Skocz do zawartości

Co z tymi kobietami nie tak?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jakiś czas temu dyskutowałem z kumplami, że coś z tymi kobietami nie w porządku. Pożaliłem się trochę, że w polskich kobietach bardzo mało serdeczności a bardzo dużo od jadu po sam nietakt. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że zagranicą dziewczyna potrafi mnie przepuścić do kasy, jak mam mało zakupów, podziękować nawiązując kontakt wzrokowy i uśmiechając się (wymuszone czy nie, ale dla mnie liczy się fakt). A nasze polskie witaminy?

I tak: 

-prędzej kobieta się wepchnie w kolejkę niż facet,

-prędzej kobieta nie przepuści niż facet,

-do busa wyścig kto pierwszy. Oczywiście z kobietą,

-przepuścisz, nawet nie podziękuje (już nie praktykuje odkąd wyleczyłem się z białorycerstwa),

-traktowanie z wyższością bo mam waginę i jestem kobietą,

-roszczenie sobie prawa do posiadania jedynej racji,

-konfliktowość i...

-nieumiejętność rozwiązywania tych konfliktów.

 

No to się pożaliłem trochę...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce żyjemy amerykańskim snem. Smartfonami z logiem jabłka, życiem na wypasie, apartamentami i lotami w kosmos. Ten sen się udziela. Kobietom najbardziej. I to tak strasznie czuć, kiedy przyjedzie kolega z Hiszpanii czy Holandii, kiedy instynkt kobiecy sprawia, aby ciągnąć w jego stronę. Po prawdzie - jednym butem niby jesteśmy w wielkim świecie, ale drugim - nadal w tej starej oborze, gdzie kisimy się we własnym sosie.

 

I tutaj pojawia się problem kobiet. Żyją z perspektywą na Amerykę, kiedy realia mamy nawet nie Czeskie, nie Chorwackie, nie Germańskie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pillsxp No kiedys sie starlem z typiara. Co ciekawe, nie byla to dzieciara tylko kobieta 30-35 lat. Wepchnela sie bez niczego, no to ja odwet i wepchnalem sie przed nia. Oczywisicie sie oburzyla. Na koniec ironicznie powiedziala: "co za gentleman". Wiec wychodzi na to, ze kultura osobista nie obowiazuje kobiety, ale facetow juz tak. 

Chyba wlasnie po takich akcjach, gdzie brak symetrycznosci, coraz wiecej mezczyzn przechodzi na MGTOW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze przypominają tego typu tematy o sytuacjach jak pracowałem za granicą. No Gdy podeszła do mnie taka nowa pracowniczka z Chin no bylem w ciężkim cholernym szoku jaką kobiecość w sobię miała. Podeszła i ze mną rozmawiała bo myślała, że jestem jakimś głównodowodzącym haha ale generalnie emanowała kobiecością, ja wiem, że to się głupie wydaje ale Ci co byli za granicą to wiedzą o czym mówię, po prostu inna postawa do faceta, nie patrzenie na niego z buta czy jako kogoś lepszego od siebie bo "kobieto  jeste".

 

Generalnie nie byla w moim typie ale to jaka byla kobieca to nadrabialo WSZYSTKO, później ją raz widziałem jeszcze przelotem i naprawdę myślałem czy w tamtym czasie do niej nie zagadać coś. Była wychowana w Chinach gdzieś tam na wsi z tego co pamiętam. Ale to nie tylko ona jedna i jedyna tylko, jest wiele opisów facetów, którzy mieli kontakt z różnymi innymi nacjami i też opowiadali, że Europejki czy Amerykanki to nie mają podejścia. Wielu staje się tak ostrymi, że nie chcą mieć z eu czy usa babkami nic wspólnego. 

 

Generalnie może inaczej - warto doświadczyć innego mentalu niż Polskiego w stosunku do siebie. To, że my stawiamy tak polskie kobiety na piedestale i nas jako niegodnych sprawia MEGA SZKODY i to obu płcią.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są dzisiaj strasznie rozczeniowe. Za równo starsze jak i młodsze. Do tego bardzo agresywne. Zero pokory, zwrócisz na coś uwagę lub skrytykujesz to wydrze jape i zabije wzrokiem. To jest to o czym nieraz pisałem, że kobiety są bezstresowo wychowane i w młodości nie doświadczają trudu życia. Te laski z filmiku na wschodzie sądząc po samochodach raczej nie dorobiły się ciężką pracą. W zasadzie sam widziałem te. kilka przemian jak laski ze skromnej i pokornej nastolatki po zmianie wyglądu i od atencji im się w dupach zaczęło przewracać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem lepiej ustąpić niż wywoływać negatywne emocje.

 

Ja zawsze puszczam, czasem nawet jeszcze zapraszam gestem, że 'proszę bardzo', szczególnie jak widzę, że i tak się pewnie wepcha. Zwykle dziękują ładnie. A jak nie to i tak nie myślę o tym.

 

Czy to jest białorycerskie? Wali mnie to. W sklepowej kolejce nie podrywam dziewczyn, a nawet jak mi wpadnie jakaś w oko to próbuję zagadać na zewnątrz.

 

Raz mi się zdarzyło, że dziewczyna, taka na oko przed 30-stką, czekała na mnie przed sklepem żeby mi podziękować za przepuszczenie w kolejce. Była taka zadowolona, że mnie lekko zatkało. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.