Skocz do zawartości

Zasięg ubezpieczyciela


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam rozkminę czy ubezpieczyciel ma wgląd do danych badań jeśli były one robione prywatnie. Np. w Medicoverze lub Luxmedzie. Zastanawiam się czy nie śmignąć sobie ubezpieczenia i iść do ubezpieczyciela, jeśli ma zakres do badań robionych prywatnie to bez sensu jeśli tylko do państwówki to bym miał fajne siano. Orientuje się ktoś z was panowie? Może ktoś działa w branży :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 19:43, Boromir napisał:

Pytałeś ubezpieczyciela co ci powiedział, czytałeś umowę, regulamin odnośnie tego ? 

Nie czytałem, raczej w regulaminach nie ma takich informacji które chcę uzyskać. Często mam styczność z różnymi OWU i raczej o takich rzeczach się nie pisze. A przy ubezpieczeniu np. 10 tysięcy myślę, że mogliby chcieć sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/22/2020 at 6:17 PM, Młody98 said:

mam rozkminę czy ubezpieczyciel ma wgląd do danych badań jeśli były one robione prywatnie

A to nie jest tak, że musiałbyś podpisać upoważnienie ubezpieczyciela do dostępu do nich (i do danych osobowych) osobno od samej umowy? Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek ubezpieczyciel kiedykolwiek mi próbował taki papierek podsunąć do podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, leto napisał:

A to nie jest tak, że musiałbyś podpisać upoważnienie ubezpieczyciela do dostępu do nich (i do danych osobowych) osobno od samej umowy? Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek ubezpieczyciel kiedykolwiek mi próbował taki papierek podsunąć do podpisania.

Nie sprawdzałem nigdy tego, nigdy nie pobierałem środków z ubezpieczenia. Dlatego pytam gdyż mam szansę żeby trochę od nich wyciągnąć :) 

 

18 godzin temu, Imbryk napisał:

Co chcesz zrobić?

Mam nawracającą się kontuzję, ostatnio się dowiedziałem, że mógłbym za to sporo hajsu dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.