Skocz do zawartości

Czy piżamka może być problemem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

mam taki problem.

Moja Partnerka stwierdziła, że moja piżama jest aseksualna i powoduję że jej libido spada do poziomu uniemożliwiającego inicjację stosunku.

Czy Waszym zdaniem to rzeczywiście może być problemem, czy to jest tylko taka gra ?

 

Mam wątpliwości jak się zachować.

Proszę o opinię

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kiepura said:

Moja Partnerka stwierdziła, że moja piżama jest aseksualna i powoduję że jej libido spada do poziomu uniemożliwiającego inicjację stosunku.

Wiem, że to rewolucyjny pomysł, ale ... może zdjęcie piżamy przed przystapieniem do stosunku coś pomoże?

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Amperka said:

Jak tylko zdejmiesz pidżamę, straci do Ciebie szacunek...

A, rzeczywiście. No to ciężka sprawa.

 

Pozostaje tylko siłownia i medytacja.

 

Albo może niech zgasi światło, żeby nie widziała piżamki? Ewentualnie niech kupi jakąś sexy piżamkę, taką na przykład: https://www.amazon.com/BlueSpace-Costume-Costumes-Lingerie-Halloween/dp/B07G42XG63

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kiepura napisał:

Mam wątpliwości jak się zachować.

Proszę o opinię

Zmień piżamę, kup jakaś podkoszulkę z długim rękawem luźnom, najlepiej kilka albo śpij w t- shircie i krótkich spodenkach bez majtek :)

9 minut temu, wroński napisał:

Co za pierdoły. Sam śpię w czymś takim i żadna nie miała problemów.

Zajebiste :) kupię sobie takie coś :) i będę w tym spał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe babskie pierdolamento na wymówkę. Myślałby kto, że z niej taka wzrokowczyni ;) Przecierz cały czas w piżamie nie chodzisz a jak jej się podobasz to chyba może z ciebie ją zdjąć i dobrać się do dóbr. Poza tym jak widzisz, że coś się święci na dobranoc to jej nie zakładaj tylko dopiero po. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się czuję dziwnie w piżamie, trochę jak taki chłystek. Wbrew pozorom niektóre kobiety mogą to odbierać jako śmieszne, bo sam się tak czułem z nimi, takie wrażenie że coś jest nie tak. Wydaje mi się, że szczególnie śmiesznie i aseksualnie to może wyglądać jak facet jest w dodatku chudy.

Szlafrok sobie panie kup do chodzenia, załatwia sprawę. :D 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ubrał dla jaj kurtkę następnym razem i zobaczył jej reakcję, jeśli będzie chciała się chędożyć to faktycznie Twoja super piżamka może być problemem natomiast jak powie, że teraz to już nigdy nie spojrzy na Ciebie w "ten" sposób, to wiedz iż coś się dzieje i powoli musisz rozglądać się za kimś innym. Patrz jaka jest na co dzień dla Ciebie, po prostu czy piżama to pretekst czy też nie.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zależy od pidżamy ?

Jak jakaś stara i rozciągnięta, to faktycznie nieatrakcyjnie wygląda, ale żeby od razu aseksualna? Już nie przesadzajmy.

 

Poza tym, jak napisali już inni, trzeba ją po prostu szybką zdjąć, jak dojdzie co do czego ;)

Zgadzam się z przedmówcami - zamień pidżamę na t-shirt i bokserki albo śpij nago :)

Jak nie pomoże, to problem jest gdzie indziej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niby śmieszny, ale dla mnie piżama też jest antyseksualna. Żaden z moich partnerów nie spał w piżamie, ewebtualnie w bokserkach, ale ja najbardziej lubię nagiego mężczyznę koło siebie. Ja też śpię tylko nago, poza wyjątkami jak choroba czy wyjazdy, gdzie śpię w jednym pomieszczeniu w kilka osób.

 

Szczerze mówiąc nie mogę sobie wyobrazić mojego w piżamce xD na moje szczęście chodzi po domu zazwyczaj nago lub w półnago. 

Piżamki są dobre...dla osób no nie wiem, 50+? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kiepura napisał:

Moja Partnerka stwierdziła, że moja piżama jest aseksualna i powoduję że jej libido spada do poziomu uniemożliwiającego inicjację stosunku.

Czy Waszym zdaniem to rzeczywiście może być problemem, czy to jest tylko taka gra ?

 

Z pewnością to tylko gra. A propos gry: próbowałeś gry wstępnej w szlafmycy?

 

szlafmyca90d4f8b00c1bbf24.png

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.