Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Młody98

Zasięg ubezpieczyciela

Recommended Posts

Cześć, mam rozkminę czy ubezpieczyciel ma wgląd do danych badań jeśli były one robione prywatnie. Np. w Medicoverze lub Luxmedzie. Zastanawiam się czy nie śmignąć sobie ubezpieczenia i iść do ubezpieczyciela, jeśli ma zakres do badań robionych prywatnie to bez sensu jeśli tylko do państwówki to bym miał fajne siano. Orientuje się ktoś z was panowie? Może ktoś działa w branży :D 

Godzinę temu, Młody98 napisał:

Cześć, mam rozkminę=

Pytałeś ubezpieczyciela co ci powiedział, czytałeś umowę, regulamin odnośnie tego ? 

W dniu 22.01.2020 o 19:43, Boromir napisał:

Pytałeś ubezpieczyciela co ci powiedział, czytałeś umowę, regulamin odnośnie tego ? 

Nie czytałem, raczej w regulaminach nie ma takich informacji które chcę uzyskać. Często mam styczność z różnymi OWU i raczej o takich rzeczach się nie pisze. A przy ubezpieczeniu np. 10 tysięcy myślę, że mogliby chcieć sprawdzić

W dniu 22.01.2020 o 18:17, Młody98 napisał:

Zastanawiam się czy nie śmignąć sobie ubezpieczenia i iść do ubezpieczyciela

Co chcesz zrobić?

On 1/22/2020 at 6:17 PM, Młody98 said:

mam rozkminę czy ubezpieczyciel ma wgląd do danych badań jeśli były one robione prywatnie

A to nie jest tak, że musiałbyś podpisać upoważnienie ubezpieczyciela do dostępu do nich (i do danych osobowych) osobno od samej umowy? Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek ubezpieczyciel kiedykolwiek mi próbował taki papierek podsunąć do podpisania.

5 godzin temu, leto napisał:

A to nie jest tak, że musiałbyś podpisać upoważnienie ubezpieczyciela do dostępu do nich (i do danych osobowych) osobno od samej umowy? Nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek ubezpieczyciel kiedykolwiek mi próbował taki papierek podsunąć do podpisania.

Nie sprawdzałem nigdy tego, nigdy nie pobierałem środków z ubezpieczenia. Dlatego pytam gdyż mam szansę żeby trochę od nich wyciągnąć :) 

18 godzin temu, Imbryk napisał:

Co chcesz zrobić?

Mam nawracającą się kontuzję, ostatnio się dowiedziałem, że mógłbym za to sporo hajsu dostać.