Skocz do zawartości

Berlińskie rozrywki


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Typ w sukience wygląda na niezrównoważonego psychicznie. Czy zasługiwał na oklep za darcie mordy do ludzi na ulicy to inna sprawa, wg mnie nie, ale też w sumie rozumiem gościa w dresie, że mu przyjebał, bo to zachowanie było bardzo prowokacyjne.

 

Właściwym rozwiązaniem byłoby wezwać policję, miejsce gościa w sukience jest raczej w szpitalu, a nie w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty łeb by przebierać się za kobietę. Ba, uważać że się jest kobietą. Gdybym miał cokolwiek w tej kwestii do powiedzenia, to zaleciłbym uty... Nie, nie napiszę bo mógłbym dostać bana. Ale można się domyślić.

Jak widzę tych lqbtqwerty wymalowanych i poprzebieranych to mi na prawdę chce się wymiotować. To jest obrzydliwe. 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, cst9191 said:

Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty łeb by przebierać się za kobietę.

Ludzie lubią różne rzeczy. Zapewne masz też wśród swoich męskich znajomych kogoś, kto lubi chłopców. Albo lubi być posunięty w tyłek straponem przez kobietę, czy związany w łóżku. Może masz kogoś, kogo podniecają damskie buty do tego stopnia, że lubi w nich kończyć.

 

Są jeszcze większe perwersje, np ludzie którzy sypią cukier na placki ziemniaczane.

 

Są gusta i guściki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leto napisał:

Ludzie lubią różne rzeczy. Zapewne masz też wśród swoich męskich znajomych kogoś, kto lubi chłopców. Albo lubi być posunięty w tyłek straponem przez kobietę, czy związany w łóżku. Może masz kogoś, kogo podniecają damskie buty do tego stopnia, że lubi w nich kończyć.

 

Są jeszcze większe perwersje, np ludzie którzy sypią cukier na placki ziemniaczane.

 

Są gusta i guściki.

Jasne, u siebie w domu, czemu nie. Ale pajacować na ulicy to już zbyt wiele :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, cst9191 said:

Jasne, u siebie w domu, czemu nie. Ale pajacować na ulicy to już zbyt wiele ?

To jest kwestia programowania. Bardzo łatwo Ci to udowodnię: co bardziej tolerujesz, widząc na ulicy: parę dziewczyn trzymających się za ręce w ten specyficzny, "miłosny" sposób, czy parę robiących to mężczyzn? Parę dziewczyn, nie? No to teraz pomyśl, dlaczego tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ agresywna panienka! ?

 

Wpuść "taką" do rezerwatu tutaj to po 3 dniach zjadłaby Androgeniczą i zagryzła Deomi ? a potem przejęła władzę nad BS ? p.s. to już nie borderline, to rasowy przykład w.morde.line ?

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, leto napisał:

To jest kwestia programowania. Bardzo łatwo Ci to udowodnię: co bardziej tolerujesz, widząc na ulicy: parę dziewczyn trzymających się za ręce w ten specyficzny, "miłosny" sposób, czy parę robiących to mężczyzn? Parę dziewczyn, nie? No to teraz pomyśl, dlaczego tak jest.

No nie masz racji ... bo o ile trzymający się za ręce dwóch facetów może razić, to jednak nie naruszają oni bezpośrednio Twojej strefy osobistej.
Możesz się odwrócić i gapić na tyłek dziewczyny stojącej w innym miejscu.
Wariat(ka) pchająca się z łapami - już jak najbardziej jest inwazyjny/a.
W przestrzeni publicznej istnieją reguły, których należy przestrzegać. To coś się nie kwalifikuje i dobrze, że dostał(a) oklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leto napisał:

Czy zasługiwał na oklep za darcie mordy do ludzi na ulicy to inna sprawa

Nie dostał ,,oklepu''. Moim zdaniem w cywilizowanym świecie każdy kto publicznie zachowuje sie agresywnie, powinien być sprowadzony ,, na ziemie ''. Czy to przez mundurowych, czy też przez przechodniów.

 

A jesli byli tam normalni ludzie, z dziećmi na przykład? Ulica to nie qurwa miejsce gdzie typ w spódnicy drze ryja i zaczepia innych bez powodu ( i nie ważne czy ten ktoś nosi hidźab, sutanne czy cokolwiek innego ). Otrzeźwiacz się należał jak najbardziej, tylko typ w dresie sam nie wiedział / umiał tego zrobić raz a dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, leto napisał:

Pierwsze uderzenie jest w 28s. Seria następnych od 34s. Art 158 polskiego kk, sankcja do 3 lat.

Oj zgadzam się, nie można używać siły fizycznej. Jednak powinno się takowego jegomościa odizolować, bo sam jest agresywny i prowokuje agresję...

 

@leto To jeśli mnie ktoś zaczepia, obraża moje uczucia religijne etc., to mam nie reagować bo

26 minut temu, leto napisał:

Art 158 polskiego kk

???

Rurki nosisz zamiast spodni? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gradhach Ty tak na serio? Napierdalasz ludzi np za noszenie wisiorka z odwróconym krzyżem?

 

Panowie! Reagowanie przemocą na marne prowokacje nie dowodzi że jesteście Mega Maczo Alfa Chadami. Wręcz przeciwnie. Nie jest chwalebne nie umieć powstrzymać swoich emocji w takich banalnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując to nagranie (pomijając że nic nie rozumie), gość w sukience zaczepia wyłącznie ciapatych. Może ma na to wpływ społeczna do nich niechęć w Niemczech.

Najpierw zdziera z głowy "burke" kobiecie, puźniej zaczepia ludzi u fryzjera. 

Zachowanie nie dopuszczelne i nie ważne czy żywi urazę do obcokrajowców.

 

Ciekawi mnie inna kwestia. Jak to że nosi spódnicę ma się do tego że nie dostał konkretnego wpierdolu. Zdaje mi się, że sie z tego powodu hamowali.

Jak by nie patrzeć odebrane by to było, jako nietolerancja dla jego inności.

Edytowane przez Łabędź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kim Un Jest? napisał:

w.morde.line

Hahahah, do mojego słownika. Obok "wątala" i zapomniałem czego jeszcze ląduje "w.morde.line"

 

Co do facia w sukience się nie wypowiem, boję się puszczać tego filmu widząc pierszy kadr... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

LGBTP są bardzo agresywni i sami zaczynają. Raz się z tym spotkałem. O ile gość nie był trollem to powinno się takich przymusowo leczyć.

Agresja, na argumenty reagują agresją. Umysłowo chorzy.

Który normalny facet lata w mini i z torebką... takich to zamykać w zakładach zamkniętych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leto napisał:

zastanawiam się, czy Twój brak tolerancji dla odmienności jest przyczyną, czy skutkiem tego, że jesteś przegrywem. 

No ani to ani to. Nie toleruje tego bo dewiacje się albo ukrywa albo leczy.

Wiesz gościu agresywny LGBTP wyskakuje mi zaczyna się pluć a ja mówię po co te marsze on że celebrują jakieś tam swoje prawa. No dobra ale po co co roku? Już powoli dostaje sraczki.

A po co przyłazicie na marsze prawicy i atakujecie? Bo oni nas prowokują. Byłem nie było prowokacji sami atakujecie, a na waszych marszach nikt was nie atakuje. To zaczął wyzywać.

Ja bym takiego od razu do psychiatry na leczenie zawiózł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.