Skocz do zawartości

Jestem jaka jestem czyli Androgeniczna


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Krugerrand napisał:

Dzięki pomocy świetnie zorganizowanego oraz wiedzącego chyba wszystko o zakamarkach tego forum Brata @Ancalagona, ja może coś zostawię:

 

W dniu 8.06.2019 o 18:05, Androgeniczna napisał:

PS od razu dodam że ja pracuję w nieruchomościach a on w branży budowlanej

Źródło

 

#kobietasukcesu 

 

Tym bardziej żenujące, że ktoś się tym podjarał. Taka to samodzielność właśnie, jak z wynalazczością kobiet. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

Taka to samodzielność właśnie, jak z wynalazczością kobiet.  

On zajmuje sie remontami, pracuje u kogos. To inny dział

38 minut temu, Krugerrand napisał:

Być może tu także mamy instytucję "oficera prowadzącego";)

Jest pracownikiem fizycznym w branży budowlanej ale całkiem inne uslugi. On jest od remontów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus

Taki urok. Co się denerwujesz panie? :D:D
Nie lubię kołczów, ale to zjawisko spopularyzował dr Grzesiak, nosi chyba nazwę "power couple", czyli znajomości faceta pozwalają budować markę/firmę jego partnerki, a później kobieta potencjalnie może również biznesowo wspierać męża i to wpływa na związek itd.... 

Ehhh, już znów gównoburza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem oficjalnym biografem Androgenicznej uzurpuję sobie prawo do wypowiadania się na jej temat.

 

Zacznijmy od tego, że wszystko co zostało zawarte w pierwszym poście bohaterki, było już wielokrotnie przez nią powtarzane w wielu innych tematach, szczególnie wtedy gdy nikt o to nie pytał. Nie ma tam nic nowego a szczególnie nie ma tam niczego co by potwierdzało cokolwiek. Po prostu napisała to co wcześniej wiele razy tylko teraz będzie to sobie wklejała gdyby ktoś pytał. (sprytnie - brawo)

 

Jak dla mnie jedynym prawdziwym zdaniem w całym tym tłumaczeniu się jest tytuł wątku...

 

'Jestem jaka jestem' - bardzo rzeczowe, konkretne i merytoryczne określenie samej siebie... :P

 

Przypomina mi to wszystkie atencyjne karynki z wszelkiego rodzaju portali randkowych. 'Jestem jaka jestem, raz romantyczna, raz szalona, raz się śmieję a raz płaczę, żeby mnie poznać trzeba spędzić ze mną wiele czasu, musisz pokazać, że ci na mnie zależy... bla, bla bla'. (Kto randkował przez internet pewnie kojarzy)

 

Oczywiście, że nie ma znaczenia czy historia jest prawdziwa czy zmyślona. Pomijając już wiele luk i skrótów myślowych dających dość szerokie pole do dalszych manipulacji i tzw 'złej interpretacji czytającego' autorka po prostu próbuje potwierdzić to, że skoro coś wcześniej napisała to jest to prawda.

 

 Jak można poważnie traktować taki wpis:

 

7 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Kieruje ten temat do wszystkich którzy wciąż zarzucają mi że nie mam firmy

a jako wytłumaczenie to:

 

7 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Firma: w końcu założyłam firmę budowlaną.

 

No i jak tu jej nie wierzyć? Skoro tak pisze to znaczy, że tak jest bo tak pisze, logiczne, nie? :D

 

Jednakże... analizując jej wpisy ciężko uwierzyć w cokolwiek co ona pisze. Teraz jej wiarygodność jest tak nadszarpnięta, że nie sposób uwierzyć w cokolwiek. Mój wpis dotyczący jej biografii jest bardziej wiarygodny niż to co wychodzi spod jej palców.  :D

 

Dziwi mnie również fakt, że tak wielu ogarniętych braci po takiej dawce bredni i herezji, które wypisywała nadal łyka kolejne.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowy wręcz wątek dlaczego w sieci się o nas mówi jak mówi - incele, mizogini, przegrywy, zazdrośnicy, ból dupy. Ja już nie komentuję, bo ręce ku..a opadają. 

Nie wiem - może chcecie NIP czy REGON żeby potwierdzić? Dziesiątki tematów powstaje gdzie niektórzy zgrywają kozaków a potem się okazuje, że temu nie staje, tamten nie miał laski od lat, ten jest prawiczkiem a tamtego rzuciła dupa po miesiącu i płacze. Laska zakłada temat, że ma firmę budowlaną - "nieee, chuj, nie widziałaś cegły na oczy nigdy. Siedzisz na garbie partnera, łatwy start i w ogóle". Takie same podstawy ja mam żeby uwierzyć co poniektórym bajkopisarzom pieprzonym tutaj jak @Androgeniczna, że ma firmę. Serio, żałosne to jest. Zamiast zadać kilka pytań branżowych, żeby potwierdzić czy pisze prawdę i ogarnia temat, to na siłę wpier...lanie komuś, że bajki pisze. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fiodor napisał:

Jakie publicznosc -taka " gwiazda" .

Administracja zaciera pulchne raczki , kobylka ze stajni robi fejm az milo. 

Mialem te strone , za meski swiat. 

A tu jak nie pedalstwo, to kobieta sukcesu - o cie ch.j

 

 

Mnie również powoli rozczarowuje forum, które wciąż (jeszcze) uważam za cenne źródło wiedzy. Szkoda tylko, że udzielane rady nie idą w parze z czynami. Nie tak dawno był na forum wątek o atencji uzyskiwanej przez kobiety na portalach społecznościowych. Gdy któryś z braci opisuje swój rzeczywisty problem, to stosunkowo rzadko odpowiedzi udzielane są na kilku stronach. Tymczasem nagle kobieta opisuje swoje życie (nic niezwykłego, każdy ma swoją historię) i  wątek rozrasta się do 5 stron. Jest to żenujące i dobitnie pokazuje dlaczego "jest jak jest". A jeżeli taki owczy pęd ma miejsce na tym forum, to chyba już nie ma nadziei na powrót do równowagi w relacjach damsko - męskich. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest mieć pomoc rodziców mimo to gratuluje bo dużo osób ją ma i nic z tym nie robią.

 

Tytuł wiał lewactwem [jezdem jaka jezdem], wszedłem dla beki. Myślałem, że kolejny klasyk rezerwatu a tu sie okazuje, że w coś wartościowego.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa

No a jakże by inaczej. :D W realu nie mam to choć tu sobie trzeba odbić. :D

 

@Tomko

Tu się nie rozchodzi o żaden ból dupy. No bo jakiż ból można mieć o kogoś z zaburzeniami narcystycznymi. Po co to komu i na co? Chodzi o posiadanie firmy, która dobrze prosperuje? Dużo ludzi tak ma i nie ma z tego powodu żadnej gównoburzy.

 

Ból można mieć zębów czytając jej wpisy. I chodzi zarówno o stronę merytoryczną jak i gramatyczną.

 

Być może jest tak, że problemy ma jedynie z wysławianiem się i doborem odpowiedniego słownictwa a w głowie mieszka geniusz nie potrafiący jedynie przelać własnych myśli na papier. Być może... Jednak szanse na to są bardzo bliskie zera szczególnie, że wysmarowała już ponad 1,5k postów.

 

@Król Jarosław I

Cały wątek o biografii był dla żartów i za zgodą Androgenicznej. Również zdanie, które zacytowałeś ironicznie się do tego odnosiło. Nie znając kontekstu można było nie załapać. Mój błąd, że nie dodałem na końcu emotki.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś ma działalność gospodarczą jeszcze nie oznacza, że się udało. Co najwyżej udaje ... firma jest jak kobita, dziś jest jutro może być piach , wstaw sobie ........ (reklamacje, sądy, skarbówka, wypadki losowe, wszystko na raz) 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nie pozostaje mi nic innego jak pochlastać się szarym mydłem, kurłła! nigdy nie myślałem, że to takie proste, założyć firmę budowlaną, zatrudnić BadBoyów (z dziarami typu skrzyżowana kielnia z packą) i już! Czuję się jak przegryFF, kobiety górą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, House napisał:

Gdy któryś z braci opisuje swój rzeczywisty problem, to stosunkowo rzadko odpowiedzi udzielane są na kilku stronach. Tymczasem nagle kobieta opisuje swoje życie (nic niezwykłego, każdy ma swoją historię) i  wątek rozrasta się do 5 stron. Jest to żenujące

Bo nikt nie wie jak ona wygląda, jakby soę okazało że pasztet albo baleron to atencja by się skończyła i każdy w ch*ju by miał jej historie i zdanie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, które jest ograniczonym prawem rzeczowym jest nieruchomością czy nie jest? 

 

Można na nim ustanowić inne ograniczone prawo rzeczowe? 

 

Co może zrobić sprzedający w przypadku sfalszowania aktu notarialnego i wpisu na podstawie "falszerki" własności do KW? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od tego jakie przejawia cechy psychograficznie autorka tematu ja tam gratuluje @Androgeniczna sukcesów zawodowych. I nie wątpię w to co pisze tym bardziej właśnie patrząc na jej cechy charakteru. Ogólnie rzekłbym nawet, że kobiety ekstrawertyczne z nutką psychopatii lub narcyzmu nadają się do prowadzenia biznesu lepiej niż większość mężczyzn. Wygląd, chłód emocjonany i umiejętność manipu... znaczy się negocjacji to kolejne czynniki, które stawiają kobiety w lepszej sytuacji. Na stanowiska reprezentacyjne przecież przede wszystkim zatrudnia się kobiety co samo z siebie o czymś świadczy. Coraz więcej jest tzw. silnych kobiet ale czy to dobre dla nas mężczyzn to rozważania już na inny temat. Ogólnie każdy kto z natury jest uspołeczniony, posiada aparycje, jest lubiany i się łatwo dogaduje to dziwne jeśli komuś takiemu nie wychodzi z biznesem. To taka naturalna implikacja moim zdaniem. Tym bardziej, że działalność poprzez dostęp do niszy to chyba najbezpieczniejsza z form zakładania biznesu. Przykładowo w opozycji do zakładania modnych dzisiaj startupów z powietrza od zera.

 

 

Edytowane przez Ksanti
Podwójne słowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, leto napisał:

Ja tak, bo wiem, że po pierwsze mało ludzi ma na to odwagę, a po drugie - wśród tych, którzy mają i wystartują z biznesem, częściej niż rzadziej kończy się to klapą

Ok, jakoś w tematach zakładanych przez mężczyzn tutaj nie widziałem, ale teraz się przyjrzę. Może nie zwróciłem uwagi. 

 

Żal panowie, żal. Albo tego, że się rzuciliście z gratulacjami do żądnej atencji baby która jeszcze żałśnie twierdzi że ona nie, wcale absolutnie, albo to że tak niską macie definicję sukcesu. Osobiście obstawiam jednak to pierwsze. Co tu się porobiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.