Skocz do zawartości

Czy Jaruś w końcu znajdzie kobiete?


smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, Łabędź said:

Pewnie brak mu przyjaciół, którzy by mu wyjaśnili że większość ma z niego beke.

Ja tam widze że znaczna większość go lajkuje i jest też wiele pozytywnych komentarzy w jego kierunku.

BTW. Wole go oglądać niż np. takiego Dzikiego, Jaruś przynajmniej spokojnie prowadzi swoje audycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, RENGERS said:

Ale Jaruś z tą różą to po bandzie żeś pojechał

Jaruś myśli praktycznie i ekonomicznie, cwana bestia z niego nie bedzie przecież co chwile kwiatów kupował ?  Do tego świeci, w nocy nawet kobita będzie o nim myślała.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tomko napisał:

Szkoda mi tych gości, dlatego nie oglądam tego programu. Nie śmieszy mnie a uważam, że to program prześmiewczy z gości, którzy nie zdają sobie z tego sprawy. To tak jak nabijać się z upośledzonych a to zwykłe, proste chłopaki.

No szkoda, raz jak się obejrzy i pośmieje to spoko ale przy dłuższym oglądaniu, większej liczby odcinków i po poznaniu życia tych bohaterów jest zwyczajnie.. smutno.

Chłopaki nie umieją się wyrazić, ubrać, jedynym sensem przesłaniającym wszelki inne cele w ich życiu jest kobieta. Przykre.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten facet to jest około 1,5/10, widać po nim nawet opóźnienie umysłowe. Gdyby znalazł dziewczynę 2/10 to byłoby osiągnięcie.

Dla porównania przepaść między 10/10:
People_Henry_Cavill_33461.jpg-34e13-1226

.. a nim. Kogo wygląd chcieli ludzie odziedziczyć, czyje mieć wzorce, czyją budowę ciała, genetykę, itd. To jest oczywiste.

 

Jak ktoś by chciał temu panu przyznawać z urzędu co najmniej 5/10, to spadł na głowę. Nie każdy powinien powielać takie geny, po co tworzyć następne kaleki, wręcz na każdym polu życia czy kto by chciał mieć takiego ojca? Co on przekaże, czego nauczy swoje dzieci? Litości.. Androgeniczna czytając coś takiego pewnie załamuje ręce z zażenowania, w tym wypadku słusznie. :D 

 

2 godziny temu, smerf napisał:

Kobiety deklarują się jako dobroduszne niewinne istoty które wierzą w miłość i piękne uczucia.

Błagam, miej litość.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może mu i wyjdzie i doczeka się kobiety, ale kiedy to nastąpi to chyba tylko Bóg czy inna istota to wie.

Co do szukania partnerki znam osobę która przez większość swojego życia szukał kobiety i dopiero gdzieś koło 60 kiedy jakoś od paru lat totalnie zlał temat uganiania się za kobietami w końcu znalazł swoją 2 połówkę czyli samiczkę.

Puki co Jaruś musi nad sobą popracować i zmienić podejście do życia bo inaczej będzie czekał i czekał aż mu się znudzi i pewnie wtedy się doczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy w większym i mniejszym stopniu ofiarami programowania sfeminizowanego świata, Jędruś przy całym swoim opóźniniu tym bardziej nie jest w stanie ogarnąć w jakim świecie żyje, myśli, że jakaś róża mu w czymś pomoże, paradoksalnie w/g mnie Jędruś mógłby wyrwać nawet niezłą łaskę gdyby od małego był zaprogramowany na takiego dresiarskiego BadBoya z nizin społecznych, gdyby od dzieciaka zadawał się w takim BadBoyowym światku, drobnej chuliganki, dealerki, włamy, kradzieże itd, gdyby go przeprogramowac na złego człowieka to kto wie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy go lajkują to albo dla beki, albo z empatii i współczucia, aby się nie poddawał i dalej szukał.

 

Nie ma co się oszukiwać, że kobiety nie patrzą na wygląd, no patrzą. 

 

Facet ze swoim wyglądem, zachowaniem i podejściem, mimo że wydaje się być dobrym człowiekiem to myśle, że długo będzie miał problem znaleźć kogoś. Sam występ w takim ogłoszeniu jak szukanie swojej drugiej połówki jest okazem desperacji (w tym przypadku ktoś zarabia na jego wyglądzie i nieporadności, przyciąga widzów).

 

Oczywiście widziałem podobnych facetów, którzy mieli swoje „laski” (na swoim poziomie) ale reprezentowali nieco inny charakterek niż Jędruś. Ubrani najczęściej w troche ubrudzone jeansy z dziurą, wiejskim tatuażem i łańcuszkiem na szyi, białej bluzce na ramiączka, częściowym brakiem uzębienia z fajem w mordzie i  butelką piwka w tylnej kieszeni, którzy potrafili zdzielić po łbie swoją myszkę bo coś źle zrobiła. Podejście Jędrusia dodatkowo utrudnia mu znalezienie kobiety i jest na gorszej pozycji niż opisywany wyżej Rysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Wypas said:
9 hours ago, Leniwiec said:

każda potwora znajdzie swojego amatora.

Zauważmy, jak precyzyjnie to przysłowie jest sformułowane - każda potwora, tak, znajdzie, ale czy to działa w drugą stronę? Niby takie wieśniaki- ciemniaki- cebulaki, a zasadę hipergamii kobiet czy tam hipogamii mężczyzn znali. 

Tu akurat o hipogamię mężczyzn chodzi, bo co w tym powiedzeniu jest o zachowaniu kobiet to ja nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wrotycz napisał:

Tu akurat o hipogamię mężczyzn chodzi, bo co w tym powiedzeniu jest o zachowaniu kobiet to ja nie wiem.

 

Wg mnie to jest trochę powiązane. Gdyby kobiety nie były hipergamiczne mężczyźni nie musieliby by być az tak hipogamiczni. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Wiązanie się przez mężczyzn z partnerkami o niższym statusie (w powiedzonku ludowym chyba raczej chodzi o związek) jest wynikiem konieczności, a nie upodobania mężczyzn. Gdyby facet "5" miał swobodny dostęp do kobiet "7" wzwyż, szansę kobiet "3" i niżej byłyby gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2020 o 14:27, Nocny Konwojent napisał:

Jeśli będzie celował na poziomie swoich możliwości to w końcu znajdzie, jak mu się będzie marzyła nawet nie księżniczka ale taka od 5/10 w górę, to nie.

Nie ma szans kobiety z jego poziomu czyli dna celują o dwa poziomy wyżej od niego, gościa nawet nie da się uświadomić co do jego sytuacji bo tego nie zrozumie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.01.2020 o 15:17, Tomko napisał:

Mam świadomość, że w Afryce umierają z braku wody. To mam tam jechać i oglądać? 

Chcącemu nie dzieje się krzywda :) Kiedyś, gdzieś widziałem dokument, jak Europejczycy uczyli mieszkańców czarnego lądu rolnictwa, zakładanie pól uprawnych itp., by później zebrać plony i mieć co żreć... I wiesz co? Powiedzieli że to bez sensu, bo przyjdą słonie(prawdopodobnie o nie chodziło) i z upraw nic nie zostanie. Lepiej nie jeść lub żyć z darów.

 

A wracając do tematu, to zauważyłem u Jarusia progres na przestrzeni tych kilku lat, tak jakby bardziej świadomy życiowo i w kwestii relacji M-K.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurła, jest rozwój sytuacji!!! W ogóle jaki ucieszony.

Jakby co odpaliłem ten kanał przez @Quo Vadis? lol.

Poznał Ukrainkę z Warszawy i podobno ta nie jest szelmą tylko

"ona fajna, legancka, wpadła mi w oko i zamierzam się do niej pojechać tak o" - najlepsza recenzja 

Ciekawe jakiej aparycji wyrwał laskę. Interesujące zjawisko z tymi dziewczynami ze Wschodu.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i da się !?!. A wy stulejarze dalej w samotności fapujecie? :). 

8 minut temu, Ksanti napisał:

Ciekawe jakiej aparycji wyrwał laskę.

Jeszcze szczena wyjedzie ze zdziwienia:). Może być różnie bo dla takiej Ukrainki to jest to chodząca okazja na złapanie paszportu UE :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.01.2020 o 14:27, Wypas napisał:

@leto akurat ten kit o nieliczeniu się wyglądu to ja słucham jak zdartej płyty od większości  nowopoznanych z którymi ten temat poruszę. Prawdę trzeba z nich wyciągać jak psu smakowity kawałek wołowiny z pyska, nie tylko zresztą w tej kwestii. 

Ja wszedłem w relację z nowo poznaną samotną mamusią i usłyszałem że nie ma dzisiaj dobrych mężczyzn. Jak mi pokazała zdjęcie synka na rękach tatusia i jej czyli rodzinne, to kryminałem od kolesia pachnie na kilometr. No ale nie ma dobrych mezczyzn jej zdaniem.

W dniu 17.01.2020 o 16:17, Messer napisał:

Przecież ten facet to jest około 1,5/10, widać po nim nawet opóźnienie umysłowe. Gdyby znalazł dziewczynę 2/10 to byłoby osiągnięcie.

Dla porównania przepaść między 10/10:
People_Henry_Cavill_33461.jpg-34e13-1226

.. a nim. Kogo wygląd chcieli ludzie odziedziczyć, czyje mieć wzorce, czyją budowę ciała, genetykę, itd. To jest oczywiste.

 

Jak ktoś by chciał temu panu przyznawać z urzędu co najmniej 5/10, to spadł na głowę. Nie każdy powinien powielać takie geny, po co tworzyć następne kaleki, wręcz na każdym polu życia czy kto by chciał mieć takiego ojca? Co on przekaże, czego nauczy swoje dzieci? Litości.. Androgeniczna czytając coś takiego pewnie załamuje ręce z zażenowania, w tym wypadku słusznie. :D 

Z Henrym Caville'em to nawet ja bym się kurwa przespał, a co dopiero kobiety ???

W dniu 17.01.2020 o 14:27, Wypas napisał:

Niby takie wieśniaki- ciemniaki- cebulaki, a zasadę hipergamii kobiet czy tam hipogamii mężczyzn znali. 

Ludzie obserwowali pewne zjawiska i kondensowali je do formy przysłowia. Zauwazali ze mezczyznom podoba sie wiecej kobiet niz na odwrot, ale nie wiedzieli ze to skutek hipergami, nawet dzisiaj spytaj kogokolwiek nawet kobiete (tej ktora to nosi w głowie) to max 1/10 osob bedzie miała pojęcie czym to jest.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.