Skocz do zawartości

Czy zima jest słabszym okresem do podrywu?


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem pewną rzecz. W okresie zimowym znacznie trudniej o np. kontakt wzrokowy czy jakieś poznanie dziewczyny. Owszem trafiają się spojrzenia, uśmiechy, ale nie w takim stopniu jak np. wiosną, latem czy nawet wczesną jesienią. Akurat jeżdżę często na łyżwach, mam niedaleko lodowisko i czasem staram się tam coś poderwać. Też macie takie odczucie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chłodniej, szybko robi się ciemno, mniej słońca, szaro zamiast zieleni. To nie wpływa dobrze na podryw na zewnątrz. 

@Mgławica_Oriona Za to w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach, kontakt wzrokowy i sygnały się zdarzają. Choćby w kolejkach do sklepowych kas, itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 12:41, Morfeusz napisał:

Jest chłodniej, szybko robi się ciemno, mniej słońca, szaro zamiast zieleni. To nie wpływa dobrze na podryw na zewnątrz. 

@Mgławica_Oriona Za to w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach, kontakt wzrokowy i sygnały się zdarzają. Choćby w kolejkach do sklepowych kas, itd.

 

Słońce  to endorfiny a mniej słońca  to ich po protu  mniej.  Może na dworze ( lub polu, jak  jesteś  z Krakowa)  podrywanie  nie jest  dobrym pomysłem bo  zimno, ponuro ... tak w pomieszczeniach , środkach komunikacji  innych zamkniętych w miarę ciepłych miejscach jest  już  atmosfera na tyle komfortowa, że flirt można  zacząć. 
Istnieje też  druga przyczyna mniejszego zainteresowania płci pięknej  flirtem. Październik, listopad, styczeń, luty   ( statycznie )  to okres  kiedy związki się  rozpadają lub przeżywają kryzys. Właśnie  wtedy one, albo  rozmyślają  nad związkiem albo są po i wszyscy faceci won.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 09:31, Mgławica_Oriona napisał:

Zauważyłem pewną rzecz

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, według mnie lepszym, większość facetów zagaduje w lecie, podczas gdy w zimie odpuszcza, dużym minusem jest to ,ze jak dziewczyna ma kurtkę nie jesteś w stanie ocenić na pierwszy rzut oka jaką ma figurę, tyłek , piersi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 17:40, Maninblack napisał:

Każda pora jest najlepsza,bo nawet zajęte laski chodzą niezadowolone z swoich (rycerzy białych) i szukają.Reasumując prawie każda jest wolna i chętna,jeśli spełniasz określone warunki.

 

Nasze laski są wiecznie niezadowolone, nieważne czy są z kimś czy same. Po ich wyrazach twarzy widać. Jedne to "nie patrz na mnie, frajerze", a drugie jakby wracały z pogrzebu.

 

Zgodzę się z tym, że zajęte laski będąc ze swoim chłopakiem czy tam mężem często puszczają oczka lub się uśmiechają, a nawet próbują zagadywać. Bardzo nie lubię tego zjawiska (ostatnio to poszło do góry).

Edytowane przez Mgławica_Oriona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.