Skocz do zawartości

Opowiadanie o służbach publicznych w mediach


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym was zapytać, czy orientujecie się jak wygląda sprawa jeśli chciałbym opisywać/opowiadać w mediach (np yt, blogi albo nawet w tv) o tym jak mi publiczne służby nie pomogły w problemach a wręcz zaszkodziły, czy można takie coś zrobić czy potem mogą mnie pociągać do odpowiedzialności za (nawet nie wiem jak to nazwać) zniesławienie? czy pomówienie? proszę o odpowiedź lub nakierowanie gdzie by się czegoś więcej dowiedzieć. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co chcesz osiągnąć. Ja kiedyś uważałem, że muszę walczyć z niesprawiedliwością jaka mnie spotyka, ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że czasami szkoda życia. Co innego pójście po wyrok i ewentualne odszkodowanie. Brutalnie to większość ludzi ma w d.. co cię spotkało. Z ciekawością wysłuchają twojej historii, kiedy będą wcinać popcorn przed telewizorem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Miner napisał:

Tak mogą. Chyba że udowodnisz,  że piszesz prawdę.

 

/ahaha

Mogę za pomocą ołówka, kartki papieru i być może linijki, coby proste kreski narysować, udowodnić mataczenie dowodowe, błędy biegłych i ogólnie rzecz biorąc partaninę w pewnej sprawie karnej.

Nie najdrobniejszej zresztą.

 

I co? i wuj.

 

Dzięki takiej właśnie spapranej robocie się dostaje za 2ka tyle co za 2gie.

Ciekawe jak "służby" wyżej bo policja i straż miejska reprezentuję zbliżony poziom :P

Dobra, żartuję, SM ciężko pobić :)

W Kace jest jeden miejski strażak z wyraźnym zespołem Downa. Taka ciekawostka.

 

edka. A może to FAS, znaczy alkoholowy zespół płodowy. Nie znam się.

 

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 11:49, wroński napisał:

Mogę za pomocą ołówka, kartki papieru i być może linijki, coby proste kreski narysować, udowodnić mataczenie dowodowe, błędy biegłych i ogólnie rzecz biorąc partaninę w pewnej sprawie karnej

To udowadniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Miner napisał:

To udowadniaj. 

A na chuj mi to?

Było jak było, dzięki spartaczonemu mataczeniu zgarnąłem wyrok jak dla mafijnego.

A że kłopotów mogę narobić to taki akcent na przyszłość jakby ktoś się znowu chciał popisać :P

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.