Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, catwoman napisał:

Dla dociekliwych - "około 50"

50 nie miałem, ale bliżej mi do 40tki... I masz rację, że gdy mowimy taką ilość parterek, do osoby z którą się spotykamy, zniechęcamy! Dlatego zawsze mówię dyplomatycznie, iż mam doświadczenie. Aczkolwiek badania wskazane raz na rok czy dwa lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

To jeszcze gorzej bo wkłada wysiłek zeby nie miec szacunku do siebie i uprawiać seks z jakąś puszczalska

A co Ty tam kurwa wiesz, nigdy nie byłaś mężczyzną, nie masz pojęcia jak to jest walczyć z pożądaniem cały czas gdy testosteron Cię pcha do przodu, sama możesz sobie wygasić pożądanie i tak seksu Ci nie trzeba dodatkowo go możesz mieć na pstryk. Mężczyźni potrzebują go dużo a mają mały dostęp, ale Ty nie rozumiesz bo wszystko bierzesz pod siebie, że Ty chcesz takiego co się szanuje, mężczyzna który się szanuje nie rucha wcale, mam już dosyć tych Twoich mądrości. Wielka mądralińska co w dupie była i gówno widziała, klapy ma na oczach i gucio wie o tym co w męskiej duszy gra i z czym się musi mierzyć. Patton dawaj mi warna, zasłużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Turop napisał:

Liczba mnoga hehe, a z kąd pewność, że mówią prawdę? :D:D 

Znam ich długo. Wiem jak żyją.

Twoim zdaniem wszyscy kłamią?

3 minuty temu, ZortlayPL napisał:

A co Ty tam kurwa wiesz, nigdy nie byłaś mężczyzną, nie masz pojęcia jak to jest walczyć z pożądaniem cały czas gdy testosteron Cię pcha do przodu, sama możesz sobie wygasić

Doceniam tych którzy umieją sie powstrzymać.

4 minuty temu, ZortlayPL napisał:

tak seksu Ci nie trzeba

Nie znasz kobiet skoro uważasz ze nam seksu nie trzeba

4 minuty temu, ZortlayPL napisał:

Ty chcesz takiego co się szanuje, mężczyzna który się szanuje nie rucha wcale,

Mój partner sie szanuje a uprawia seks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Już nie raz pisałam ze dla mnie mężczyzna który sie nie szanuje i idzie z kimkolwiek do łóżka jest na takim samym poziomie co rozwiązła kobieta.

Słusznie, nie powinno się seksić z kimkolwiek.

Bezzębne siedemdziesiątki odpadają od razu.

Jakieś tam kryteria przyzwoitości trzeba mieć.?

Co nie?

 

Ale z drugiej strony podobno super lody są, gdy zębów brak.

?;)

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Znam ich długo. Wiem jak żyją.

Twoim zdaniem wszyscy kłamią?

Dlaczego sugerujesz , że moim zdaniem wszyscy kłamią? Czy gdzieś o tym wspomniałem? Manipulacja z twojej strony, przerzucenie winy na moją stronę, stwierdziłem, że czegoś może do końca nie jesteś w stanie stwierdzić i chcesz mi wmówić jakiś dziwny pogląd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Nie znasz kobiet skoro uważasz ze nam seksu nie trzeba

6 minut temu, ZortlayPL napisał:

Ty chcesz takiego co się szanuje, mężczyzna który się szanuje nie rucha wcale,

Mój partner sie szanuje a uprawia seks

Napisałem że az tak seksu Ci nie trzeba, jak facetom, a to zmienia postac rzeczy, naucz się czytać ze zrozumieniem. A Ty i ten Twoj partner to jestescie oboje ewenementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

 

Doceniam tych którzy umieją sie powstrzymać.

Niby można się powstrzymywać, tylko po co? 

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Mój partner sie szanuje a uprawia seks

Można też uprawiać seks z wieloma osobami i przy tym się szanować ??‍♀️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ZortlayPL napisał:

az tak seksu Ci nie trzeba, jak facetom, 

Czy ja wiem? Mój partner jest starszy i czasem po pracy jest zmęczony. Ma mniejsze potrzeby niż ja

3 minuty temu, Ewka napisał:

Niby można się powstrzymywać, tylko po co

Żeby nie nabijać sobie partnerów seksualnych.

4 minuty temu, Ewka napisał:

Można też uprawiać seks z wieloma osobami i przy tym się szanować ??‍♀️

Dla mnie to wyklucza szanowanie się

4 minuty temu, Brat Jan napisał:

Jeszcze nie spotkałem takiego, żeby na trzeźwo leciał na każdą chętną

Mało w życiu widziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MotherOfCats napisał:

Hoho, ktoś tu chyba chciałby być jasnowidzem, ale zatrzymał się na poziomie Wróżbity Macieja.

 

   Tylko tyle? Rozczarowałem się, a gdzie reszta mojego postu i komentarz? Proszę Cię, nie odpuszczaj pola.?

Daj chociaż lajka.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłam, że z rozwiązłością u kobiet jest trochę jak z piciem u mężczyzn:

Mało bystra osóbka z nizin społecznych: pijok i puszczalska

Wykształcona, zadbana persona: smakosz alkoholowy i świadoma swojej seksualności pani

 

Mi tam w ogóle u kobiet/mężczyzn nie przeszkadza, kto z kim śpi i w jakich konfiguracjach. Wiem tylko, że wszyscy się czepili tej seksualności kobiet... no bo jak to.... natchnienie poetów ciągnie druta, no jak to tak.

Ech słodka hipokryzjo - dziwka kiedy daje, święta kiedy zajdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MotherOfCats napisał:

Chodziło mi o więcej niż 2-3 partnerki seksualne. Przepraszam. Mężczyźni bez doświadczenia są jak najbardziej ok.

JPRLE..

 

SIOSTRA ażżż tak w stanie łownym jesteś???

 

RużaNE tu z nas dziwoloooongii siedzą.

 

JEDYNIE "stołowanie się w śmietniku"  ma podobną moc jak twoje pragnienie na Księcima 'zBańki'.

 

BRACIE @Still no brawo, kijażeeek prosto w komnaty naszych KRÓLOWYCH.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Meitner said:

Ładnie w tym wątku widać jak niektórzy przeorani "samcy" z przebiegiem jak stary Passat próbują wyśmiać drugą stronę bo nie mogą pogodzić się z faktem, że dla normalnych kobiet z wartościami ich rozklekotany na dziwkach penis jest obrzydliwy.

To tyczy się każdego mężczyzny niezależnie od wyglądu ale pewnie zaraz ktoś mi napisze, że HEHE PO CHADZIE TO BYŚ SKAKAŁA. 

Na nic wam takie personalne wycieczki, sumienia nie uciszycie ;)

Lajki mi się na dziś skończyły, chcialem tylko napisać że mocno szanuję pióro, ironia cięta jak plasterki szynki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Still napisze Ci tak. To prawda w 80% kobieta dziś nawet przeciętna jak lubi dawać dupki będzie miała stado adorator. Przeciętny facet bez hajsu nie będzie miał nawet 30% tego co kobieta. Następna rzecz kobieta sypiając z facetem często widzi korzyści inne niż sam facet ( majątek, kasa, pozycja ). Natomiast faceci są wzrokowcami śpią z daną kobietą bo jest ładna.

 

Natomiast zgadzam się dużo łatwiej jest być dziwką jeśli chodzi o kobiety. Natomiast bądźmy też nieco obiektywni. Jak facet daje chuja byle komu to jest na takim samym poziomie. Amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MotherOfCats Co do Twojej wypowiedzi na temat 2-3 prawda taka, że ostatnio swojej DRUGIEJ partnerce mimo 28 wiosenek na karku powiedziałem, że jest 5. O dziwo była bardzo tym nakręcona. Po dłuższym czasie zapytałem czemu się pytała a ona mi odpowiedziała " jakbyś miał tylko jedną to znaczy, że coś z Tobą nie tak i bym się z Tobą nie spotykała" ot to kobieca filozofia. Nie żałuje tej pierwszej bo dzięki niej tu się znalazłem ogarnąłem łeb. Druga poszła na drugiej randce a nie chodzenie za rączkę pół roku odwożenie przywożenie chuj wie co a później nie wiem co czuje. Prawda taka, że dla dziewicy może to być fajne ale dla kobiety z jakimś większym przelotem taki facet nawet jak będzie ogarnięty to i tak go spuści w kanał bo miał mało albo wcale a znam takich i sam należałem do tej grupy. Teraz mam to w dupie.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Still said:

Wsadzam badylka w mrowisko ;) Polecą zapewne pomyje w moją stronę :) Coż, każdy swój krzyż nosi :D 

I pomyśleć że zapisałem dziś rano to zdjęcie z Face... aby pokazać kobiecie bo też chciałem się podrażnić wieczorem ?

 

Moim zdaniem wielu kobietom nie przeszkadza że mężczyzna ma doświadczenie. Ale liczbę zawsze trzymam dla siebie i nigdy nie zdradzam.

4 hours ago, Androgeniczna said:

Już nie raz pisałam ze dla mnie mężczyzna który sie nie szanuje i idzie z kimkolwiek do łóżka jest na takim samym poziomie co rozwiązła kobieta.

Meżczyzna nie bierze byle "czego" gwiazdo on poluje i wybiera

4 hours ago, Androgeniczna said:

To jeszcze gorzej bo wkłada wysiłek zeby nie miec szacunku do siebie i uprawiać seks z jakąś puszczalska

 Tu nie trzeba wkładać wysiłku. Wsród płci pięknej są również takie desperatki (sfałszowane zdjęcia na profilu,wyłącznie zdjęcia twarzy) że zapraszają nawet na 1 randce do siebie, mówiąc wprost.
Gdy kobieta nie wyślę mi aktualnych zdjęć całej sylwetki to nie rozmawiam dalej ( a ile jest oburzonych kobiet :D że mężczyna ma wymagania- śmiech na sali)
 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna uważałem, że nie warto rozwijać skill ruchacza gdy się planuje życie rodzinne w przyszłości.  A co do mema jest w nim sporo prawdy i nie ma co się oburzać.

A to czy ktoś posiada ten skill niesie za sobą zarówno +/-. Wcześniej uważałem, że jest więcej plusów z nie bycia ruchaczem. Dziś ,że to sprawa dyskusyjna do rozważenia indywidualnie względem potrzeb i planów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.