Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Witam wszystkich,

mam taki problem.

Moja Partnerka stwierdziła, że moja piżama jest aseksualna i powoduję że jej libido spada do poziomu uniemożliwiającego inicjację stosunku.

Czy Waszym zdaniem to rzeczywiście może być problemem, czy to jest tylko taka gra ?

Mam wątpliwości jak się zachować.

Proszę o opinię

• Like 1
  • Haha 3

18 minut temu, kiepura napisał:

że moja piżama jest aseksualna

Mężczyzna w piżamie, to dla mnie dziwny widok.

Przywykłam do tego, że faceci przy mnie chodzą w samych bokserkach. 

Czasami ewentualnie zakładają bluzę...  

Zdecydowanie aseksualne. 

• Like 1
  • Haha 2

Ja tam śpię w szortach slim lub wgl nago. 

Piżamka 😂 ile Ty masz lat?

• Like 2
  • Confused 1

1 hour ago, kiepura said:

Moja Partnerka stwierdziła, że moja piżama jest aseksualna i powoduję że jej libido spada do poziomu uniemożliwiającego inicjację stosunku.

Wiem, że to rewolucyjny pomysł, ale ... może zdjęcie piżamy przed przystapieniem do stosunku coś pomoże?

• Like 1
  • Haha 11

30 minut temu, kiepura napisał:

To nie problem tylko rozwiązanie... Chcesz bara-bara to zdejmujesz piżamkę, nie chcesz to zakładasz.

• Like 2
  • Haha 2

Jak tylko zdejmiesz pidżamę, straci do Ciebie szacunek... bezpowrotnie. 

• Like 1
  • Haha 2

1 hour ago, Amperka said:

Jak tylko zdejmiesz pidżamę, straci do Ciebie szacunek...

A, rzeczywiście. No to ciężka sprawa.

Pozostaje tylko siłownia i medytacja.

Albo może niech zgasi światło, żeby nie widziała piżamki? Ewentualnie niech kupi jakąś sexy piżamkę, taką na przykład: https://www.amazon.com/BlueSpace-Costume-Costumes-Lingerie-Halloween/dp/B07G42XG63

• Like 1
  • Haha 1

Co za pierdoły. Sam śpię w czymś takim i żadna nie miała problemów.

_vyr_4495Ciep%C5%82e-kombinezony-pi%C5%B

Listonoszjeden trochę dziwnie patrzał i tyle.

Edited by wroński
  • Like 2
  • Haha 3

Godzinę temu, kiepura napisał:

Mam wątpliwości jak się zachować.

Proszę o opinię

Zmień piżamę, kup jakaś podkoszulkę z długim rękawem luźnom, najlepiej kilka albo śpij w t- shircie i krótkich spodenkach bez majtek :)

9 minut temu, wroński napisał:

Co za pierdoły. Sam śpię w czymś takim i żadna nie miała problemów.

Zajebiste :) kupię sobie takie coś :) i będę w tym spał :) 

2 minuty temu, Boromir napisał:

kupię sobie takie coś :) i będę w tym spa

Koniecznie inną na każdy dzień :D Jak Sheldon Cooper :D

1 minutę temu, Spartan napisał:

Koniecznie inną na każdy dzień :D Jak Sheldon Cooper :D

Rzeczywiście racja, jak będę miał focha to różowa, jak będę miał sraczkę brązowa, będę po nocce biała :) 

Głupia wymówka, chyba nie przez cały dzień chodzisz w pidżamie, i nie macie ustalonych godzin na seks, czyli tylko po 22 jak kładziecie się spać?

Wcześniej nie nosiłeś, czy o dziwo nie przeszkadzała?

Edited by Baelish

Godzinę temu, kiepura napisał:

Czy Waszym zdaniem to rzeczywiście może być problemem

Tak.

No chyba że jak zebra z bykiem na farmie:

Zebra - a ty czym się zajmujesz?

Byk - zdejmij piżamkę to ci pokażę

• Haha 2

Zwykłe babskie pierdolamento na wymówkę. Myślałby kto, że z niej taka wzrokowczyni ;) Przecierz cały czas w piżamie nie chodzisz a jak jej się podobasz to chyba może z ciebie ją zdjąć i dobrać się do dóbr. Poza tym jak widzisz, że coś się święci na dobranoc to jej nie zakładaj tylko dopiero po. 

• Like 1

Też się czuję dziwnie w piżamie, trochę jak taki chłystek. Wbrew pozorom niektóre kobiety mogą to odbierać jako śmieszne, bo sam się tak czułem z nimi, takie wrażenie że coś jest nie tak. Wydaje mi się, że szczególnie śmiesznie i aseksualnie to może wyglądać jak facet jest w dodatku chudy.

Szlafrok sobie panie kup do chodzenia, załatwia sprawę. :D 

• Thanks 1

Panna trochę przesadza, ale na uj Ci ta piżamka? Gacie wystarczą, ewentualnie gacie i tshirt.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Ja bym ubrał dla jaj kurtkę następnym razem i zobaczył jej reakcję, jeśli będzie chciała się chędożyć to faktycznie Twoja super piżamka może być problemem natomiast jak powie, że teraz to już nigdy nie spojrzy na Ciebie w "ten" sposób, to wiedz iż coś się dzieje i powoli musisz rozglądać się za kimś innym. Patrz jaka jest na co dzień dla Ciebie, po prostu czy piżama to pretekst czy też nie.

Edited by SzatanKrieger

Niektórzy chyba po prostu lubią, muszą w czymś spać, domyślnie w piżamie ja sypiam w niej od dziecka (40l) i nie wyobrażam sobie inaczej niezależnie od ewentualnego marudzenia panci. 

Może zrobimy z tego osobny temat "W czym sypiamy" ? 

• Haha 1

Może zależy od pidżamy 🤔

Jak jakaś stara i rozciągnięta, to faktycznie nieatrakcyjnie wygląda, ale żeby od razu aseksualna? Już nie przesadzajmy.

Poza tym, jak napisali już inni, trzeba ją po prostu szybką zdjąć, jak dojdzie co do czego ;)

Zgadzam się z przedmówcami - zamień pidżamę na t-shirt i bokserki albo śpij nago :)

Jak nie pomoże, to problem jest gdzie indziej.

• Like 1

A jak często zmieniasz/pierzesz pidżamę? Jaki ona ma krój i z jakiego jest materiału. To może być jak z koszulą nocną u pań. 

Temat niby śmieszny, ale dla mnie piżama też jest antyseksualna. Żaden z moich partnerów nie spał w piżamie, ewebtualnie w bokserkach, ale ja najbardziej lubię nagiego mężczyznę koło siebie. Ja też śpię tylko nago, poza wyjątkami jak choroba czy wyjazdy, gdzie śpię w jednym pomieszczeniu w kilka osób.

Szczerze mówiąc nie mogę sobie wyobrazić mojego w piżamce xD na moje szczęście chodzi po domu zazwyczaj nago lub w półnago. 

Piżamki są dobre...dla osób no nie wiem, 50+? 

14 godzin temu, kiepura napisał:

Czy Waszym zdaniem to rzeczywiście może być problemem, czy to jest tylko taka gra ?

Z pewnością to tylko gra. A propos gry: próbowałeś gry wstępnej w szlafmycy?

szlafmyca90d4f8b00c1bbf24.png

Edited by mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 2

Najpierw będzie przeszkadzać Twoja piżamka, potem Twoja obecność. Śpij  w tym, w czym Ci wygodnie. Po coś te spodnie nosisz. Zakładam, że zawsze czysta i nie zalatuje poprzednim tygodniem : )