Skocz do zawartości

Poderwanie mamuśki cd.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, hogen napisał:

Ja pierdole, przepraszam ale tego się nie da słuchać. Całość mogła trwać 10 minut, a ona tak rozwleeeeeeka, robi takie przeeeeerwy, ze biorą mnie nerwy.

Z całym szacunkiem Hogen  nie obchodzi mnie to czy jesteś wrażliwy i mozesz czy nie. Ostatnie 7 minut to jest brutal truth i nie chodzi mi tu o ten za@bisty zespół tylko o to czym jest słabość kobiet i mężczyzn.  Jest tu tez troche o posuwaniu mężatek, czyli temacie który tak rozpala niektórych z Braci . Kobieta jest mocna, dosadna, wali kawę na ławę a że czasami "płynie" no coź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Ale to w końcu fajna była? czemu nie pociągnąłeś dalej?

Czytaj ze zrozumieniem! Jestem w udanym, póki co, związku małżeńskim i nie szukam jedzenia na mieście. Panna była zajebista, koledzy po zdjeciach na insta dawali jej maksa. Żaden nie czuł się na siłach do wykorzystania tego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kasownik napisał:

Czytaj ze zrozumieniem! Jestem w udanym, póki co, związku małżeńskim i nie szukam jedzenia na mieście. Panna była zajebista, koledzy po zdjeciach na insta dawali jej maksa. Żaden nie czuł się na siłach do wykorzystania tego kontaktu.

Łoo to musisz dobrze wyglądać :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kasownik napisał:

 Panna była zajebista, koledzy po zdjeciach na insta dawali jej maksa. Żaden nie czuł się na siłach do wykorzystania tego kontaktu.

Ogólnie to zauważyła że ją obczajasz tak? Może coś niewerbalnie jej wysłałeś że jej się to spodobało? Co wtedy czułeś? Jakąś energie itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Łoo to musisz dobrze wyglądać :3

Jestem podobny do aktora, który od zawsze jest w czubie rankingu najbardziej przystojnych mężczyzn. Akurat jak była ta opisywana akcja byłem w szczytowej formie fizycznej. Panna wg insta miała 26 lat, ja prawie 20 lat więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Ogólnie to zauważyła że ją obczajasz tak? Może coś niewerbalnie jej wysłałeś że jej się to spodobało? Co wtedy czułeś? Jakąś energie itp?

Mam bardzo mocną energię bo zdaję sobie sprawę jak działam na kobiety a co dla mnie ważne nie mam żadnego ciśnienia na pociągnięcie tego dalej więc jestem super wyluzowany. W ogóle mi nie zależy a to panny jakoś kręci. 

W momencie gdy się skonfrontowaliśmy na dole, na ulicy cała moja pewność siebie znikła niestety. Nie mam dużego doświadczenia w przechodzeniu z świetnego pierwszego wrażenia do kolejnych etapów uwodzenia. Jestem w związku od kilkunastu lat i podrywu nie praktykuje.

Korzystam oczywiście ze swojego wyglądu w kontaktach z kobietami w pracy czy życiu codziennym ale trzymam sztywne granice.

5 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Jakiego? :3

Franc Maurer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kleofas napisał:
12 godzin temu, Maninblack napisał:

Zobaczyłem w jej oczach słabość i chęci.

Owsiki to pasożyt, pewnie przejęły kontrolę nad jej mózgiem i teraz szukają kolejnego dawcy. Na pewno na pierwszej randce chciała by abyś posunął ją w tyłek bez gumy.

Ale masz ból pupy kolego :)

 

 

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Patton napisał:

Zapomniałeś o pytaniu, czy masz samochód.

No niestety czytając dużą liczbę komentarzy utwierdzam się w przekonaniu ze redpill wkręcił się u większości osób za mocno...

Większość osób widzi szklankę do połowy pustą.

Po pierwsze okres promocji obowiązuje 2-3spotkania sorry (ruchania) aż się Pańcia zorientuje że jestem typem skąpego gościa,który pieniądze trzyma przy dupie i ani w głowie mu związki.

Może ona oprócz 500+ ma wysokie alimenty jest młoda i jeszcze przez 2-3lata chce sobie poużywać.

Może zwyczajnie chce się nadziać jednorazowo na badboya który sprawił że ją w majtkach wierci...

 

Najlepiej myśleć że ją zaleję pod korek na 1 spotkaniu,będę łożył na bąbla nieswojego,dostanę wenery i ogólnie się przekręcę,bo jej mąż wróci i zrobi na mnie polowanie...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, piratos napisał:

@Maninblack przez ten cholerny red pill straciłem szansę na związek z ładną laską. Powiedziała, że ma bombelka i szuka odpowiedzialnego, rodzinnego faceta. Jako, że nie mogłem znaleźć zbroi to nie kontynuowałem tematu ?

 

To co zrobiłeś to zdrowo zdroworozsądkowe myślenie w którym dbasz o własny interes,proszę się nie nabijać :) 

Ja nie hejtuję ideologii ale próbuję nakreślić że tak samo jak feminizm jest zły tak ideologie RP u większości osób wywołują efekt zbyt dużego nasycenia,blokują oraz są negatywnie nacechowane.

Najłatwiej to określić że po prostu niektórzy są już uzależnieni od tej tabletki i żyją cały czas w uzależnieniu... Które wiadomo jak każde,nie przynosi nic dobrego.

 

 

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, mam pytanie, bo nic nie piłem, ale chyba mam zwidy. Czy ten temat jest w Rezerwacie? Bo jeśli nie, to co tu się od*******? 

 

@Maninblack Chcesz bzyknąć? Bzyknij. Nie chcesz? Nie bzykaj. Jeśli zamiast działać, nie działasz to moim zdaniem sprawa jest przegrana, bo stara wyjadaczka Cię obróci na swoje, ale rób co uważasz.

 

Ale nie przychodź potem, że laska Cię gania i atakuje, bo nie zostałeś z nią i z jej bomblem. Ile jeszcze razy będziemy poruszać na forum temat wchodzenia w cokolwiek z kobietą z dzieckiem? Naprawdę, ogarnijcie się, bo wstyd czytać.

Edytowane przez vand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maninblack napisał:

Ja nie hejtuję ideologii ale próbuję nakreślić że tak samo jak feminizm jest zły tak ideologie RP u większości osób wywołują efekt zbyt dużego nasycenia,blokują oraz są negatywnie nacechowane.

A może po prostu jesteś przystojny?

20/80 reguła Pareto. Więc 20% przystojnych facetów ma przelotne romanse, reszta musi sobie wychodzić stały związek/zapłacić/spotkać schizo-dda-borderkę.

 

Starczy zobaczyć temat z forum: "W jakich relacjach uprawialiście seks".

70% = związek + prostytucja + prawictwo.

Nie mieli ONSów, romansów czy innych fuckfriendów bo im red pill wszedł za głęboko? Wybacz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. Popełniasz moim zdaniem błąd, że od razu skreślasz. Samotne matki z "bombelkami" to najłatwiejszy target. Okres promocyjny niestety bardzo krótki. Tydzień, dwa i już będziesz miał pytania o zaangażowanie, ale w tym czasie wiadomo, co będzie :) 

 

Ona ci zada pytanie, praktycznie na samym początku, czy dziecko ci przeszkadza. A ty zgodnie z prawdą odpowiesz, że nie przeszkadza, ale w dopowiedzeniu nie zostaniesz jego tatuśkiem. 

 

To nie jest związek z perspektywami, ale dobra zabawa. Jak z tobą się nie uda to kolejnego dnia znajdzie następnego, więc nie musisz niczego żałować, uwierz. 

 

Znam ten temat z doświadczenia i uważam do tej pory, że samotna matka z dzieckiem to idealny układ na krótkoterminowe relacje. Jest fajnie do momentu, kiedy jest fajnie. A kiedy pojawi się pierwsze pytanie o zobowiązania, coś poważnego mówisz nic z tego, za dużo nas dzieli. Twój bombelek zasługuje na prawdziwą rodzinę. Może wrócisz do byłego. pozdrawiam. Los ci podkłada darmowe ruchanko, więc zlituj się nade mną ? 

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton no i widocznie miałeś rację. Nie chciałeś, coś ci się nie podobało to zrezygnowałeś z tematu. 

 

Masz spójność w tym, co robisz, ale nie wynika to ze strachu to wszystko gra.

 

W sumie to trochę źle napisałem, bo nigdy nie ma darmowego ruchanka. Zawsze się czymś płaci, no i perspektywą negatywnych potencjalnie konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.