Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Androgeniczna napisał:

Już nie raz pisałam ze dla mnie mężczyzna który sie nie szanuje i idzie z kimkolwiek do łóżka jest na takim samym poziomie co rozwiązła kobieta.

Za to musi włożyć niewspółmiernie więcej wysiłku i zaangażowania od kobiety aby mu się to udawało.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że należy rozdzielić dwie sprawy.

 

Jedna to to, że mężczyźni zawsze mieli, mają i będą mieli bardziej pod górkę jeśli chodzi o dostęp do kobiet, niż odwrotnie. Ma to podłoże biologiczne. Prawo Briffaulta, różnica ryzyka związanego z posiadaniem potomstwa między płciami i takie tam.

 

Druga to to, że ludzie mają różne poziomy libido i różne poziomy potrzeby przeżywania przygód. Z moich obserwacji wynika, że ten rozstrzał istnieje tak samo u mężczyzn, jak u kobiet.

 

Nie ma wg mnie nic inherentnie złego w tym, że ktoś ma potrzebę urozmaiceń, przeżywania przygód z wieloma partnerami itd - więc tutaj nie zgodzę się z @Androgeniczna. Nie musi to mieć nic wspólnego z tym, czy ktoś się szanuje, czy nie. Oczywiście są przypadki patologiczne, gdzie ktoś dla swojego dobrego samopoczucia potrzebuje kolejnych partnerów, że w ten sposób sobie coś udowadnia, leczy kompleksy, ale nie jest tak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicy(?) walczą jak mogą.

Jak się kobieta jak to mówią "puszcza" to nie jest dziwką tylko to lubi i ma możliwość "tak samo" jak facet co rucha - ten to musi być chadem lub badboyem w porównaniu do kobiety która nie może być po prostu bardzo brzydka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem rozwiązły bo miałem inne zajęcia i zainteresowania niż rówieśnicy i rówieśniczki.

Dlatego jeśli już to zdecydowanie wolałbym trafić na kobietę z jak najmniejszym przebiegiem.

Może i ktoś lubi jak kobieta ma przebieg jak autobus 10 letni którzy dzień w dzień jeździł i ludzi woził i w końcu poszedł na remont bo silnik padł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Androgeniczna said:

uprawiać seks z jakąś puszczalska

Doceniam, że w równym stopniu jedziesz po obydwu płciach w tym temacie, ale naprawdę, mogłabyś sobie darować takiego rodzaju stygmatyzację. Nic o tych ludziach nie wiesz, jedyne, na czym opierasz swoje opinie, to zapewne wytworzone przez coś/kogoś w Twojej głowie stereotypy i garść przypadków, które mogłaś sama zaobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

Doceniam, że w równym stopniu jedziesz po obydwu płciach w tym temacie, ale naprawdę, mogłabyś sobie darować takiego rodzaju stygmatyzację. Nic o tych ludziach nie wiesz, jedyne, na czym opierasz swoje opinie, to zapewne wytworzone przez coś/kogoś w Twojej głowie stereotypy i garść przypadków, które mogłaś sama zaobserwować.

A uwazasz ze z kim seks uprawiaja tacy  mężczyźni? Jedynie z puszczalskimi. Dziewic nie biorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Androgeniczna said:

A uwazasz ze z kim seks uprawiaja tacy  mężczyźni? Jedynie z puszczalskimi. Dziewic nie biorą

Co to znaczy "puszczalska"? Kobieta, która lubi uprawiać seks? Serio, każda taka jest dla Ciebie "puszczalska"? Poza tym wiesz... dziewica to też może być "puszczalska", tylko że dopiero na początku swojej "kariery".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Kobieta, która lubi uprawiać seks? Serio, każda taka jest dla Ciebie "puszczalska"?

Puszczalska to taka która uprawia seks z kimkolwiek, jeznorazowo, czasem w dłuższym związku ale opartym tylko na seksie. Czesto zmienia partnerów.

Nie mówię o osobach lubiących seks. Sama lubie i chyba kazdy lubi wiec jest to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Androgeniczna said:

taka która uprawia seks z kimkolwiek

Nikt normalny nie uprawia seksu z kimkolwiek. No dobra, może jakiś incel, jak ma szansę "zaliczyć" po raz pierwszy w życiu, to nie będzie wybrzydzał :D

5 minutes ago, Androgeniczna said:

czasem w dłuższym związku ale opartym tylko na seksie

W jaki sposób chociażby to ma się wiązać z brakiem szacunku do siebie? Jest to po prostu preferencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Androgeniczna said:

To moja opinia. Ty możesz mieć inna.

To nie jest opinia, ale ocena pewnych cech ludzi. Pozostaje pytanie, na jakiej podstawie tą ocenę opierasz? Robiłaś jakieś badania? Czytałaś chociażby jakieś prace naukowe, gdzie to jest udowodnione?

 

To tak samo, jak powiedzieć: blondyni są głupsi niż bruneci. To nie jest opinia, tylko pewna hipoteza. Taka dość daleko idąca hipoteza. Wypadałoby ją jakoś uzasadnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Still napisał:

Nie wiem czemu, ale bardzo przekonuje mnie ten tekst!

Mnie też i to prawda znana od wieków. Większość kobiet wystarczy, że rozłoży nogi i ma seks. Mężczyźnie samo rozłożenie nóg, w 99% przypadków nie wystarczy. 

Dlatego rozwiązłych kobiet nikt normalny nie szanuje. Rozwiązłych mężczyzn, większość podziwia. ;)

 

PS @Still Jak śmiałeś skraść atencję @Androgeniczna, w rozkręcaniu takich wątków. Zobacz jak się już tutaj produkuje. :lol:

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Co do za przyjemność dla kobiety mieć faceta, który żadnej szparze nie przepuści? To jakby ktoś Ci próbował sprzedać poobgryzane, obślinione, nadgnite jabłko, i przekonywał, że to rarytas. Fuj?

 

Dla mnie mężczyzna posiadający mniej niż 2-3 partnerki seksualne w życiu (przy założeniu, że ze wszystkimi był w związku. Żadnego fwb ani chodzenia na prostytutki) jest już do odstrzału.

Edytowane przez MotherOfCats
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MotherOfCats napisał:

Dla mnie mężczyzna posiadający mniej niż 2-3 partnerki seksualne w życiu (przy założeniu, że ze wszystkimi był w związku. Żadnego fwb ani chodzenia na prostytutki) jest już do odstrzału.

O kurwa. Nie czaje. Czyli taki co ma wiele odpada i taki co miał jedną też odpada. Logika kobiet...

Edytowane przez hogen
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.