Skocz do zawartości

Jak poderwać?


leto

Rekomendowane odpowiedzi

@Xin ciekawa koncepcja z tą wizytówką. Taka oldskulowa. Nawet w biznesie ta praktyka już jest teraz rzadka, szczerze mówiąc ostatnimi laty jeśli dostawałem jakieś wizytówki, to chyba tylko od pracowników banków (wiadomo, prowizja).

 

Ktoś z Was praktykował dawanie prywatnych wizytówek przy tego typu kontaktach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie wypowiedzi typu:

"nie zagaduj i tak czego na chada!"

"ukrainka to pewnie wyjedzie zaraz do lepszej pracy na zachód"

"ładna to pewnie szuka sponsora i takie tam"

"w miejscu publicznym to słabo bo tamto i sramto"

 

Kurde, Panowie. Mnóstwo wymówek i najczęściej piszą to pewnie osoby, które są bardzo zakompleksione i przerzucają tutaj swoje obawy na osobę, która pyta o radę.

 

@leto masz chęć to zagadaj w bardzo prosty sposób. Możesz zastosować w końcowym etapie wizytówkę albo weźmiesz jej numer i sam się odezwiesz (lepsza opcja).

 

Najczęściej spotykałem się z propozycją w stylu:

Hej, rozumiem, że jesteś w pracy ale wydajesz się być fajną dziewczyną i z chęcią bym Cię bliżej poznał.

 

Nie mówisz, że ona już Ci się tak super spodobała, że ojeju. Po prostu, jesteś tutaj drugi/trzeci raz, zauważyłeś ją i masz przeczucie, że jest w porządku dziewczyną.

 

Różnie może wyjść dalej. Może powiedzieć coś w stylu, że ją zaskoczyłeś, albo ma chłopaka itd. Może akurat będzie miała chwilę i z Tobą pogada, bo nudy w pracy i mało osób? Nie wiemy tego.

 

Możesz też dalej zażartować, że w sumie to cham jesteś, bo się nawet nie przedstawiłeś... tak w ogóle to LETO jestem! I wyciągasMz dłon. Masz kontakt.

 

Na luzie, z humorem. Ale jestem pewien, że to wiesz i sobie poradzisz :D W najciekawszym momencie utnij rozmowę i leć dalej robić swoje. Słuchaj muszę już iść, bo zaraz mam spotkanie. Wyciągasz telefon i mówisz - zapisz mi swój numer to się odezwę. Nie prosisz.

 

Chyba wszystko. Jak coś sobie przypomnę więcej to dopiszę :D

Powodzonka :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Frank89 said:

Leto: Ostatnio mówiłeś że podryw to dla ciebie nic trudnego z bucowatymi Polkami sobie dawałeś radę to z Ukrainkami też sobie poradzisz. 

Nie jest to dla mnie specjalnie trudne, ale tylko w specyficznych, sprzyjających mi warunkach. Nigdy w życiu nie poderwałem kobiety na ulicy czy w sklepie. Także się trochę cykam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, leto napisał:

Nigdy w życiu nie poderwałem kobiety na ulicy czy w sklepie. Także się trochę cykam

@leto to gdzie jeszcze można podrywać? :D trochę żartuję

 

Miałem zakładać podobny temat, bo jest pewna dziewczyna, która mi się podoba, z którą chciałbym nawiązać kontakt, ale brakuje mi odwagi albo coś.

Pracuje w galerii handlowej, jest manikirzystką czy jak to się tam nazywa, dzisiaj przechodziłem obok no i kurva znowu nic z tego, choć okoliczności były sprzyjające. 

Nie wiem, czy to lęk przed odrzuceniem, brak pewności siebie czy niska samoocena... Chyba wszystko na raz.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do sklepu jako klient.

Normalnie pytasz o towar, czy jakies produkty. Pani nawija.

 

Mowisz : bylem w paru krajach Europy ale takiego akcentu nie slyszalem a podoba mi sie, skad on jest?

Pytasz sie od kiedy jest w PL i jak sie odnajduje w tym wszystkim czy cos w tym stylu.


Pozniej mowisz, ze “poprosze to jeszcze” wskazujac na jakis towar a na koncu “i jeszcze pani numer telefonu” i do tego szczery mily usmiech.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Tak daje wizytówki robi to wrażenie nawet na młodych dziewczynach ponieważ nie każdy posiada , a skoro już masz to coś musisz robić i masz jakaś pozycję plus na dzień dobry .Moja metoda na Panie z (Żabki ) zawsze zaczynam rozmowę Pani nie na TY . Po czym za drugim razem mówię Pani Kasiu (imię tej pani jest na jej bluzce identyfikator) Zawsze patrzę głęboko  w oczy po czym się uśmiecham , życzę miłego dnia wieczoru i wychodzę . Wracam na drugi dzień wchodząc patrze na nią i wtedy mówię na Ty słowo cześć i uśmiech . Jeśli odwzajemnia uśmiech to jest już czymś zainteresowana . Robię zakupy po sklepie idę do kasy i proszę o kawę i wtedy przechodząc na Ty pytam czy też chcesz się napić najczęściej odmawiają (jeśli weźmie nie ma znaczenia kupuje 3zł mała strata  ) gdy zapłacę za rachunek wtedy  daje wizytówkę mówiąc następna kawa na mieście ,  uśmiech wręczam wizytówkę  i wychodzę nie czekam na odpowiedź . 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, TheFlorator napisał:

Pozniej mowisz, ze “poprosze to jeszcze” wskazujac na jakis towar a na koncu “i jeszcze pani numer telefonu” i do tego szczery mily usmiech.

 

Dobre jest branie telefonu gdy nie ma więcej ludzi w sklepie (kolejka ) z mojego doświadczenia często taka dziewczyna jest zawstydzona i trudniej jej szybko decydować dać czy nie dać numeru chociaż fakt czasem lepiej działaś gdy kobieta jest pod presją ludzie patrzą a Ty czekasz to zależy też od kobiet jedne są bezpośrednie drugie nieśmiałe . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, trop said:

@leto

Ty nie wiesz po co osiedlają się u nas Ukrainki? No... Pomyśl. 

Najczęściej żeby mieć lepsze życie niż w swoim Rozpierdolewie Wielkim.

 

@ares fajne pomysły, dzięki. Ale może jak byś kupował kawę nie za 3zł, tylko za 10, to byś miał większe sukcesy? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Ale może jak byś kupował kawę nie za 3zł, tylko za 10, to byś miał większe sukcesy? ;):D

Zawsze można dokupić hot doga to już 7,99 ;) lub wziąć jej doładowanie na telefon za dyszkę haha . Jeśli powie , że nie jest głodna to powiedz , że Ty byś ją zjadł ;) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ares napisał:

Dobre jest branie telefonu gdy nie ma więcej ludzi w sklepie (kolejka ) z mojego doświadczenia często taka dziewczyna jest zawstydzona i trudniej jej szybko decydować dać czy nie dać numeru chociaż fakt czasem lepiej działaś gdy kobieta jest pod presją ludzie patrzą a Ty czekasz to zależy też od kobiet jedne są bezpośrednie drugie nieśmiałe

Racja, też tak uważam. Oczywiście nie znaczy to, by wyczekiwać pod sklepem jak psychopata albo potencjalny napastnik i łypać okiem na wejście lub stoisko, tylko celować w godziny o najmniejszym ruchu: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@letoA jak Pani na Ciebie reaguje?

Zostawianie wizytówki jest o tyle złe że oddajesz inicjatywę (tak mogą robić przystojni goście,lub kiedy masz dużo wieksze SMV od niej)

Podejdź i powiedz : "Mam ochotę pójść z Tobą na kawę" możesz jej nawet powiedzieć :

"Jestem romantykiem,

mogę być twój,

widzisz te gwiazdy?,

przy tobie to h**"

 

Tak naprawdę jeśli się jej spodobałeś to nie ma znaczenia co powiesz,kawa wydaje się być zrównoważona na początek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Maninblack said:

@letoA jak Pani na Ciebie reaguje?

Jeśli chodzi o tą konkretną, która mnie zainspirowała, to ciężko powiedzieć. No jest miła, jak dla wszystkich klientów, ale nic ponad to. Ja też nie dawałem jej żadnych sygnałów zainteresowania, a widocznie sam mój wygląd, jak podchodzę do kasy, jej nie zwala z nóg na tyle, żeby coś było widać :D

 

To nie chodzi o jakąś konkretną dziewczynę, po prostu taki wątek mi się otworzył w głowie i chciałem posłuchać pomysłów braci i ewentualnych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@letoKiedyś wierzyłem w tą propagandę PUA że ludzie dużo tracą bo zamiast zagadywać dziewczyny i kleić bajerę to czekają, aż ona pokaże sygnał zainteresowania,odwzajemni i wtedy można działać.

Teraz wiem że może mieć to sens ale z góry jest obarczone porażką ponieważ:

1.Zakładam że mierzysz w atrakcyjne Panie które mają powodzenie.One nie muszą się martwić zawsze zaplecze gości czeka w kolejce.

Więc nawet jeśli będziesz oryginalny,fajnie zagadasz,wzbudzisz emocję to jeśli jesteś PASZTETEM to spójrz w lustro i przestań się oszukiwać.Ona wrzuci cię na kolejną z orbit bo z nami jest tak samo(postrzegamy laski).

Podchodząc niby otwierasz sobie furtkę na poznanie jej, ale to będzie dla Ciebie bardzo inwazyjne.Inicjowanie spotkań,sposobów i możliwości odbiera smak relacji bo ile można,wchodzić w księżniczce w dupę a ona cię ma dokładnie w tym samym miejscu. 

2.Musi być "chemia" "to coś" "błysk w oku" jak to Panie mawiają mówić a chodzi zwyczajnie na to czy jesteś dla niej DOBRĄ DUPĄ czy nie...

3.Dlatego warto uśmiechnąć cię lekko,puścić oczko czy zalotne spojrzenie :D albo przyjrzeć się jak ona na nas reaguje.

 

4.Dlatego ja zamiast kombinować nad tekstami w przypadku większości ilości osób zainwestował bym w sporty walki/siłownię czy też basen,dopasowany dobrej jakości ubiór,włosy,zarost,paznokcie,zęby.

Reasumując wszystko co poprawi nasz wygląd (podkręci go na maxa)

Z takiego paszteta 4/10 robi się ogarnięty facet 6-6,5/10 i wtedy już on nie ma myślenia w stylu o jeju co ja powiem,jak wypadnę.

Z perspektywy "bab" ogarnięty facet jak popełni gafę to jest wtedy "słodki" "odważny" itd... natomiast pasztet to "przeryw" "nieudacznik" czy "oferma"

 

BTW nadal nie rozumiem tego zaściankowego myślenia że "to nic nie da..." że lepiej popracować nad mindsetem.

Do wszystkich którzy tak myślą polecam zrobić sobie "tuning" i wtedy zobaczycie że zupełnym przypadkiem wasz mindset po jakimś czasie się zmieni.

Pisząc tuning nie mam na myśli jakiś drogich zabiegów powiększania penisa czy operacji plastycznych, z większością rzeczy możecie zmieścić się w kilku stówkach,

 

enjoy :) 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też pewne wątpliwości ze względu na różnicę wieku. Większość tych dziewczyn jest niewiele starsza, niż 20 lat, czyli ponad 15 lat młodsza ode mnie. Co prawda zdarzyło mi się 2 razy w życiu poderwać laskę z taką różnicą wieku, ale jednak nie jest to dla mnie norma. Poza tym szukam kogoś z kim będę mógł spędzić jednak jakiś dłuższy czas, nie wiem jakie jest do tego podejście kobiet przy takiej różnicy. No nic, czas przestać rozkminiać i zacząć działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, leto said:

No więc... jak zacząć? Z tinderów i innych takich apek nie korzystam, lubię kontakt na żywo, takiego rodzaju interakcje mnie jakoś bardziej kręcą.

Najpierw to trzeba wstęp dobry zrobić, jakieś miłe słowo (ale tu u Pani gorąco w sklepie, wywołać emocje i uśmiech, zobaczyć czy łyka rybkę) . Jak widzisz błysk w oku do dopiero podsycasz dalej ale nie odrazu ( a to myślę że któraś już wizyta)

Ja poderwałem kiedyś panią z poczty dając jej mój numer z imieniem na karteczce. Jak zobaczyłem że przeczytała (lekki buraczek). Wyszłem szybko. ;) wieczorem odpisała.

Jeśli dostaniesz kosza (trudno) to możesz tam potem kilka razy wieczorami kupować prezerwatywy, wino ;) i obserwować ten żal ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to ocenić (ofiarę ataku ) ja często celuje w te gwiazdy co to nie one i powiem wam , że taki najłatwiej poderwać bo one też lubią flirtować , a im bardziej jesteś otwarty i odważny tym one łatwiej wchodzą w tą grę ( słyszałem już od dziewczyny Jesteś odważny , nie bałeś się podejść zagadać . Moja odpowiedź to Ty jesteś odważna , że zemną rozmawiasz . Na pewno nie można się czaić za długo zawsze uważam w ryj mi nie da .Kto nie ryzykuje ten nie pije Szampana ;) Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 20:12, Brat Jan napisał:

Pokazujesz "przypadkiem" wypchany portfel

W sklepie to idealnie możesz rozegrać:

 

- Poproszę pół kilo ogórków kiszonych (uśmiech, wyciągasz wypchany portfel)

- Tak tak, płacę od razu, GOTÓWKĄ

(wręczasz banknot 500 zł i patrzysz jak kobieta się poci aby wydać resztę - wtedy już wiesz że jest Twoja)

W dniu 21.01.2020 o 21:50, Młody Samiec napisał:

albo ma chłopaka

Został na Ukrainie, tak że ten.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.