Skocz do zawartości

Czy Jaruś w końcu znajdzie kobiete?


smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety deklarują się jako dobroduszne niewinne istoty które wierzą w miłość i piękne uczucia.

Jaruś ogłasze się już od jakiegoś czasu na ytube że jest do wzięcia, no i podobno pojawiła się jakaś dziewczyna co go do siebie zapraszała z tym że chyba coś poszło nie tak bo się nic nie chwali na swoim kanale.

Jaruś nawet jej róże kupił na pierwsze spotkanie.

Przechodząc do meritum czemu żadna z tych dobrych istot nie jest z tym chłopakiem? Widać że to dobry człowek - przecież liczy się wnętrze ( stwierdzenie kobiet )

 

Jak myślicie czy w końcu Jaruś znajdzie swoją miłość? 

 

Dla tych co nie wiedzą kim jest Jaruś - film na Youtube.

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że jest raczej mało przystojny i trochę dziwnie się zachowuje?

4 minutes ago, smerf said:

przecież liczy się wnętrze ( stwierdzenie kobiet )

Czy Ty w ogóle z kobietami gadałeś kiedyś? :D

 

Znasz jakąś, która by stwierdziła, że nie ma dla niej znaczenia wygląd i zachowanie potencjalnego partnera?

5 minutes ago, smerf said:

Jak myślicie czy w końcu Jaruś znajdzie swoją miłość? 

Pewnie że znajdzie, ale wg mnie nie może mierzyć za wysoko.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Leniwiec napisał:

, ale...każda potwora znajdzie swojego amatora.

Zauważmy, jak precyzyjnie to przysłowie jest sformułowane - każda potwora, tak, znajdzie, ale czy to działa w drugą stronę? Niby takie wieśniaki- ciemniaki- cebulaki, a zasadę hipergamii kobiet czy tam hipogamii mężczyzn znali. 

 

@leto akurat ten kit o nieliczeniu się wyglądu to ja słucham jak zdartej płyty od większości  nowopoznanych z którymi ten temat poruszę. Prawdę trzeba z nich wyciągać jak psu smakowity kawałek wołowiny z pyska, nie tylko zresztą w tej kwestii. 

 

 

Edytowane przez Wypas
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Nocny Konwojent said:

Jeśli będzie celował na poziomie swoich możliwości to w końcu znajdzie, jak mu się będzie marzyła nawet nie księżniczka ale taka od 5/10 w górę, to nie.

Dla niego 3/10 to już będzie bardzo dobre osiągnięcie. Brutalne, no ale tak działa ten świat.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - gość wygląda jak "typowy Polak".

I mędrcy świata mówią że  jak ktoś próbuje to wyjdzie z #przegrywu. No to koleś jest przykładem, że nie.

 

Ale są "takie" pary widywane. Oboje nie pracujący i każdy lista chorób większa niż pała Mokobè.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Wypas said:

@leto akurat ten kit o nieliczeniu się wyglądu to ja słucham jak zdartej płyty od większości  nowopoznanych z którymi ten temat poruszę. Prawdę trzeba z nich wyciągać jak psu smakowity kawałek wołowiny z pyska, nie tylko zresztą w tej kwestii. 

Nie wiem, widocznie inny typ kobiet spotykamy. Nie rozmawiałem jeszcze z taką, która by zaprzeczała temu, że fizyczna atrakcyjność jest bardzo ważna. Ba! Niektóre mi się wprost przyznawały, że są wzrokowcami, obcinają wzrokiem tyłki mężczyzn itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Gość musi się więcej uśmiechać i oczywiście powinien wykupić internetowy kurs PUA. Wtedy zyska pewność siebie i męską energię. Będzie brać wszystkie modelki dla siebie a dla reszty zostaną ochłapy. ?

Koniecznie podchodzić do kobiety pod kątem ok 60 stopni i dobre openery ogarnąć. Wszystko pójdzie jak po maśle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, leto napisał:

Nie wiem, widocznie inny typ kobiet spotykamy. Nie rozmawiałem jeszcze z taką, która by zaprzeczała temu, że fizyczna atrakcyjność jest bardzo ważna. Ba! Niektóre mi się wprost przyznawały, że są wzrokowcami, obcinają wzrokiem tyłki mężczyzn itp.

Oprócz tego że ten gość nie wygląda, to jeszcze, no umówmy się zachowuje się jakby był trochę opóźniony...

Wierzę nawet że dla części pań wygląd nie będzie pierwszym i jedynym elementem wyboru partnera ale na Boga jedynego! Czy jakaś nawet średnio atrakcyjna pani miałaby tu jakiś "punkt zaczepienia"?

Sorry ale temat z tezą- baby to zakłamane sucze, bo mówią że patrzą na wnętrze a tu o! wstawimy taki przypadek- i siup- udowadniamy że panie są obłudne i zakłamane, bo pan Jaruś deklarujac szczerość- z takim wyglądem-kobiety znaleźć nie może!

Panowie! Szanujmy się!

Edytowane przez Nocny Konwojent
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Tomko said:

Szkoda mi tych gości, dlatego nie oglądam tego programu. Nie śmieszy mnie a uważam, że to program prześmiewczy z gości, którzy nie zdają sobie z tego sprawy. To tak jak nabijać się z upośledzonych a to zwykłe, proste chłopaki. 

No najlepiej nic nie oglądać nie iteresować się nawet tymi chorymi - najlepiej jakby zniknoł co nie? Czy to nie jest jeszcze grosze myślenie?

 

4 minutes ago, Nocny Konwojent said:

Sorry ale temat z tezą- baby to zakłamane sucze, bo mówią że patrzą na wnętrze a tu o! wstawimy taki przypadek- i siup- udowadniamy że panie są obłudne i zakłamane, bo pan Jaruś deklarujac szczerość- z takim wyglądem-kobiety znaleźć nie może!

Panowie! Szanujmy się!

Aha czyli mu się nie należy już miłość? Nie ma wyglądu jest troche opóżniy i co z tego? Miłość nie zna barier- podobno.

 

Miałem kiedyś takiego kumpla co wszystkich chorych i brzydkich by skasował z ich egzystencji - przeszkadzali mu nawet na ulicy jak ich widział.  Jak to mówił tło/widoki mu psuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, rycerz76 said:

Z mojego punktu widzenia takie programy są podłe.

Skumaj, gościu robi to co lubi tak ma swój kanał na ytube, ma swoich fanów/widzów którzy żywią do niego empatie. Wiadomo że są też ci co się podśmiewają ale mieści się to w jakimś kryterium. Zresztą Jaruś pewnie ma to totalnie w dupie i to jest wtym najlepsze. Nie spina się i dalej robi to co lubi.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipergamia pełną parą, myślę, że jego szanse na znalezienie partnerki są bliskie zera. Jest poniżej progu minimalnych oczekiwań kobiet. Również tych dzieciatych i po przejściach. Co najgorsze jego zachowanie i skrajna białorycerskość degradują szanse maksymalnie. Nawet jak się znajdzie równie "atrakcyjna" czy z podobnym zachowaniem to będzie mierzyła znacznie wyżej ponad swoje możliwości. Bo dzisiaj nawet laski pasztety mają fałszywe mniemanie o sobie i zakłamują rzeczywistość. Jedyny odwrotny przypadek jaki kojarzę, że młoda dziewczyna jest z mniej atrakcyjnym chłopakiem to laska z nie dalekiego wschodu. Ale nawet młode Ukrainki umawiają się z Chadami #kwadratowaszczenaiwzrokzabójcy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smerf napisał:

 

 

Aha czyli mu się nie należy już miłość? Nie ma wyglądu jest troche opóżniy i co z tego? Miłość nie zna barier- podobno.

 

Miałem kiedyś takiego kumpla co wszystkich chorych i brzydkich by skasował z ich egzystencji - przeszkadzali mu nawet na ulicy jak ich widział.  Jak to mówił tło/widoki mu psuli.

Przecież Ciebie nie obchodzi czy znajdzie miłość, Ciebie obchodzi żeby na jego przykładzie pokazać jak wredne i zakłamane są baby. 

Na PODSTAWIE FILMIKU Z OPÓŹNIONYM GOŚCIEM. Ja pier...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf Ale ty pier...lisz. To jakby nakręcili program o trupach albo pedofilach to mam go oglądać chociaż wzbudza we mnie negatywne uczucia obrzydzenia? Co w tym złego, że nie oglądam tego programu? Z dupy retoryka albo nie zrozumiałeś mohego posta. 

 

@Ksanti No hipergamia po ch..ju. Chłop jest lekko opóźniony w kwestii kobiet - to widać gołym okiem. Może i dobry, prosty chłopina, ale poniżej WSZELKICH oczekiwań pań. Wiem, że w twoim idealnym socjalistycznym świecie dostałby 6/10 z urzędu i był szczęśliwy. Ale wtedy kilka pokoleń dalej by były same takie Jarusie. Natura jest brutalna. Po prostu niektórym mężczyznom nie jest i nie będzie dane obcować z kobietami. Szkoda, ale tak jest i będzie i żaden powrót do epoki kamienia łupanego, zalew rynku Azjatkami czy decyfryzacja tego nie zmieni. Hipergamia nie ma tu nic do rzeczy bo z pustego i Salomon nie naleje. Więc bierzcie lekcję z tego programu, spójrzcie w lustro i doceńcie jaki macie potencjał. Skończcie płakać i szlifujcie swoje mocne strony a nie zwalajcie winy na wszystko dookoła! 

Edytowane przez Tomko
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Nocny Konwojent said:

Przecież Ciebie nie obchodzi czy znajdzie miłość, Ciebie obchodzi żeby na jego przykładzie pokazać jak wredne i zakłamane są baby. 

Na PODSTAWIE FILMIKU Z OPÓŹNIONYM GOŚCIEM. Ja pier...

A co jęsli chodzi mi o te dwie rzeczy?

 

2 minutes ago, Tomko said:

Ale ty pier...lisz. To jakby nakręcili program o trupach albo pedofilach

Twoje porównanie jest powiedzmy nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.