Skocz do zawartości

Dałem się sprowokować


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, adamwuss napisał:

opiszę wam wczorajszą sytuacje, napiszcie co wy o tym sądzicie.

O tak to wygląda:

main-qimg-c7da9427f456e75630c955e387e148

 

a Ty żyjesz w świecie, w którym na tym zdjęciu to nie są czerwone flagi, tylko "inne niż wszystkie".

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Akadyjczyk napisał:

Nie uważasz że obaj są z "szemranego środowiska" i obaj pachną patolą?  Mają po 21 lat i już razem mieszkają? Ja żyje chyba w innym świecie.... :(

Ja pierdole, człowieku, nie jestem jedyny wśród moich znajomych, którzy mieszkają razem Ja studiuję.  a zanjomi na studiach w moim wieku mają juz dzieci. Nie mówię, że to jest dobre, ale nie wyrózniam się pod tym względem od innych. Ona ma w Marcu 22 lata. Nalegała na to, żebyśmy zamieszkali razem, to się zgodziłem. Teraz żałuję. Bo fajnie było w domu rodzinnym. I albo teraz do niego wrócę (pewnie tak będzie), albo znajde Sobie inne mieszkanie. 

 

 

37 minut temu, Brat Jan napisał:

Rozpracowuje Twoją psychikę.

Za jakiś czas będzie mogła sterować Tobą jak treser pieskiem.

Na razie się nie dajesz jeszcze sądząc po reakcji na akcję z sąsiadką, ale "gotowanie żaby" zrobi swoje.

Ok

19 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

O tak to wygląda:

main-qimg-c7da9427f456e75630c955e387e148

 

a Ty żyjesz w świecie, w którym na tym zdjęciu to nie są czerwone flagi, tylko "inne niż wszystkie".

Skąd Ty niby wiesz gdzie ja żyje. Mam Swoje zdanie i chciałem je tutaj potwierdzić.

9 minut temu, tomekbat napisał:

Japierdole. Ona odstawia tak teraz jako 20 latka, a jeszcze chce od Ciebie ślubu i dzieci. 

To jest własnie ciekawe

5 minut temu, wrotycz napisał:

Inna niż wszystkie...

 

1fcf34676601cf940e2be9f8e632331b.jpg

 

Sorry, zapomniałem zaznaczyć, która jest moja i teraz jestem w kropce.

 

Czy ja powiedziałem, że jest inna niż wszystkie? Napisałem, że kiedyś była okej. Czytałem ksiązki Marka i wiem jakie mechanizmy działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nerwuj się.

Tak samo jej jak i twoja wina. Masz niepowtarzalną okazję się nauczyć walczyć o swoje i nie dać się kontrolować innej osobie, w tym wypadku kobiecie.

Nie umiesz ustalić zasad, to się naucz. Albo masz zasady albo ich nie masz. Jeśli "dla niej" je zmieniasz albo ich nie szanujesz, to nie szanujesz siebie a paradoksalnie ona nie chce żebyś się jej dał bo wtedy cię zostawi albo wyjdzie za ciebie a potem będzie tylko gorzej.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dyletant napisał:

Dzięki za odpowiedź. Więc nie ma sensu ci pomagać skoro ty i tak zrobisz swoje.

Nie wiem w jaki sposób mi pomagasz, pytając czy "Interesuje Cię nasze zdanie?" 

 

Masz tutaj błąd logiczny, bo wcześniej napisałem, że chce poznać wasze zdanie na ten temat. 

1 minutę temu, wrotycz napisał:

Nie nerwuj się.

Tak samo jej jak i twoja wina. Masz niepowtarzalną okazję się nauczyć walczyć o swoje i nie dać się kontrolować innej osobie, w tym wypadku kobiecie.

Nie umiesz ustalić zasad, to się naucz. Albo masz zasady albo ich nie masz. Jeśli "dla niej" je zmieniasz albo ich nie szanujesz, to nie szanujesz siebie a paradoksalnie ona nie chce żebyś się jej dał bo wtedy cię zostawi albo wyjdzie za ciebie a potem będzie tylko gorzej.

 

Masz zdecydowaną rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, StatusQuo napisał:

Jeśli się naprawdę przestraszy, to może zacząć Ci robić mega chore jazdy

Haha no już biorę popkorn.

Skakanie na drzwi, zamykanie drzwi, wyrzucanie kluczy, szarpanki, gryzienie, rzucanie rzeczami o podłogę, szarpanie z walizkami, "nigdzie nie wyjdziesz, tak dobrze nam razem."

 

 

Odjechałem trochę. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamwuss

 

Niech wygina do Drawska, cytując klasyka :)

A tak na poważnie, to rozstanie się z nią, choćby na próbę, by zobaczyć jak zareaguje, byłoby bardzo korzystne dla Ciebie. Pokażesz jej że nie jesteś do niej przywiązany, że masz inne opcje, inne dziewczyny. Jeśli jej na Tobie zależy, to się ogarnie i będziesz miał większy, decydujący wpływ na relację. A jeśli nie, to trudno. Znajdziesz sobie inną. Tak czy inaczej, możesz tylko zyskać.

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamwuss napisał:

Nic z tych rzeczy. Nie ukrywam wiele mi pomogła, prowadziłem przez chwilę firmę, to mnie wspierała oraz mi pomagała. Było wiele takich sytuacji. 

No i to znaczy że masz sobie qtasa odciąć i dać jej w pudełeczku z kokardką w prezencie? Myśl raczej że ci pomogła bo jesteś najlepszy i zajebisty, JESTEŚ TEGO WARTY! 

Bronisz się przed każdym kto chce zrobić ci krzywdę! Myśl o sobie! Zdrowy egoizm! Nie wolno dać siebie nazywać ciotą itp. Kim ona jest by cię tak nazywać? 

Poza tym jak cię wspierała? Słowem? Słowem to i ja potrafię już mydlić ludziom XD jeżeli wyłożyła by 500 tyś złotych na firmę to wtedy by ci pomogła. Zrobienie herbatki albo kawki po pracy się nie liczy... albo zrobienie ci loda po ciężkim dniu to też nie przysługa bo ona tez ma z tego frajdę XD

Dobra napisz jak cię wspierała z tą firmą bo jestem ciekawy. Ja poznałem sporo ludzi od których np. długopis pożyczyłem a oni w ramach wyrównania rachunków chcieli bym im pomagał szafe na 10 piętro wnosić. XD

Poza tym, wewnętrznie NIGDY NIE CZUJCIE SIĘ WINNI. Wzbudzanie przez kobiety poczucia winy to najgorsze co może być. Ja sam często zaczynam być bezwstydny i o dziwo w 90 proc. przypadków kobieta się nie obraża, nie ma pretensji itp. Kobiety to robią specjalnie żeby zobaczyć czy nie jesteś dupa. Nawet dla rozrywki. NIE MOŻESZ DAWAĆ SIĘ ZAWSTYDZAĆ!! Co ty jakieś małe dzidzi? Czy dorosły mężczyzna?

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że trafiłeś na psychopatkę i masz przejebane.

Ja bym też ją nagrywał i poza tym kazał bym się jej zgłosić na terapie gdyż jej wali w dekiel i jeśli tego nie zrobi to będziesz zmuszony zakończyć znajomość.

Masz wyjście, albo ją zagonisz na leczenie, albo zakończysz tą znajomość lub będziesz miał przejebane jak będziesz się jej stawiał to cię pomówi i udupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nagrywanie sąsiadek, awantury jak u patologii - co to jest za kobieta w ogóle ??

 

Obawiam się, że też powinieneś ją dyskretnie nagrać - jak jej puszczają nerwy, wygaduje coś o biciu sąsiadek, a Ty spokojnie i z godnością odmawiasz tego.

 

To tak dla bezpieczeństwa na przyszłość. Jakbyś sam został o coś oskarżony.

 

No i przygotuj sobie poduszkę do wyprowadzki - i rozstania. W tajemnicy.

 

Nie daj się urobić na "drugie szanse" - gdyż Twoja dziewczyna jest po prostu pierdolnięta, albo pozwoliłeś jej się rozbestwić jak jakiejś smarkuli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adamwuss napisał:

Nie ukrywam wiele mi pomogła, prowadziłem przez chwilę firmę, to mnie wspierała oraz mi pomagała. Było wiele takich sytuacji. 

Pamiętaj, że kobieta nigdy nic nie robi bezinteresownie, wystko dla kobiety jest inwestycja, szczególnie seks w wersji Demo jako wabik na potencjalnego Beciaka, ciesz się, że nie złapała Cię na dziecko - byś sobie przejebal życie chłopaku. Nic nie jesteś jej winny, kobiety dobrze wiedzą co robią i jak inwestują, zalecam Ci pełna i szybka ewakuację! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2020 o 18:14, Imbryk napisał:

Skakanie na drzwi, zamykanie drzwi, wyrzucanie kluczy, szarpanki, gryzienie, rzucanie rzeczami o podłogę, szarpanie z walizkami, "nigdzie nie wyjdziesz, tak dobrze nam razem."

 

Były już takie akcje opisywane na forum ?

Jeśli tak to gdzie je znajdę, jak pamiętacie tytuły to bardzo bym prosił o podanie.

Edytowane przez mati248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/18/2020 at 1:34 PM, adamwuss said:

Dodam również, że tak tydzień temu nazwała mnie ciotą, a potem mnie niby za to przepraszała. Chyba chciała sprawdzić, czy mnie to bolało.

I co z tym zrobiłeś ? To jest zachowanie bety. 

On 1/18/2020 at 1:34 PM, adamwuss said:

Podsumowując, chce żebyście wiedzieli, że wydaje mi się, że nie zachowuje się jak samiec beta, zazwyczaj jest po mojemu. To ja o wszystkim decyduje w domu i po za nim

Przeczytaj powyższe i teraz wiesz gdzie jesteś. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie powinieneś twardo powiedzieć żeby zabierał swoje rzeczy bo jestes zmęczony jej zachowaniem i niech przemysli, bo chyba tego u niej brakuje i milcz, nie odzywaj się, sama poczuje jak to jest nie mieć Ciebie i albo dotrze coś do łba albo nie, możesz tylko zyskać, nie stracić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 19.01.2020 o 21:46, mati248 napisał:

Były już takie akcje opisywane na forum ?

 

Pewnie w starych tematach znajdzie się tego typu informacje trzeba by było poszperać mnie akurat też to zainteresowało.

Co do samych akcji to jest to standard w zachowaniu kobiet dlatego gdy kobieta rzuca się na drzwi lub je zamyka, mówi, że

nie wyjdziesz i przy tym bluzga, grozi i rzuca rzeczami to trzeba nagrywać by mieć dowód.

Nie można się przy tym dodatkowo dać sprowokować bo ona tylko na to czeka.

W ostateczności można powiedzieć coś w stylu nie rób scen to już koniec, mam dość tego chlewu emocjonalnego, 

jesteś płytką, niedojrzałą gówniarą.

Kobiety chcą mieć kontrolę i władzę nad mężczyznami dlatego rozstajesz się bez scen z godnością najlepiej z szelmowskim uśmiechem

życząc jej wszystkiego dobrego.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.