Skocz do zawartości

Poderwanie mamuśki cd.


Rekomendowane odpowiedzi

Akcja toczy się w miejscu w którym pracuję .Obok mojego stolika dosiada się bardzo ładna szatynka (8/10)-kilka lat starsza, wraz z koleżanką.Złapałem z nią kontakt wzrokowy zanim jeszcze weszła.

Siedzą zamawiają winko,czas upływa a ja widzę,jak co jakiś czas rzuca mega dyskretne spojrzenie,zarzuca włosy wije się jak wąż po puszczy :D kręcąc pośladkami po krześle niczym Chuck Noris drzwiami obrotowymi.

Nie mogę się z nią złapać wzrokowo(robi to mega czule) więc postanawiam użyć metody na "trynkiewicza" nie opuszczam z niej wzroku dopóki się nie skonfrontujemy.Patrzy się to daję lekki uśmiech,odwzajemnia i już wiem że została upolowana.

Zobaczyłem w jej oczach słabość i chęci.

Niestety musiałem iść do biura wypełnić kilka papierków,wróciłem po godzinie.Panie właśnie zbierały się do wyjścia.Szatynka podbiegła do mnie,włożyła mi do spodni karteczkę,uśmiechnęła się i szybciutko wybiegła.

Mega miłe zakończenie dnia tym bardziej że Pani naprawdę śliczna i ogólnie nie spodziewałem się, że się tak zachowa.Bo najbardziej atrakcyjne laski tak się nie zachowują,co już wzbudziło we mnie podejrzenia...

 

Niestety moje przypuszczenia się potwierdziły;Samotna z bąbelkiem.

 

Przyznam że ja zetknąłem się ze ścianą jak się dowiedziałem,bo z automatu Pani się nie kwalifikuje z względu na dziecko.

Pytanie do was,jak odnajdujecie się w takich sytuacjach?

 

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maninblack napisał:

Pytanie do was,jak odnajdujecie się w takich sytuacjach?

Jeśli jeśli o mnie chodzi, to jak miałem 17-18 lat, to zrozumiałem, że nie chcę kobiety z bombelkiem, i jakoś od czego czasu, automatycznie mnie od nich odrzuca. No ale jeśli już się jakaś trafi, to właśnie taka.

 

2 godziny temu, Maninblack napisał:

Samotna z bąbelkiem.

To już samo w sobie jest podejrzane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Patton napisał:

Jeśli jeśli o mnie chodzi, to jak miałem 17-18 lat, to zrozumiałem, że nie chcę kobiety z bombelkiem, i jakoś od czego czasu, automatycznie mnie od nich odrzuca. No ale jeśli już się jakaś trafi, to właśnie taka.

 

Zrozumiałe.

A nie patrzyłeś na tego typu relację jako FF?

Ja np jestem studentem i wątpię,aby ona planowała żebym został utrzymankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maninblack napisał:

 

Pytanie do was,jak odnajdujecie się w takich sytuacjach?

 

Takiej akcji jeszcze nie miałem ale nawet jakbym miał to bym olał bo żyję w związku i nie szukam na boku.

 Raz jeden wziąłem numer i instagrama od panny bo mi się jej szkoda zrobiło. Obciąłem z zachwytem w oczach pannę stojącą na końcu kolejki w TKMaxie na Marszałkowskiej. Sam właśnie wychodziłem po odstaniu pół godziny w tej kolejce.

Po zjechaniu z drugiego piętra na dół zauważyłem, że panna idzie za mną. Jako że niec z tym nie zrobiłem, to wyprzedziła mnie i nagle się przede mną zatrzymała tak że na nią wpadłem. Wydukała z siebie, że się jej podobam. Ściemniłem jej że się śpieszę, wziąłem numer telefonu i jeszcze na odchodne podała mi swojego instagrama.

Chciałem ją sprzedać kumplowi ale jak zobaczył zdjęcia na insta to stwierdził, że zdecydowanie nie jego liga.

Aha, panna była na koturnach wyższa z 5cm ode mnie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack Ty tego możesz jeszcze nie wiedzieć, ale bardzo prawdopodobne, że rokujesz/wpisujesz się u madki (z jakiegoś względu) na bankomat. Takie już są, normalnie pewnie by nie spojrzała na przeciętnego gościa, ale jak pojawia się bąbelek, wtedy zmieniają się priorytety, a i zamiast ruchacza poszukiwany jest misiaczek, co utrzyma.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kasownik napisał:

Obciąłem z zachwytem w oczach pannę stojącą na końcu kolejki w TKMaxie

Przypomniałeś mi jak kilka lat temu, płaciłem za kurtkę, no i tak na oko o kilka lat starsza ekspedientka której płaciłem, patrzyła się na mnie, jakbym był chadem 100/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maninblack napisał:

Akcsię w takich sytuacjach?

Polecam tobie poszukać na stronie frywolnego materiałów na temat podrywania mamusiek, coś o tym mówił i to konkretnie.

 

https://www.kobietyipodryw.pl/o-mnie/

 

albo napisz do niego, czy ma jakiś materiał na ten temat do sprzedaży.

 

 

 

 

Podoba mi się w nim, ze mów krótko zwięźle i na temat, spośród reszty tych szkól uwodzenia, według mnie on jest najlepszy. albo Orety.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Patton napisał:
1 godzinę temu, Kasownik napisał:

Obciąłem z zachwytem w oczach pannę stojącą na końcu kolejki w TKMaxie

Przypomniałeś mi jak kilka lat temu, płaciłem za kurtkę, no i tak na oko o kilka lat starsza ekspedientka której płaciłem, patrzyła się na mnie, jakbym był chadem 100/10.

Naprawdę?! Wooow, niezły kozak. Zakładaj temat.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Maninblack said:

Złapałem z nią kontakt wzrokowy zanim jeszcze weszła.

Prawie jak X-man. Robisz w pracy za aparat rentgenowski?

 

6 hours ago, Maninblack said:

kręcąc pośladkami po krześle niczym Chuck Noris drzwiami obrotowymi.

Może ma hemoroidy, albo nawet gorzej, owsiki.

 

6 hours ago, Maninblack said:

Zobaczyłem w jej oczach słabość i chęci.

Owsiki to pasożyt, pewnie przejęły kontrolę nad jej mózgiem i teraz szukają kolejnego dawcy. Na pewno na pierwszej randce chciała by abyś posunął ją w tyłek bez gumy.

6 hours ago, Maninblack said:

Pytanie do was, jak odnajdujecie się w takich sytuacjach?

Uciekamy jak najszybciej i się dezynfekujemy.

  • Haha 6
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lxdead napisał:

akie już są, normalnie pewnie by nie spojrzała na przeciętnego gościa, ale jak pojawia się bąbelek, wtedy zmieniają się priorytety, a i zamiast ruchacza poszukiwany jest misiaczek, co utrzyma.

@Maninblack

Wydrukuj powyższe słowa i przypnij magnesem na lodówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie każda samotna mamuśka szuka betabankomata do sponsoringu, są i takie które potrzebują chwili wytchnienia od bąbelków i szukają młodego ogiera na seks i miłe spędzanie czasu.

Twoją rolą jest to wybadać i czytać jakie sygnały wysyła i czy przystaje np na spotkanie u Ciebie w domu, przy butelce wina na pierwszym czy max drugim spotkaniu, jeśli nie i ja to nie interesuje to pewnie jest ta pierwsza opcja z facetem do poważnej i odpowiedzialnej relacji.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, balin napisał:

Po okresie promocyjnym

Najważniejsze to od samego początku, to nie angażować się. Nic nie obiecywać, nie deklarować się! Jeżeli wyczujemy moment, że pani otwiera podwozie, aby wylądować na lotnisku pt. rodzinka, robimy ewakuację! Wilk syty i owca cała :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maninblack napisał:

Ja np jestem studentem i wątpię,aby ona planowała żebym został utrzymankiem.

Chyba nie zna Cię. Więc jeszcze nie wiesz co planuje. Może sprawdzać, czy jesteś z bogatej rodziny, czy urobi Cię na beciaka i sponsora cudzego bąbla. Może chce się tylko zabawić. Tak czy siak uważaj.

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Pracę masz, do bąbelka dokładać możesz...

Dokładnie.

 

Dawno temu w poprzedniej pracy, dla żartu objąłem i przytuliłem 2 koleżanki jednocześnie, dla żartu, jaki ze mnie alfa sralfa. Samotna matka z bąbelkiem, od razu zaczęła się do mnie łasić. Choć miała dużo wyższe SMV od mojego, gówniak zrobił z niej desperatkę. Przysiadała się ciągle w autobusie, pytała co robię w weekend, licząc że się z nią spotkam, itd. Mogłem złapać za kolano i nogę publicznie, nie było żadnych protestów. Widziałem po prostu desperację u ładnej dziewczyny w szukaniu beciaka. Wychłodziłem kontakt i po kilku tygodniach, próbowała już tego samego u następnego. 

Choć byłem wtedy białorycerzem, to na szczęście połączenie desperacji z cudzym gówniakiem, skutecznie mnie odrzuciło.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maninblack napisał:

Niestety moje przypuszczenia się potwierdziły;Samotna z bąbelkiem.

 

7 godzin temu, Maninblack napisał:

Akcja toczy się w miejscu w którym pracuję

 

1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Pracę masz, do bąbelka dokładać możesz... ?

Boże czy ty to widzisz?

Edytowane przez Vortex of Destruction
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kasownik napisał:

Raz jeden wziąłem numer i instagrama od panny bo mi się jej szkoda zrobiło. Obciąłem z zachwytem w oczach pannę stojącą na końcu kolejki w TKMaxie na Marszałkowskiej. Sam właśnie wychodziłem po odstaniu pół godziny w tej kolejce.

Ale to w końcu fajna była? czemu nie pociągnąłeś dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Personal Best napisał:

AHAHAAHA posłuchaj sobie tutaj o relacjach starszej kobiety z młodszym mężczyzną. zainwestuj w to 45 minut. Jeśli nie możesz teraz to posłuchaj chociaż od 30 minuty 

Ja pierdole, przepraszam ale tego się nie da słuchać. Całość mogła trwać 10 minut, a ona tak rozwleeeeeeka, robi takie przeeeeerwy, ze biorą mnie nerwy.

Edytowane przez hogen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.