Skocz do zawartości

Sukces w przełamywaniu własnych barier


SpecimenSix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie będę się zbytnio rozpisywał :)

 

W podstawówce i gimnazjum byłem pryszczatym, grubym przegrywem, w dodatku gnębionym przez resztę rówieśników. W dodatku z fobią społeczną. 

 

Przez blisko 5 lat pracowałem, a od 3 lat słucham audycji i siedzę na forum. 

 

Aktualnie wprowadziłem się z domu rodzinnego (pół roku temu), zmieniłem pracę, rozwijam swoją pasję, a dziś po raz pierwszy w życiu prowadziłem szkolenie dla pracowników z innego działu. 

Jestem mega dumny z siebie, że zrobiłem to na totalnym luzie, gdzie jeszcze 3 lata temu bałem się odezwać w starej pracy. I to właśnie tym się chwalę :)

 

  • Like 27
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Nie, "najbliżsi" współpracownicy to 20-25 lat. Pare osób po około 30 no i najstarsi pracownicy koło 40 + kilka milfów i jedna młoda jednostka.
Właśnie nie ma Januszy tylko ja z nikim nie gadam bo nie mam po co i o czym w sumie. Zazwyczaj tylko o robocie co jest do zrobienia, co jest zrobione itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton To zmieniasz robote by się z idiotami nie użerać. Albo napisz temat o tym i każdy Ci powie byś poszedł gdzie indziej albo napiszesz za jakiś czas posobny temat, że pracowałeś z jołopami a teraz masz spoko ekipe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akadyjczyk chyba nie było jakiejś konkretnej rzeczy która to spowodowała.

 

Słuchałem non stop audycji, czytałem książki, forum nawet w pracy (do dziś mam ten nawyk), nagrania synchronizujące szefa. Do tego siłownia, boks i moje hobby. Zmiana pracy i wyprowadzka z domu rodzinnego była ukoronowaniem tych kilku lat spędzonych na forum tutaj z Wami. Oby tak było dalej :)

 

 

Dodam też że jestem w związku z kobietą, z którą bardzo dobrze mi się układa, a zarobki w nowej pracy są prawie 2x wyższe. Nie mówiąc już o doświadczeniu które zdobywam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.