Skocz do zawartości

Szczucie cycem


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj taką oto sytuację. 

Poszedłem do klienta na spotkanie. Wita mnie recepcjonistka, duży dekold fajnie eksponuje jej sporych rozmiarów cycki więc z uśmiechem rzucam na nie okiem. Wskazała mi wieszak, wieszam kurtkę, odwracam się z powrotem do niej a moim oczom ukazuje się biust w pełnej krasie. Rozpięła dwa guziki bluzki gdy odwrócony wieszałem kurtkę! Było widać cały stanik a nawet ciało pod stanikiem! Zamurowało mnie, moja mina i wytrzeszcz oczu bezcenne. Panna się zreflektowała i poleciała się zapiąć a ja zostałem z opadnietą szczęką. 

Nie wiem czy była aż tak głupia czy za szybko chciała rozpiąć jeden a poleciały dwa guziki ale efekt był oszołamiający. To niestety nie było nawet śmieszne, raczej żenujące.

Raczej się nie polubiliśmy? ale jakbyco to wiem gdzie szukać chętnej w Warszawie. Tanio sprzedam namiar?

Mieliście takie akcje?

  • Like 2
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem kiedyś w pracy taką koleżankę, tyle że to była dziewczyna z nadwagą. Cyc duży i ładnie wyeksponowany, choć nie rozpinała, po prostu duży dekolt. Tylko się uśmiechała gdy sobie patrzyłem. Później próbowała mnie jeszcze poderwać kilka razy, ale olałem z powodu nadwagi.

Na szczęście przestrzegam zasady: Gdzie się mieszka i pracuje tam się *ujem nie wojuje

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten namiar aktualny ? ;) a tak szczerzę opisałem w jednym z wątków taki temat gdy sam zatrudniałem Panie do pracy jednak zawsze brałem pod uwagę to co potrafi w pracy , a nie poza pracą ;). Panie często na rozmowy kwalifikacyjne przychodziły z walorami do wglądu :P Często odwiedzałem salon Mercedesa ( niestety kupowałem tam tylko części ) kobiety nawet w dziale zakupów części było bardzo urocze a rozmiar stanika to często duże C lub D , niestety nie bardzo znały się na rzeczy i gdy zadałem więcej pytań przychodził Pan Mirek z Magazynu ?. Patrzeć zawsze można na targach motoryzacyjnych też są zawsze piękne Panie. Ale jak to mówią Tania promocja ma zawszę najwięcej klientów ;) Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Morfeusz napisał:

Znałem kiedyś w pracy taką koleżankę, tyle że to była dziewczyna z nadwagą. Cyc duży i ładnie wyeksponowany, choć nie rozpinała, po prostu duży dekolt. Tylko się uśmiechała gdy sobie patrzyłem. Później próbowała mnie jeszcze poderwać kilka razy, ale olałem z powodu nadwagi.

Na szczęście przestrzegam zasady: Gdzie się mieszka i pracuje tam się *ujem nie wojuje

Niezła akcja :)

To o czym pisze autor wątku @Kasownikmi się osobiście nie przytrafiło...

Sporadycznie pytanie(podrywanie) kobiety przez dziewczynę o byle jaki tekst czy uśmiech i wzrok na mnie

:)

Jednak kolega z liceum miał taką sytuację, że spotykał się niezobowiązujące dymanie z koleżanką z klasy(dziewczyna sama mu to proponowała mając chłopaka już z dwa lata)...

Była nawet w stanie rzucić swego obecnego faceta dla niego...Kumpel korzystał sobie, ale od początku go podziwiałem bo stanowczo jej powiedział jedynie seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Politechnice, na pierwszych semestrach szczucie ciałkiem było na porządku dziennym.

Z dekoltem dziewczyny za bardzo nie przesadzały, z wyjątkiem ewidentnych tzw. karyn ze wsi, co to musiały się przedstawić z tej najlepszej strony.

Gorzej jak weszła ta okrutna moda na sportowe legginsy wśród dziewczyn.

Spoglądasz na taką delikwentkę i jedyne co widzisz - z przodu wielkiego uformowanego pieroga, od tyłu obcisłe wymodelowane dupsko.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BRK275 napisał:

Gorzej jak weszła ta okrutna moda na sportowe legginsy wśród dziewczyn.

Spoglądasz na taką delikwentkę i jedyne co widzisz - z przodu wielkiego uformowanego pieroga, od tyłu obcisłe wymodelowane dupsko.

 

Tyłek ok. Niektóre są naprawdę interesujące.

Z kolei przód jest wybitnie aseksualny. To tak jakby facet chodził bez przerwy w kąpielówkach albo wywalał klejnoty na blat stołu. Niekoniecznie najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.