Skocz do zawartości

Związek z innym mężczyzną?


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że przejawiasz w sobie więcej cech żeńskich niż męskich i poprzez to potrzebujesz partnera/partnerki, który bardziej niż Ty sam, czuje się wewnętrznie męski.

Potrzebujesz znaleźć w partnerze cechy dominujące, którymi sam się możliwie nie odznaczasz.

W pierwszym rozdziale książki D. Deida "Droga prawdziwego mężczyzny" jest opisany ten przypadek.

 

Poczytaj o współcześnie narastającym zjawisku 50/50 realtionship, który powoduje zanik tzw. pożądania; namiętności względem partnera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu te mity o gejach "Rzymianach i Spartanach"....

Całość rozbija się o brak zrozumienia kultury.

 

Np. Spartiaka nie mógł mieć "kobiety", aż nie ukończył służby wojskowej. Ale co rozumiano przez "kobietę" ? - żonę. Porządną, cnotliwą, z wolnej rodziny. Żonę, która da mu dzieci, zaopiekuje się domem.

A na dom zbierano łupy i nagrody. Wychodziło, że żołnierz mógł sobie wziąć żonę po 40. Średnio.

Legioniści to inna bajka. W czasach republiki to najpierw byli obywatele ziemscy, mieli często żony. Po reformach mariańskich musieli odsłużyć swoje, ale też miewali żony.

Czasy imperialne - legiony osiadłe, strażnicze, to było normalne życie. Żony były w garnizonach.

Ale i tak legioniści z żeniaczką najczęściej czekali na koniec służby - dostawali duże nagrody pieniężne, często kawał ziemi - i wtedy można było wziąć porządną żonę.

 

Co pomiędzy ?

1.Prostytutki. Było ich mnóstwo.

2.Niewolnice. Standardowy łup wojenny. Można sprzedać, a wyjątkowo ładną zostawić sobie. Kobiety zresztą były tanie - bo nie nadawały się do ciężkiej pracy.

3.Gwałty. Jak to na wojnach. Możliwość gwałtów i rabunku była ściśle uregulowana, ale nie da się tego zawsze przypilnować.

4.Dobrowolne "FWB", "ONS". Bo czemu by nie ? Z legionistą, który jest silnym sprawnym chłopem, często dobrym rzemieślnikiem - może dach naprawić, drewno porąbać, sprzedać soli - wszystko za popuszczenie pupki. Czy legion stacjonuje w pobliżu, czy się przemieszcza - zawsze trochę wolnego żołnierze mają.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Skołp napisał:

Rzymianie lub Spartanie

To powinieneś dalej doczytać tej historii jak na tym wyszli. :) Więcej się nie wypowiem no bo kurwa bez przesady. Męska przyjaźń jak najbardziej, cenniejsza niż związek z dzisiejszą kobietą tu się zgodzę z @mac. :) W starych indyjskich księgach jest napisane, że rozwiązłe społeczeństwo to jego upadek. SILNE zaś to moralność. 

Edytowane przez CzarnyR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z kumplem kiedyś taką rozkminę pół żartem pół serio. 

Mieszkasz z przyjacielem, jest to praktyczne bo zrzucacie się na mieszkanie (co z myszkami nie jest takie oczywiste).

Spędzanie razem czasu wyjazdy itp. cale to pierdololo co w związku z babą a nawet więcej, ponieważ masz więcej wspólnych pasji statystycznie(grzebanie w autach itp.). 

 

Co do seksu to chodzenie na dziwki(może da zniżkę jak dwóch na raz przyjdzie xD), wyrywanie lasek w klubach lub jakieś fwb znaleźć i co jakiś czas zmieniać. (albo wszystkie te opcje na raz jak kto ma czas i chęć). 

 

O związku homoseksualnym się nie wypowiem, jestem hetero.

Jak jesteś homo to sobie nim bądź, nie da się chyba nic z tym zrobić. Ja nie wiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam.

 

Myślisz że relacje homoseksualistów są zajebiste?

 

Mam kilku znajomych którzy mi dokładnie opowiadali co się dzieje w takich związkach.

 

Poziom „hardkorowych” zagrań jest na znacznie wyższym poziomie niż w normalnych hetero relacjach.

 

Geje zdradzają się na potęgę, kłamią, zazdroszczą tylko wszystko x10.

 

Rozumiem wkurwiają Cię Panie, ale uwierz że jak staniesz się dla nich silny to przestaniesz mieć z nimi jakiekolwiek problemy i sytuacja się odwróci- to one będą słuchały twoich „ kazań”

 

Bądź silny.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Still napisał:

Jak to mówią, raz to nie "pedał" :lol:

 

Tia, a po dwóch się "resetuje". Autor powinien po prostu zaprosić tego kolegę, wypiąć mu się albo mu obciągnąć i stwierdzić, czy mu się podoba, czy nie ?

10 minut temu, Keczup napisał:

A po 3x sie zeruje.

Ja słyszałem, że po 2, ale jeśli kolega ma wiedzę z pierwszej ręki, to się nie będę kłócić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Myślisz że relacje homoseksualistów są zajebiste?

 

Mam kilku znajomych którzy mi dokładnie opowiadali co się dzieje w takich związkach.

I ja znam takie historie, mogę więc potwierdzić. 

 

Nie ma co patrzeć na relację męsko-męską przez pryzmat tego, co wiemy o kobietach. Część problemów w związkach nie zależy tyle od płci, co od tego, że to po prostu związek i są strefy konfliktów, bo ściera się ze sobą jakieś wizje życia.

 

Zresztą, o czym my piszemy - zupełnie, jakby wszyscy faceci byli zajebiści i cudowni, nie było takich co kłamią, zdradzają, kręcą, odwracają kota ogonem, manipulują... Nie przeginajmy w drugą stronę bracia :)

 

Abstrahuję w tym też od pociągu seksualnego, bo chyba nie taka idea tego wątku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skołp jeśli pociągają Cię mężczyźni, to jak najbardziej. Nie widzę w tym nic dziwnego, a przemyślenia co do zalet związku mężczyzna-mężczyzna mam podobne, jak Ty. Stety/niestety mnie mężczyźni nie pociągają ni hu hu, więc zostaje mi do końca życia użerać się z kobietami :D

 

Ale jak Cię nie pociągają mężczyźni, to myślę że nic z tego nie będzie. Geje przecież też mają swoje potrzeby seksualne :D Myślę, że związek heteroseksualnego mężczyzny z innym mężczyzną, bez seksu, to coś podobnego jak związek heteroseksualnego mężczyzny z laską 1/10, z którą nie uprawiasz seksu. Z tej mąki chleba nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to pytanie na prowokację albo desperację. Natomiast nawet jeśli bym miał takie myśli to warto się zastanowić po co Ci związek. Ja jak już będę miał silną potrzebę znalezienia partnerki to w skrócie będę chciał, aby z tego mieć:

a) zdrowe dzieci

b) rodzinę, obopólne, pełne zaufanie, wsparcie, zrozumienie potrzeb dwóch stron bla, bla, bla

c) fajną, przyjacielską relację, może dodatkowego motywacyjnego kopa od partnerki, aby być lepszym człowiekiem

d) seks i obopólne pożądanie

 

Do dzielenia poglądów i zainteresowan mam kumpli, mogę mieć ich ilu chcę. Jak chcę podebatować, to z nimi debatuję, jak chcę się nachlać, to zawsze znajdę kogoś, aby się nachlać, nie trzeba wchodzić w związki z nimi, aby takie potrzeby zaspokajać. Natomiast do innych, które narzuca nam zwierzęca natura potrzebna jest kobieta i tyle.

 

Zrobisz jak uważasz. Jak to mówił klasyk 'żeby lampka się świeciła to musi być wtyczka i gniazdko, a jak są dwie wtyczki to co najmniej korki wywali.' :D

 

 

Edytowane przez paulaner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Skołp napisał:

Jeżeli chodzi o sferę relacji męsko męskich, nie seksualnych bo jeżeli chodzi o takowe to mnie obrzydzają i raczej nie miałbym ochotę w takie wchodzić. To najlepsze chwilę w moim życiu były spędzone z najlepszą garstka kumpli i jednym najlepszym ziomkiem z którym łączyła nas niesamowita relacja rozumieliśmy się bez słów tle śmiechu i radości, którą doceniłem bardzo po wyjeździe i myślę ,że taka relacja z kobietą jest nieosiągalna. Tak jak brat @mac napisał grecy uważali że prawdziwa miłość występuje tylko między mężczyznami choć sądząc po ich zwyczajach nie wiem czy dokładnie o to co mi im chodziło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, krzy_siek napisał:

Oczy mnie dęba staneli jak przeczytałem wpis autora...

Dobrze, że tylko oczy, a nie k...s ?

 

10 godzin temu, heavy27 napisał:

a może shemale? Tylko taka prawdziwa, niby baba, a jednak chłop idealna opcja dla autora :)

Wycieczki do Tajlandii ciągle w modzie więc zapotrzebowanie na tego typu relacje istnieje.

Ale psychicznie shemale będzie przypominać kobietę chyba?

 

 

Pewną namiastką dla hetero może być wspólne mieszkanie z dobrym kolegą oraz podrywanie i sprowadzanie kobiet do trójkąta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2020 o 22:44, Skołp napisał:

Hej, już od pewnego czasu miałem taką rozkmine i chciałem się kogoś poradzić, a niedawno odkryłem to forum.
Co o tym sądzicie? Czy seks z facetem może być paradoksalnie mniej pedalski? Rzymianie lub Spartanie to w końcu byli jedni z największych historycznych kozaków, a często się spotykali między facetami.

Trochę masz racji, razem byście na mecze jeździli , grali w pleja, myli Sobie plecy pod prysznicem, razem byście mogli sobie jaja robić jak chłopaki z Bloodhound gang :) Polecam film  :)  i tak przez całe życie :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.