Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Rodanek

Berlińskie rozrywki

Recommended Posts

2 godziny temu, leto napisał:

Ty tak na serio? Napierdalasz ludzi np za noszenie wisiorka z odwróconym krzyżem?

@leto Absolutnie nie. Jestem przeciwko przemocy i za szeroką tolerancją. Ale na tym filmie widzę, że agresywny był ten osobnik.

Prawo również szanuje, nietykalność cielesna jak najbardziej. Nie pochwalam gości w dresach za machanie łapami, ale za zdecydowaną reakcję. Sposób reakcji już jest dyskusyjny.

Hitler to się w grobie przewraca. Muzułmanie w Niemczech? Ktoś to napędza. LPG+? To też ktoś napędza. Co jest bardziej zjebane: facet przebrany za babę, czy kobieta zasłaniająca włosy hidżabem, bo włosy to znak szatana i pokusa? 

Jedno i drugie to dzicz do utylizacji. Niech się pozabijają wzajemnie i będzie spokój.

Daleko do normalności, brniemy w szambo biernie, wręcz dajemy się nim oblewać. Szambo będzie robić swoje, fermentować, smrodzić, rozszerzać się. W końcu nas ściśnie, ale czy będziemy mieć nad nim wówczas przewagę? Wątpię.

Muzułmanie mają pierdolnięcie, są gotowi do wielu posunięć, nawet samobójczych. A my? Nawet porządnej broni na amunicję zespoloną nie wolno nam posiadać. 

Pluję na zwolenników państwa opiekuńczego. Zbyt wyraźnie widać, do czego to prowadzi - jakby ktoś miał wątpliwości, to od razu mówię, że do spierdolenia naszej cywilizacji.

Na wykopie jest komentarz, że sytuacja zwiera prawilne i lewackie synapsy, ale jakby trap jeszcze zaczął krzyczeć:

"Biją mnie Niemcy!"

to już każdy Polak z prawa, lewa i środka miałby pełne umysłowe zwarcie. ;D

Edited by Exar

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lxdead
      Najpierw tolerancyjne, przegniłe, zachodnie lewactwo, teraz przyszedł czas na arabów   Dla mnie, to po prostu mistrzostwo, Tarczyński jak zwykle pozamiatał tak, że nie ma co zbierać ! Oby tylko tacy ludzie nas mogli prezentować na scenie międzynarodowej. 

• By trop
      Tymi oto słowami Marcin Różalski zyskał mój wieczny szacunek choć tak prawdę mówiąc zawsze go miał

Mina "lewicującej" Gozdyry bezcenna
      Co o tym myślicie Bracia?

• By m4t
      Zobaczcie jak wygląda interwencja dwóch funkcjonariuszek policji w Niemczech. 
      https://nczas.com/2018/10/19/niemieckie-policjantki-kontra-agresywny-imigrant-tu-musial-wkroczyc-wykidajlo-szokujacy-film-z-niemiec-video/
      Moim zdaniem skrajny przejaw bezsilności. Żałosne. Do czego to doszło.
    • By SzatanKrieger
      Władze Niemiec od kilku lat masowo sprowadzają do siebie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Okazuje się jednak, że przyjezdni raczej nie chcą się integrować i wolą tworzyć własne równoległe społeczeństwa. Niemiecki rząd wpadł więc na kolejny „genialny” pomysł – w ramach integracji, zaproponowano wcielanie imigrantów do armii.

Absurdalna propozycja została przedstawiona w sobotę przez sekretarz generalną partii CDU, Annegret Kramp-Karrenbauer. Okazuje się, że rząd poważnie zastanawia się nad wysyłaniem azylantów do pracy na rzecz społeczeństwa lub wcielaniem ich do sił zbrojnych na okres jednego roku. Nie wiadomo jeszcze, czy mogłoby się to odbywać dobrowolnie, czy pod przymusem.

Władze twierdzą, że nowy projekt rzekomo ułatwiłby integrację imigrantów oraz zmieniłby nastawienie Niemców z negatywnego na bardziej pozytywny. W rzeczywistości, rząd może uzyskać dokładnie odwrotny efekt. Wystarczy tylko przypomnieć, że część imigrantów pochodzi z państw ogarniętych wojną, takich jak np. Syria, Irak, Libia czy Somalia, a wśród nich jest wielu islamskich terrorystów, którzy bardzo chętnie przyłączyliby się do niemieckiej armii, ale nie dla integracji, lecz dla podszkolenia swoich umiejętności zabijania.
      Powyższy pomysł można porównać do absurdów, które obserwowaliśmy już w Szwecji. Tamtejsze władze sprowadzały do siebie imigrantów, mając pełną świadomość, że wśród nich są mordercy z „Państwa Islamskiego”. Mało tego – rząd oferował specjalne programy społeczne dla islamskich terrorystów. W ramach deradykalizacji i integracji ze szwedzkim społeczeństwem, proponowano im między innymi mieszkania, pracę, darmową opiekę medyczną itp.

Próba zintegrowania imigrantów poprzez tymczasowe wcielenie ich do armii jest pomysłem wręcz szalonym. Jeśli program zostanie zatwierdzony przez rząd, Niemcy staną się państwem jeszcze bardziej niebezpiecznym do życia.

Źródło:
      https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-moga-zaczac-wcielac-imigrantow-do-armii-w-ramach-nowego-programu-integracyjnego
      Samiecweb:
      https://samiecweb.pl/post/1256/niemcy-moga-zaczac-wcielac-imigrantow-do-armii-w-ramach-nowego-programu-integracyjnego
    • By El Camino
      http://podroze.onet.pl/ciekawe/yulianna-yussef-ukrainka-libanskiego-pochodzenia-w-polsce/l5946z
      Ukraińska imigrantka, która dorobiła się w Polsce jedzie po Polakach jak po najgorszych, zresztą szkoda strzępić ryja.
      Kilka cytatów: 

Jak czujesz się dzisiaj w Warszawie? Jacy jesteśmy, oczami imigrantki z Ukrainy?
      Oglądając stare zdjęcia i filmy, podziwiam, jak wasza stolica wyglądała przed wojną. To przykre, że tę tragedię przetrwało tylko 10 proc. Warszawy. Miasto jest przepiękne, architektura niesamowita, ale ludzie są źli.
      Odnoszę wrażenie, że kościół rządzi tym krajem. Nie jestem przeciwko religii, ale Polska po ostatnich zmianach politycznych, cofnęła się mentalnie o 10 lat. Siedzimy dzisiaj w pięknej kawiarni, z nowoczesnym wnętrzem. Ale czy ludzie, którzy siedzą przy stoliku obok, są równie nowocześni, otwarci?
      Jak Polacy reagują na Ukraińców?
      Polacy są zazdrośni, że zabieramy im miejsca pracy. Wy nie chcecie zbierać truskawek na swoich polach i sprzątać domów, więc Ukraińcy przyjeżdżają wykonywać taką pracę. A Polacy jadą pracować na budowie lub na zmywaku do Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Podczas ostatniego szczytu liderów państw UE Premier Morawiecki podkreślał, że Polska osiągnęła sukces w kwestii polityki wobec uchodźców. Sprzeciwiliśmy się relokacji uchodźców, ale rząd jako kontrargument w dyskusji o niechęci do imigrantów posługuje się przykładem Ukraińców, których w Polsce tak chętnie przyjmujemy.
      Nie przyjmujecie. Polska nie jest krajem przyjaznym cudzoziemcom. Rzeczywiście, jakimś sposobem jest nad Wisłą wielu Ukraińców, ale nie oznacza to, że nam się tutaj łatwo żyje. Spora część Ukraińców pracuje np. w Uberze, gdzie przyjmują każdego, kto ma prawo jazdy i samochód. Znam jednak mnóstwo historii Ukraińców, którzy pracowali w restauracjach, a po miesiącu właściciel powiedział, że im nie zapłaci, bo to był okres próbny. I wziął kolejnych.
      Sama miałam problem ze znalezieniem pracy. Gdy przez rok mieszkałam w Krakowie, roznosiłam CV w wiele miejsc, ale nikt nie odpowiadał. Złożenie dokumentów o chęci zatrudnienia cudzoziemca jest skomplikowane. Wszyscy pracodawcy byli zniechęceni, by mi w tym pomóc, gdy dowiadywali się, że mam tylko wizę studencką.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.