyzną

szkoda że to pedalskie i mam jednak te biologiczną potrzebe zrobić potomstwo bo w sumie spoko by sie żyło z kimś inteligentnym i kochającym mnie z kim moge sie czasem pocałować czy potulić

Edytowane przez Revolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chodzi o seks czy jakieś homo, ale komu z was nie rozjechały się relacje z zajebistymi kumplami ze szkolnych czasów? Mi na przykład tego zajebiście brakuje, a ostatnio spotkałem sieę najlepszym kumplem ze szkolnych czasów i powiem wam, że poczułem taką beztroskę że ja pierdole.

 

Reszta tak jak napisał @mac:

25 minut temu, mac napisał:

Przyjaźń męska to największe złoto i coś, o co warto walczyć moim skromnym zdaniem bardziej niż o związek z kobietą. Najczęściej z mężczyznami, których znam od lat miałem takie potężne rozkminy, najbardziej pozytywne emocje i przeżycia niż z jakąkolwiek kobietą.

 

Kobiety męczą mnie również pod tym względem i rozumiem ten dylemat.

 

Spędzać czas z totalnym tłukiem, aby poruchać, czy przerzucić się na mężczyzn.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lub przynajmniej większość z nas ma takiego ziomka do rany przyłóż ja przykładowo nie mam wgl znajomych jedyne co trzymam się z 3 kumplami znamy się 20 lat od dzieciaka z podwórka i jeden za drugim w ogień by poszedł, jeden z nich normalnie jest jak mój młodszy brat (jestem jedynakiem) zawsze z nimi pogadasz o wszystkim, wyżalisz się, pośmiejesz ,popierdolisz głupy oni nigdy nie marudzą , zawsze doradzą itd. piękna sprawa szkoda że kobiety takie nie są w zasadzie to kobiety mnie wkurwiają już czasem.

 

Jeden z nich widzi jaki jestem załamany z samotności i gdyby miał więcej hajsu to chyba dał by mi na divy żebym odreagował  ....

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.