Skocz do zawartości

Kobiety, kobiety, kobiety...


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w życiu wiele, wiele kobiet i wcale nie myślę o kolejnej. Moim wielkim, ogromnym marzeniem jest natomiast latanie. Od dziecka miałem dreszcze jak słuchałem opowieści o Dedalu, który latami obserwował ptaki aby wreszcie skonstruować skrzydła dla siebie i swojego syna Ikara i wzlecieć ponad ziemię hen wysoko... Często wyobrażam sobie widok z jego oczu kiedy wzbija się z własnego podwórka, przelatuje nad okolicznymi domkami i wylatuje na wielkie, otwarte morze. W przeciwieństwie do bohaterów legendy nie chodzi mi jednak o transport z punktu A do punktu B. Nie ukrywam, że pociąga mnie lot sam w sobie. Wolny, nieskrępowany ruch ramion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, goryl napisał:

Moim wielkim, ogromnym marzeniem jest natomiast latanie. Od dziecka miałem dreszcze jak słuchałem opowieści o Dedalu, który latami obserwował ptaki aby wreszcie skonstruować skrzydła dla siebie i swojego syna Ikara i wzlecieć ponad ziemię hen wysoko... Często wyobrażam sobie widok z jego oczu kiedy wzbija się z własnego podwórka, przelatuje nad okolicznymi domkami i wylatuje na wielkie, otwarte morze.

Zmień lekarza albo tabletki ?

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Still said:

Zmień lekarza albo tabletki ?

A tu się nie zgodzę. Warto mieć marzenia, nawet takie z czapy. Jam mam np marzenie żeby wejść zimą na K2. Wiadomo, na 99,999999% się nie spełni, więc nie będę nawet próbował. Ale mam takie marzenie i uj ;) Czasem sobie o tym myślę w łóżku, jak nie mogę zasnąć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas snu zdarzyło mi się odlecieć w przestrzeń czy naparzać z Messerschmittami.

Jednakże nigdy nie zapomnę, gdy szybując tuż nad ziemią przydzwoniłem z pełną prędkością w słupek gazowy, lądując w strumieniu z uczuciem: "chyba powinienem zginąć" :P

Nie da się tak zrobić w rzeczywistości, pozostają tylko sny (może to i dobrze) ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goryl

Mnie też Ikar inspiruje, wspaniała historia daje mi dreszczyk emocji i bardzo pozytywne emocje generalnie bo nawet jak zginął to próbował sięgnąć po marzenia, coś wspaniałego. Najbardziej lubię ten obrazek o i ten gdzie sięga słońca też fajny :) 

 

Ikar.jpgimages?q=tbn:ANd9GcSOUAOrAm9JYq13AFzQcX1

 

Swoją drogą mam te obrazki na tapecie, jako przypominajki :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lataniu wcale nie trzeba tylko śnić. Można latać w tandemach jak brat @pillsxp albo zrobić samemu kurs, kupić lub wypożyczyć sprzęt i samemu latać.

 

Ja na ten przykład zrobiłem kurs na paralotnie będąc na studiach dziennych i dorywczo pracując. Wziąłem niewielki debet bankowy, który spłaciłem w ciągu roku. Rok później szarpałem alpejskie chmury. Jak się naprawdę chce to można. No chyba, że chce się tylko marzyć to spoko, też można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

To nie zwalnia, od poprawnej pisowni.

Dobrze napisał. Przed albo nie stawia się przecinka chyba, że występuje powtórzenie. Natomiast ty zrobiłeś błąd w tym zdaniu stawiając przecinek. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.